Kojící podprsenka - opravdu velké velikosti - kde sehnat?

evik2112
21. zář 2018

Dobrý večer maminky, chtěla bych se zeptat vás, dam s větším poprsím, kde jste sehnaly slušné kojící podprsenky? Před těhu jsem byla na velikosti 85H, teď už se do nich spíš nevejdu než vejdu, obvod je 90 a košíček tipuji I - J...jestliže mám počítat s dalším zvětšením, ať koukám kde koukám moc na výběr nemám...jakože opravdu nechci dát dva tisíce za podpsenku při pohledu na níž se mi chce brečet...Děkuji za jakýkoliv tip🙂

gnozka
21. zář 2018

Ja nakupuji na astratex a za mě super . Mají tam snad na všechny prsa . Ja mám zase problém ze mám 70J takže v normálním obchodě podprdu fakt neseženu

evik2112
autor
21. zář 2018

@gnozka toz na astratex jsem koukala jako prvni a jsou tam por me jen tri moznosti a celkem drahe...ale díky moc za tip🙂

bbn
21. zář 2018

@evik2112 mám teď při kojení velikost 75G a mám několik podprsenek z astratexu a jednu od trioly. Ty z astratexu jsou fajn, hezké, kvalitní, ale zaboha mi nesedí tvar košíčku, neustále mi z nich lezou ty vložky (musím mít, mléko mi vytéká samo), zato triola je sice total obyčejná, ne moc hezká, ale sedí perfektně. Kdybych si měla vybrat znovu, tak si raději koupím dražší triolu než několik levnějších z astratexu.

pribylovapetra
21. zář 2018

@evik2112 ja kupovala na https://ekskluzywna.cz/materske-spodni-pradlo ale uz je to par let,nevim jaky je ted vyber. Jinak jestli muzu radi tak si je kupte az par tydnu po porodu, az se ustali velikost. Treba me se nezmenily prsa skoro vubec,sestre jen trochu. Mela nakoupeny velky podprsenky a pak ji to bylo k nicemu. A na noc obycejny z Bonprixu, vypadaly hrozne,ale na spani pohodlné.

haniplanetka
21. zář 2018

Za mě c&a

karlajasmine
22. zář 2018

@evik2112 objednávám z velké Británie - obchod Bravissimo.com

legelata
22. zář 2018

@evik2112 Ja doporucuji ceskeho vyrobce Timo, vzdy jsem uspela i s vetsimi velikostmi.

cuuza
22. zář 2018

Bílá tara, super přistup a fakt vydržely krasne. Navíc mají i barevné.

laja64
22. zář 2018

@evik2112 včera jsem si objednávala, kosicky F+G, ale mají i větší. Objednala jsem 4 ks, která mi bude, tu si nechám, zbytek vrátím. Je treba připlatit, my s velkými prsy potřebujeme vyztužené.
https://www.leontyna.cz/podprsenky-na-kojeni/#j...

eva267
22. zář 2018

Já jednoznačně doporučuji značku Anita. Nosím je i mimo těhotenství. Mám velikost 85I.
https://www.happymum.cz/index1.php?page=szukaj&...

evik2112
autor
23. zář 2018

Maminky, všem moc děkuji za rady🙂

marcelapaskova
30. zář 2018

Amazon.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru