• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik chcete mít dětiček?

7. července 2011 
Zdravím ....
Už odmalička jsem si přála mít velkou rodinu - ikdyž mám dva sourozence je to pořád málo :grinning: . A ta velkorodinová posedlost mě stále ještě nepřešla ... Chtěla bych mít tak 4-5 dětí. A jelikož už jednoho dráčka mám už ji zbývá jenom pár :grinning: :grinning:
Chtěla bych vědět jestli na tom jsou nějaké maminky stejně jako já - tudíž chtějí mít více dětí než jedno .... Nebo jestli jsou nějaké maminky zastánci pravidla "jedno a dost" popř. " dvě a dost" :grinning: :slight_smile:
Tak jsem zvědavá jestli jsou nějaké další ""šílené"" maminky jako jsem já :slight_smile: :slight_smile:
Díky za odpovědi :wink:
5. črc 2011 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já určitě plánuji ještě jednoho raubíře k tomu mému a pak časem uvidíme s manžílkem třeba si pořídíme ještě další ´´na stará kolena´´ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: na rozmazlování a nejlépe holčičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. črc 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z 5 dětí :slight_smile: zatím máme s manželem jednoho společného chlapečka a rádi bychom mu pořídili ještě sestřičku :slight_smile: manžel má ještě z předchozího vztahu 10-letého kluka, tak pro nás budou 2 společné děti asi konečná :slight_smile: ale já bych se 3 (4) nebránila :wink: je to moc fajn, když se pak sejde celá ta veliká rodina :wink:
5. črc 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eleonorka tak my už máme tři děti, já bych chtěla ještě jedno, manža je zatím proti :angry: , ale tak uvidíme, taky jak zdraví a tak....dávám si 5let maximum, pak už asi ne.
5. črc 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bychom chtěli 2 děti a pak časem až děti trošku odrostou tak možná snad ještě 1,ale to bych předbýhala,necháme tomu volný průběh :slight_smile:
5. črc 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já jsem ze 3 dětí, já bych chtěla ještě pořídit Matýskovi tak 2 sourozence, z toho jednoho raubíře až později, až budou ti dva velcí a nebudou mít o nás zájem, další dítkou plánujeme až budu mít odmakáno aspon rok v práci, chlap chce děti dvě, takže sen o 3 dětech se mi splní jen pokud bude další potomstvo geminy
5. črc 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
chceme 3děti pokud to půjde finančně, dokážu si představit i 4nebo 5 a nebránila bych se ale to už je nad naše finanční možnosti takže pokud to finance dovolí tak za 8,9let pořídíme klukům sourozence
5. črc 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak vypadá to, že všechny maminky si dokáží představit více dětiček :slight_smile:
5. črc 2011 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mým snem je mít děti 3..nejlépe 2 holčičky a a jednoho chlapečka...manžel si přeje děti 2, ale myslím, že kdyby přišlo to 3, že za něj by byl také rád..
Já jsem ze 4 sourozenců a je to moc fajn, když se celá tlupa se všemi jejich dětmi sejem je to velká legrace a obrovský humbuk...také jsou krásné společné dovolené..a proto si přeji, aby naše Maruška měla alespoń 2 sourozence..vím, je to asi v dnešní době přepych mít 3 děti, ale když se člověk uskromní - tak to jde..
5. črc 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky ráda někdy v budoucnu ještě aspon jednoho broučka - je mě fuk jestli holčičku nebo chlapečka - ale vzhledem k prodělanému HELLP SYNDROMU to nepůjde......vždycky jsem chtěla spolehlivého a hodného partnera - toho jsem našla - a s ním mít velkou rodinu - zkrátka se musím smířit s tím, že budem "jenom" tři...někdo ale nemá bohužel ani tuto možnost takže jsem vděčná, že máme krásného zdravého synka který nám přinesl neskutečné štěstí a radost do života :wink:
5. črc 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@renca_hanych Tak alespoň že máš toho jednoho mimíska... :slight_smile: Ono i to jedno mimčo vydá za několik čertíků :slight_smile: ...
5. črc 2011 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleonorka Ten náš teda stoprocentně:grinning:, je to ďáblík..uvidíme, třeba za pár let bude medicína někde jinde a mimi bude :wink: , jak se říká, naděje umírá poslední. mějte se tu krásně, já jdu spát, malej už chrupe tak ho jdu následovat
5. črc 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renca_hanych Naděje umírá poslední - svatá pravda.... Dobrou noc :slight_smile:
5. črc 2011 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych klidně brala 3 - 4 děti, ale vzhledem k financím si to asi nebudeme moci dovolit. A budeme rádi za 2.
Ale nikdy neříkej nikdy, že :wink:
5. črc 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleonorka ale jasne ak su korunky treba veeeela deti,si si urobila z rodenia sportovu disciplinu :slight_smile:
5. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bychom chtěli 3 dětičky,když se zadaří... :slight_smile:
5. črc 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajula Tak přeji, aby se zadařilo :wink:
5. črc 2011 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky zdravím vás. :slight_smile: .
My jsme byli jen dva starší bratr ale bohuzel si mladej vzal život.
A švagrová sním měka tři děti a pak má ze svím ninějším manželem + dvě děti navíc musí to bíti prima taková velikánská rodina.
Jinak já mám 3.kluky chtěla jsem do třecice všeho dobrého pořídit holčičku :slight_smile: ale není my souzená a vyšel kluk a je hlavní že jsou zdraví a to je přednější.
Chtěla bych ještě jedno ale chlap nechce :frowning2: a moje mamina je zásadně proti ta by to už neunesla :unamused: :angry: .
Všem přeji aby se vám to vyplnilo to přání a měli jste veliké rodinky :slight_smile: .
5. črc 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem sice ještě neporodila ani to první .. ale mít barák, být zajištěná a s chlapem tak jich mám klidně i 7 :D ... Třeba jako v Sedmém nebi :D
5. črc 2011 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jedno uz mame, druhe za chvilku prijde na svet.. :dizzy_face: kdyz do tretice, tak nekdy az treba za 6 let, az budou tyhle dve pomerne velke :slight_smile:
5. črc 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždycky jsem si říkala že bych chtěla mít dětí jako smetí.A ted,když mám dvě si myslim že úplně stačí :dizzy_face:
5. črc 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím 2 a 1 nebo 2 tak za 10 let,ale zatím žádné nemáme,snad se brzy dočkáme :slight_smile:
5. črc 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem dvě a mám a tím jsem taky skončila,jsem o 10 let starší po psychické stránce :grinning: Z nich samozřejmě :grinning:
6. črc 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj
Manžel má holku z prvního manželství (19) já taky ( 8) potom máme společného chlapečka (4) a ted čekáme druhé společné a tím asi končíme :sweat_smile:
6. črc 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem dvě, mám dvě - kluka a holku, tím končím a předávám štafetu mladším :grinning: :grinning:
6. črc 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nějak pokud budu vědět, že je uživíme a dáme vše, co budou potřebovat, tak bych se 3 kouskům nebránila, ale že by se mi teda chtělo být těhotná, tak to se mi moc nechce :slight_smile:
6. črc 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bychom radi 3, ale nevim, jestli to stihame. Je mi 31 a zatim mame 1. To bychom to ted museli zacit sekat jako Bata cvicky :slight_smile: . Tak mozna, kdyz to pujde, tak 2 a taky budemem moc radi.
6. črc 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nam staci 2 :slight_smile: ale rada bych opravdu tak za 12-15 let treti ditko.... teda za predpokladu, ze budeme dobre financne zajisteny a mit vetsi byt ci dum :grinning:
6. črc 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alamo tak nam je stejne, neni kam spechat preci :slight_smile:
6. črc 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já bych chtěla tři, dvě tak po 3 letech a pak třetí až ty dvě trochu odrostou, ale to už mi bude přes 30let tak uvidíme, třeba nakonec budou všichni po 3 letech a nebo nám finanční situace víc dětí ani nedovolí :frowning2: ale teď bych si přála mít 3 :slight_smile: a je mi jedno, jestli boudou mít všichni stejné pohlaví a nebo jestli to bude mix :slight_smile:
6. črc 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám děti 2 a pokud to situace dovolí, tak bychom si klidně střihli i třeťátko, tak za 4 roky. Ale jak to nakonec dopadne, je ve hvězdách, ptž člověk míní a život mění :grinning:
7. črc 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek