Kojenecká podprsenka velikosti 95 F-G. Kde ji koupím?

elzinka
18. led 2008

Ahoj,
potřebovala bych poradit, mám velikost podprsenky 95 F-G. Nevíte některá, kde bych mohla koupit podprsenku ať už kojící nebo i normální teď ještě na těhu v této velikosti. Ale ne po internetu, potřebuji si ji vyzkoušet, po internetu už jsem si jich pár zkoušela koupit a byla to katastrofa, žádná mi neseděla. Začínám být mírně zoufalá, že nějakou seženu 😢

zanetka82
18. led 2008

ahoj rada bych ti poradila ja jsem z ostravy taky mam problem sehnat podprsenky mam objem 70 a košíček E...... ale našla jsem jeden soukromy butik na větší poprsí a jsem spokojena chodim si tam kupovat už i plavky. majitelka je super. Vim že kvuli tomu asi nepojedeš do ostravy 😀 že. tak lovu zdar 😉

zanetka82
18. led 2008

jo a po porodu sem měla snad 10 😀 😀 😀 to bylo strašne

kaaterinkaa
18. led 2008

Mamči, ahoooj...sice tento problém nemám, ale kámoška měla a uspěla u firmy anita. Já jednu z nejmenších čísel této kojen.podprsenky mám, vzhledově nic moc, ale je to styl, bez kostice, který roste se mnou už od těhotenství, díky maxim. pružnosti. Mrkněte na www.anita.com nebo kontaktujte obchodního zástupce Jana Jakovce,Vančurova 697, Jirkov 43111, tel.474 654 732, určitě ví, kde blízko vás jsou místa prodeje. Já ji koupila v Náchodě, tak hodně štěstí

emakrul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emakrul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz