Knížka o umění vychovávat děti, máte zkušenost?

lolajda
5. pro 2016

Holky mate prosim nektera dobrou zkusenost s nejakou knizkou ja neselhat jako rodic? Narazila jsem na reklamu na knizku ( Ne)gramotny rodic od lucie königove, vypada zajimave, tak treba jestli mate nektera vyzkousenou dobrou ... Diky

kajalka
5. pro 2016

Hodně mi dala knížka Cesta ke šťastnému dětství a Najděte si svého marťana.

betelgeuzz
5. pro 2016

Respektovat a být respektován, Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly, Do nitra dětských emocí, mám ve fotoblogu album s knížkami o výchově, které se mi líbily plus z některých i výpisky.

astyna
5. pro 2016

Aha rodičovství - za mě top, jediná knížka, která je o rodičích, ne o dítěti a hodně věcí si člověk uvědomí.

barbecue
5. pro 2016

Já mám doma Najděte si svého marťana a je fakt skvělá. Nejen pro výchovu dětí, ale pro vztahy celkově.

lolajda
autor
5. pro 2016

Zatim diky za tipy, holky

betelgeuzz
5. pro 2016

@astyna ja myslím, že není jediná, celá respektující výchova je hlavně o rodičích, což jsou všechny knížky, co jsem dávala. A Do nitra dětských emocí je v podstatě o našich emocích, když jsme byli dětmi a jak to ovlivňuje naše chování k dětem dnes.

astyna
5. pro 2016

Tech knizek je habadej,ted je navic moda to vsude cpat. Ale tahle je jina, hodne se da pouzit v praxi a na ruzna obdobi veku. Nelze aplikovat stejne postupy pro 6 mesicni a trilete dite.