Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

zanett
17. led 2009

...jo a jeste jsem zapomnela; jde taky o rocni obdobi, protoze v lete slunce vysusuje vlasy a pokozku hlavy a vlasy se tak min masti, ale v zime se vlasy masti vice taky proto, ze pokozka hlavy je namahana pocasim (zima, vitr, mraz atd) a na 'obranu' produkuje vic mazu a jelikoz moc nesviti slunce, ktere by tu pokozku (a tedy vylouceny maz) vysusilo, tak v zime vlasy vypadaji mastnejsi...

mihapiha
17. led 2009

zanett, nemyju si je every day, protože za a) se mi nechce a za b) nestíhám 😀
a nebaví mě to , každý den mokré háro.
vlasy jsou bud v culíku a to většinou dne, protože mi překážejí při běžném domácím provozu, rozspustím si je, když jdu ven. a to jen pokud nefouka...takže moc s nima nemanipuluji,hodím do copu a je to...

lucenek
17. led 2009

zanet to je fakt teď mám čirý šampon a je to lepší jinak si je myju denně večer a odpoledne mám mastné háro, učešu se ráno hodím do copku nebo do hovna na skřipec a nedělám nic jelikož mi padaj a denně musím vysávat celý byt...a přesto mi ty vlasy padaj i když je mám tak a mastí se....šáhnu si na hlavu večera tragoška..jak kdybych se nemyla týden.....ani barva mi ted nepomohla...spolíhám na lush v pondělí má dorazit balík

mihapiha
17. led 2009

Luci,tak každopádně napiš jaké to bude s Lush. Já měla vzorek karmy a godivy, karma ještě ok. ale godiva byla docela mastná. ještě ten fialový šampuk vyzkoušet. asi budu muset konečně uděla tu objednávku...

lucenek
17. led 2009

miha ten jumpin jumper nebo tak nějak?ten mám objednaný i ten tekutý šampon na mastné I love juicy...tak ti pak písnu...v pondělí to prubnu, teda pokud to dojde

nalka
17. led 2009

Ahoj holky,mám dotaz,mám pod očima hodně viditelné kruhy,ne váčky nebo tmavé jakoby fleky,ale vyloženě kruhy pod očima ☹ Neznáte něco,co by pomáhalo?Krémy,vodičky,nebo třeba bilinné čaje,nebo nevím co.Máte prosím některá z vás radu?

majuss
18. led 2009

Ahoj . mate niektora skusenosti s e bay? nejak sa v tom nevyznam a rada by som si objednala elicinu. vraj to je dobre tak neviem ak mate s nou skusenosti tak by som bola rada keby to tu niekto napisal. dakujem

lucenek
18. led 2009

naka žlutý korektor....zn La Roche posay nebo vichy v tužce poptej se v dermokosmetickém centru...bývá ve větších lékárnách 😉

olise69
18. led 2009

majuss- ja som kupovala elicinu na ebay. Napíš, čo chceš vedieť 😉

zanett
18. led 2009

mihapiha - aha, no ja kdyz se necitim upravena, tak to neni ono, takze i kdyby se mi stokrat nechtelo, tak presto si ty vlasy denne myju, protoze nesnasim pocit, ze bych nevypadala dobre...proste musim citit, ze vypadam hezky a upravene, i kdybych pro to mela udelat cokoliv 😎

Jinak - lucenek- je lepsi myt vlasy rano, protoze kdyz si je umyjes vecer a pak jdes spat, tak se ve spanku vic masti (jsou v neustalem kontaktu s polstarem)...je teda fakt, ze tady v Anglii se lidi sprchujou rano (ne vecer), takze jsem si na to taky tak zvykla a je tim padem snazsi si zaroven umyt i vlasy 😉

zanett
18. led 2009

..ted jsem si ty prispevky precetla jeste jednou a neda mi to; nemuzete spolihat jen na to, ze sampon/kondicioner vyresi vse...sam o sobe nic moc nezmuze. Krome toho, co jsem napsala vys, jde taky treba o to, jak se kdo stravuje (hodne tuku ve strave znamena mastnejsi pokozku/vlasy)....On malokdo ma od prirody krasny vlasy, ktery jednou za par dni umyje a uz s nima nemusi nic delat a ty vlasy vypadaji nadherne...Vetsina lidi o ne musi pecovat, aby vypadaly dobra (spravne myti, zabaly, kvalitni sestrih a vlasove pripravky + zdrava zivotosprava)...Proste nic neni zadarmo, mne taky priroda nenadelila vlasy, ktery by byly samy od sebe krasny, tak se holt musim snazit, ale delam to rada, protoze bych neprezila, kdybych mela kvuli sve lenosti, nebo svymu pohodli vypadat hur nez muzu...

trishia
18. led 2009

zanett písala si že u vás dostať šampóny herbal essences. ja ho zháňam kde sa dá ale márne inak podla mňa sú to docela super šampóny no asi má na ňe každý iný názor ale pozerala som na originál nemeckej stránke a naozaj vyzerajú super je ich aj hodne druhov. myslím nielen šampóny ale aj kondicionéry a rôzne masky.škoda že u nás ich nedostať bežne ako iné šampóny . ak by som ťa mohla poprosiť mohla by si mi ich prosím ťa zohnať? samozrejme že by som ti za ne zaplatila a bola veľmi vdačná. dakujem
.

mihapiha
18. led 2009

zanett, to jo, to máš pravdu, já taky jak jsem chodívala do práce a byla bez dítěte,tak jsem měla čas na takové prkotinky jako zábaly na vlasy, častější návštěva kadeřníka, vyfénovat... vlasy vypadaly, dobře,ale s maštěním to bylo stejné jako ted. ted jsem ráda, že si je ob den rádo umyju, ten druhá den to není až tak hrozné, spíše na večer, kdy už jsem doma...a to si je zase ráno umyju.ale je pravda, že mám vlasy těžké a málokterý účes vydrží. na krátko jít nehci. vůbec nepoužívám kondicionér, protože po něm se mi mastí vlasy ještě více. vlastně ho ani nepotřebuji, od té doby co mám nebarvené a nemelírované vlasy, stačí šampon a s rozčesávaním nemám problém. spíše by mě opravdu zajímaly některé ty spešl šampony. nikdy jsem neměla šampony z lékárny ani z kadeřnictví. jen jsem zkoušela mycí olej od hádka a ten byl dobrý tak na poprvé, pak už se mastili ještě více. bud to je tím mycím olejem anebo to s ním neumím.

zanett
18. led 2009

trishia - v ip 😉

mihapiha - v tom te chapu, pac je treba vzit v uvahu zivotni styl a je jasne, ze s malym ditetem mas na peci o sebe min casu nez bezdetna 😉

lucenek
18. led 2009

jj zanet to je fakt já taky jaksi se těšim na večer kdy si dám vanu, drbu vlasy malá spí to si to fakt užiju po celém dni...ráno by malá na mě halekala z postýlky a to by bylo hrr frr...a ještě foukat kdybych chtěla nekam jít...no těšim se na léto kdy půjdu klidně s mokrou hlavou ven 😀

zanett
18. led 2009

lucenek - tak to ja vubec neznam nefoukat si vlasy 😕 Proste po kazdem umyti si je musim vyfenovat, abych je mohla upravit do pozadovaneho stylu. Bez ohledu na pocasi - ani v lete si je nemuzu nechat volne uschnout, protoze kdyz uschnou samy, tak nikdy nevypadaji tak dobre, jako po vyfenovani. Takze si je fenuju denne - no neni to zas takova hruza, jak si mnozi mysli; proste jde o to poridit si kvalitni profi fen s nekolika nastavitelnymi teplotami a pouzivat tu chladnejsi (neposkodi tolik vlasy a navic povrch vlasu uhladi a vlasy se pak vic lesknou)...navic pokud ma nekdo mastnejsi vlasy, tak tem to fenovani zase tak moc neublizi (to spis tem, co maji suche ci poskozene vlasy..). Ale souhlasim, ze jde o zvyk, proste ja musim kazde rano, kdyz jdu do prace, vedet, ze vypadam dobre; ze mam super makeup a vlasy - i kdybych mela vstavat treba v pet rano 😀 (do prace odjizdim v 9.20 rano a vstavam v 7, takze kazde rano mi priprava zabere vic nez 2 hodiny - teda se vsim vsudy, se sprchou, snidani atd 😉 Asi bych neprezila, kdybych mela min casu a neco nestihla..to by byl cely den na houby..)

lucenek
18. led 2009

zanet já si je vyfoukám fakt když si je umyju ráno a někam jdu.....
čéče kde to pracuješ, že máš takovou super dobu??

zanett
18. led 2009

no lucenek - super pracovni doba? Delam od 9.30 do 18.00 - kancelarska prace (Asistentka manazerky administrativy)

lucenek
18. led 2009

hm tak nic celý den v prdeli 😝

zanett
18. led 2009

no prave! No ale nastesti mame kancelar v centru mesta a obedovou prestavku od 13.30 do 14.30, takze kdyz neco potrebuju ve meste zaridit (posta, banka, obchody atd), tak to vyridim v prestavce, ale jinak je fakt, ze kdyz prijdu z prace domu, tak si stihnu maximalne zkontrolovat maily a uvarit vecu....ale zacala jsem cvicit, alespon jednou za tyden (pres tyden) a jednou o vikendu...ono mi to ten tyden jakoby ozvlastni a navic uz mi tahne na 26, tak je treba se sebou neco delat, nez bude pozde, ze jo 😀

lucenek
18. led 2009

hm tak to chápu to je naprd a furt dokola a volno jen víkendy nebo státní svátky co....

zanett
18. led 2009

Hele, lucenek, ted jsem se podivala do tvyho alba a zjistila, jakou praci jsi delala pred materskou 😲 Ja myslela, ze jsi mela nejakou praci jako ja, kde chodis upravena a pilujes si nehty 😀 😅 Je fakt, ze s tvou profesi to pujde asi tezko mit cely den perfektni makeup a zarivy vlasy....No ale zase delas zasluznou praci... 😉

lucenek
18. led 2009

zanett mě by kancl nebavil..i když doma miluju šanony, veškeré účty smlouvy, prostě vše přehledně spořádáno....takže predispozice by tady byla.....
jj je to fakt zvlášt když občas schytám kopanec a letim že,,,,nebo oslňovat zářícími vlasy bezdomovce zechcaného v sanitě to asi taky ee 😀 😀

zanett
18. led 2009

Ja mam pro lidi jako ty opravdu hodne uznani, protoze kdyz jsem chodivala na praxi do socialni sfery, tak jsem nestacila koukat, jaka drina to je pro lidi, kteri pracuji s casto problemovyma lidma...ja bych takovou praci nemohla (a nechtela) delat, ani kdyby mi nabizeli zavratny plat...A bavi te to? (predpokladam, ze asi jo, jinak bys to nedelala, zejo)

lucenek
18. led 2009

zanett jo..jednak jsou za to dobré prachy a jednak od školky je to můj sen, miluju takovýto adrenalin při čemkoli.Ale nebaví mě být panákem fackovacím...ale ted už to mám zmáknuté jednak jezdíme s policajtama a jednak Ruda řidič z fotky má asi 140kg a 190cm..... 😀

zanett
18. led 2009

tyy jo, no tak hodne stesti, at te to jeste dlouho bavi 😉

lucenek
18. led 2009

jj díkec

alenka11
18. led 2009

majuss
ja se ELICINOU natírám měsíc jednou denně celkem spokojenost,tvář je jemnější a na nohy balzám, stačí malé množství
tak ti dlouho vydrží.
Ale myslím že LENDY1 by ti poradila víc ta ho měla asi mezi prvníma.
AHOJ

majuss
19. led 2009

olise69 - asi najskôr či je tá elicina taka zazračná 🙂 a potom jak sa to cez ebay objednava. pred časom som použivala lancome a teraz použivam clinique tak som zvedava či tie slimaky su take zazračne aj ked sa mi po synčekovi /2mesiace/ trošku pleť upravila ale stale to nie je ako detska ritka 🙂

majuss
19. led 2009

alenka11 dakujem za odporúčanie. skusim LENDY1 🙂
tak LENDY1 ak čítaš prosim o radu 🙂 je ta ELICINA taká zázračná?