Kde sehnat kojící podprsenku na obří poprsí?

8. zář 2020

Holky s obřím poprsím, ale opravdu s obřím...kde jste kupovaly kojící podprsenku za rozumný peníz? Moje velikost je 85M a v obchodě kde nakupuju spodní prádlo stojí kojící podprda 1500,-. Potřebuju ji jen do porodnice, nechce se mi tolik investovat. Kde jste nakupovaly vy? Bonprix má největší košíček F a podle jejich tabulky bych potřebovala alespoň H a to nemají.

janedv
8. zář 2020

@simposp neporadis? vim, ze v dubnovkach se to tenkrat resilo.

malinkaelinka
8. zář 2020

Obávám se, že sehnat levnou variantu nebude snadné. Já měla po porodu velikost 65 K, takže fakt pitomá velikost 😂😂 v krámku s prádlem u nás nás ve městě měli nějakou českou značku od F, ted si ten nazev nevybavim, cena kolem 8
900, nicméně se obvod strašně rychle vytáhl. Teď nosím dvě od Hotmilk, koupila jsem ve Správné podprsence a je to teda paráda. Nicméně cena vysoká, cca 1400.

amazonkajanik
8. zář 2020

Nemám velká prsa a v porodnici jsem měla max sportovní podprsenku. Jinak,bohužel,sama na sebe v té době jsem nejlevněji sehnala za 600,- a ještě se ukázalo,že byla malá a odmítli vyměnit,že větší nemají (koupeno 90B,bylo potřeba min 100C)

soleilll
8. zář 2020

Ještě se zkus podívat na Astratex, občas se tam dá něco najít, ale hodně čarují s cenama.

skit
8. zář 2020

https://www.astratex.cz/kojici-podprsenka-nelly... neni teda o moc levnejsi, ale je hezka...jinak ja měla ze Spencru kojici sportovni...celkem strecove a pohodlné

uzivatelkapetra
8. zář 2020

Já sice nemám tak giga kozy, ale celé kojení od začátku jsem zvládla ve sportovních podprdách, kojící jsem ani nekoupila, v porodnici jsem tuším ani pod košilí nic nenosila, bylo málo mléka a malý byl přicucnut téměř pořád

simposp
9. zář 2020

Tak já kojící koupila v Astratexu, ale použila jsem spíš sportovní, kterou koupíte v každé drogerii Teta, jak jsem později zjistila. Mám 90K a velikost L se v pohodě natáhne. Mají víc tipů. Bílá, černá a růžová se hodně natáhnou a pak šedá, která byla z pevné látky a dala se nosit i ven...

honzinenka
9. zář 2020

Co firma Anita? Tam jsou také kojící podprsenky dražší, ale vydrží..