Kde koupím háčky, co jsou na kojících podprsenkách?

marenkav
13. črc 2017

Ahoj maminky, zajímá mne, jestli se dají koupit takové ty háčky, co jsou na kojících podprsenkach...ty háčky, kterými se odepina košíček. Chtěla bych si poupravit tílko a udělat z něj kojící tílko 🙂 Nevíte, kde je sehnat? Diky všem za odpovědi 🙂

neeeela
13. črc 2017

Dle mého snad jedině zeptat se v galanterce jestli je nemaj 🙂.

misao
13. črc 2017

Tady v čr jsem je snad nikde neviděla, ale náhodou jsem je potkala na aliexpresu 😉

alkena
13. črc 2017

Za zeptání v galanterce nic nedáš, ale myslím, že na tebe budou asi trošku nechápavě hledět. Jinak ten aliexpres, jak už bylo zmíněno https://www.aliexpress.com/wholesale?minPrice=&...
Ale záleží, kolik jich chceš upravovat 😉

monaluza
13. črc 2017

Koupit kojící podprdu v sekáči/na bazaru za pár kaček, odstřihnout a použít...

marenkav
autor
13. črc 2017

@neeeela diky, zeptám se v prioru, to jsem měla v plánu 🙂
@misao diky 🙂
@alkena diky, s aliexpress nemam vůbec zkušenosti, vy ano? Za jak dlouho dorazí objednané zboží?
@monaluza super, to by menenapadlo 😅

lemure
13. črc 2017

Také jsem přemýšlela podobně a vymyslela jsem si, že zkusím použít plavkové zapínání, to se dá koupit běžně...

alkena
13. črc 2017

@marenkav Občas tam něco koupím. Jinak dodací lhůta je psaná u jednotlivých nabídek, obvykle tak 3-4 týdny.

pataja
13. črc 2017

@marenkav
Tak mě zaujala věta, zeptám se v Prioru, že jsem si v duchu pomyslela, že jsi z ČB a ono jo...KLASIKA

marenkav
autor
13. črc 2017

Prior to jistí 😉
A já koukám tobě na profil,ze jsi skoro ve stejném týdnů tehu jako já 😅

pataja
13. črc 2017

@marenkav
No nevím, proč nejsi ve skupině zářiovky 🙂

marenkav
autor
13. črc 2017

@pataja jsem v srpnovkach, TP mám 30.8. 🙂

pataja
14. črc 2017

@marenkav
Chodíš někam na kurz nebo cvičení? Teď přes léto tu vůbec nic není ☹

rebe
14. črc 2017

Není to úplně odpověď na tvou otázku, ale jsi si jistá, že tílko tuhle úpravu potřebuje? Od prvního porodu jsem si koupila mraky tílek, protože je to univerzální oblečení, ve kterém se dá kojit, stačí prostě stáhnout pod prso, ještě jsem neviděla tílko, v kterém by to nešlo a bylo potřeba ho pro kojení upravovat.

marenkav
autor
15. črc 2017

@pataja teď už nechodím nikam, do konce června jsem chodila na tehu plavání, které skončilo a mě dělalo tak dobře...☹
Ale v pansofii jsou ještě přednášky 😉

marenkav
autor
15. črc 2017

@rebe ahoj, jo u většiny tilek asi není potřeba, to je pravda 😅 možná je i praktičtější jen to stáhnout, ale já hrozne ráda něco presivam a upravuji 😉

pataja
15. črc 2017

@marenkav
Mno tak já jsem si to nechávala na léto a tedˇ je prd 😀 To dostanu u porodu vynadáno 😀 Ale říkám si, že lepší nic nevědět a neumět 🙂

marenkav
autor
15. črc 2017

@pataja no jasný, ale myslím, že ti nikdo nevynada 😅 já taky na žádné přednášce nebyla, vždyť to není povinné 😉

jaga123
25. zář 2017

a znate KOJO? www.kojo.shop- moc hezke, funkcni trika na kojeni..perfektni strih a material...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru