Kojící podprsenka velká prsa

ppjd
14. lis 2019

Mám problém jaká kojící podprsenka se vám osvědčila na velká prsa 75-80/i. Chtěla bych jednu i takovou tu noční jenže nevim jestli to vůbec má cenu s takto velkýma prsama? Za každou zkušenost budu budu ráda.

drep
14. lis 2019

Triola. Není nejlevnější, ale stojí za to. Mám ještě jednu z astratexu a tu nosím jen když mi triola schne. Mám 75G, ale myslím, že dělají ještě i větší košíčky

martiniquest
14. lis 2019

Mam prsa velikosti E (pri kojeni), jinak D. Za sebe povazuju kojici podprsenku za naprostou zbytecnost. U prvniho ditete jsem si jich nekolik koupila a musim rict, ze mnohem pohodlnejsi reseni byla sportovni podprsenka s poradnymi sirokymi raminky (alespon 4 cm), ve ktere se i dobre spi a prso z ni lehce vyndas. Mam dve skvele, pohodlne, i kdyz uplne obycejne (zadna krajka, jen telova latka) z CA asi za 250 Kc/kus. Podobne jsem si koupila v HM - takove kojici lambady/sportovni podprsenky. Nesedely, gajdaly se, raminka siroka centimetr, hruza. Pak jsem mela jeste nejake peknejsi, ale rovnez zbytecnost. Z kazde podprsenky, vyjma tech megavystuzenych s uplne tvrdym kosickem, prso snadno vytahnes. Nejsi limitovana tim, ze potrebujes kojici verzi, nejsou tak predrazene...proste a jednoduse, za 5 tydnu mam termin a tentokrat nemam kojici podprsenku zadnou. Mam opet ty sportovni z CA a k tomu jsem si dve sportovni sama usila.

pistidlo
14. lis 2019

Zkus kouknout sem https://www.eshopspravnapodprsenka.cz/11-kojici... .
Ideální je vyzkoušet u nich v obchodě, ale poradí i po emailu. Správně sedící podprsenka je základ i u kojení. 🙂

revmelin
14. lis 2019

@martiniquest prosímtě a prsa se ti do sportovní podprsenky vejdou normálně? Já už jsem si koupila 3, ale pokaždé jsem vracela. Prsa jsem v nich měla hodně namačkané, mám teď v těhu D...

martiniquest
14. lis 2019

@revmelin Nemam klasickou sportovni. Resp.mam a nevejdu se,ale do te CAckove se vejdu krasne. Ona je z hodne poddajneho materialu. Velmi podobnou ma i lidl. Dohledam

cuuza
14. lis 2019

Skvělá jsou od značky Anita, prodává třeba bilatara.cz. Měla jsem bez kostice jako noční a s kosticí jako denní a super. Velikost mám podobnou a fakt super investice, navíc jsou hezké...

martiniquest
14. lis 2019

@revmelin Tak na lidlu jsem ji momentalne bohuzel nenasla, tak aspon pridavam fotku te moji. Ma i vycpavky kosicku, ale daji se vytahnout

hanka158
14. lis 2019

@ppjd za me nejlepsi bravado seamless... Nosila jsem i ke konci tehotenstvi a vrtsinou pres den kdyz jsem kojila, ale i jsem v ni spala treba pres den v 6. Nedeli a byla v pohode.... Delaji vic velikosti a kosicek se krasne prizpusobi i treba po porodu kdy se prsa nalijou. Na noc jsem mela u prvniho tusim carriwell ze 100% bavlny uplne bezesvou.

amazonkajanik
14. lis 2019

@martiniquest taky jsem si pořídila sportovní, ale ne kvůli velkým prsum, ale obvodu. Nesehnala jsem 95-100 ale kosicky mám jen B, někdy C. Což mě pěkně namíchlo v jednom obchodě, prej klidně si ji doma vyzkoušejte, když tak vyměníme,nebo vrátíte. Větší neměli, vrátit peníze nechtěli, tak jsem si musela vzít šestery spoďáry 😂

hojda
14. lis 2019

Ta Carriwell má super rozsah velikostí:

revmelin
15. lis 2019

@martiniquest díky, zajdu mrknout do c&a a uvidím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru