Kolečkové brusle. V čem pomůžou?

21. bře 2024

Zdravím můžete mi nějak přiblížit v čem a k čemu mi pomůžou kolečkové brusle.?posiluje se tím vůbec něco😂😂😂třeba jako zpevnit zadek,stehna atd ...rozhodla sem se začít se sebou něco dělat ale...běhat rozhodně nikdy nebudu,ke cvičení doma se nikdy nedokopu,do fitka se jen tak nedostanu...na kole jezdíme občas s partnerem a se synem...tak mě napadly ty brusle🤔mám je doma jenom sem se k nim moc ještě nedostala přijde mi že člověk jen tak jede a se svalama se nic neděje😂😂😂🙈🙈🙈
Trochu hloupej dotaz sse omlouvám sportem sem taková nepolíbená🤔ale potřebuju nejaky jiný pohyb než hřiště a procházky se synem...

jaja01k
21. bře 2024

Já po bruslích zadek a stehna cítím 😄

autor
21. bře 2024

@jaja01k tak super to sem chtěla slyšet👍👍😂takže to nějaký účinek asi má..

jelenice_zavodnice
21. bře 2024

Pokud mas slabsi stred tela nebo valgozni kotniky, brusle nejsou vhodne. Muze to jeste zhorsit drzeni tela, vyvolat bolesti beder a zad. Pokud na nic takoveho netrpis a citis se na tento sport, tak proc ne.

autor
21. bře 2024

@jelenice_zavodnice podle čeho poznám že mám slabší střed těla?kotníky jsou v pohodě👍záda mě občas bolí ale dělám fyzicky náročnou práci s domově seniorů na DZR...

sagitta33
21. bře 2024

@jelenice_zavodnice Ale pokud se začne pomalu, tak se naopak střed těla posíli

alubif
21. bře 2024

Já myslela, že ke cvičení doma taky nikdy nedokopu, navíc v mém věku ... ale pujcila jsem si starý orbitrack od tchýně, který teda vřele doporučuju a už mám činky, žíněnku, švihadlo.... Brusle jsem si taky před roky koupila a jezdila po rovině s kočárem, to jsem se cítila v pohodě, ale bez kočáru jsem jela dvakrát a jsem a z toho se jednou tak vybourala, že už mě na ně nikdo nedostane. Pokud jezdíš nějak intenzivněji, tak na hubnutí to není, max pro dobrý pocit, že jsem něco venku dělala. Posiluje s maximálně zadek a nohy, ale taky žádná hitparáda při rekreačním jezdeni. To už je mnohem mnohem lepší nordicwalking.

jelenice_zavodnice
21. bře 2024

Anonym, jses mlada, zada by te jeste nemuseli bolet ani u takove zateze ale rozumim, ze ta prace je strasne tezka, a asi se tomu nevyhnes. Je mozne, ze ten pohyb nedelas uplne spravne i kdyz to asi casto nelze u zvedani, polohovani atd.
Vyzkousej ty brusle, pokud by te ale zacali bolet vic zada (zejmena bedra), tak ten stred tela neni posileny a u tech brusli ho namahas vic. Pak by to chtelo doma trochu posilovat stred tela. Kolikrat staci 15 min parkrat tydne. 🙂

autor
21. bře 2024

@alubif nepotřebuju hubnout mám sotva 50 kg...spíš mi jde o to ten spodek asi trochu zpevnit nebo posílit nebo já nevím prostě mít nějakej pohyb aby se mi lépe prokrvovali nohy...jsem na nohou každý den mám malého syna ale je to takový jiný pohyb...potřebuju něco u čeho budu sama,vypnu mozek ,něco pro sebe udělám a zároveň budu mít dobrej pocit že se jenom nevalim...

fyii
21. bře 2024

tak urcite na bruslich posilujes nohy a zadek. ale bacha jsou z toho taky super tristive zlomeniny...

hankali9
25. bře 2024

Na zpevnění zadku a nohou ty brusle za mě budou super + pokud máš možnost kombinovat s maderoterapií, tak je to super účinek 🙂