Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lucenek
19. led 2009

písni lendy ip 😉

majuss
19. led 2009

tak vidno aka som blba 🙂 som tu nova a prvy krat na fore . ospravedlňujem sa 😅 dakujem

lucenek
19. led 2009

není zač....v popho jen jsem se pousmála nad tvým příspěvkem..takhle bychom se nenašly ani za sto let 😀

lendy1
19. led 2009

😀 už je to vyřízeno přez IP 😉

yenn
19. led 2009

Elicina je genialni 😵

olise69
19. led 2009

majuss- mne sa páčila, ale nič z kozmetiky nemôžeš považovať za geniálne. ( Jeden chváli, druhý haní)Ale pleť som mala velmi príjemnú, a rozmýšlam, že sa k nej ešte vrátim. Ak chceš predajcu z ebay napíš, pošlem ti link .

lendy1
20. led 2009

tak včera jsem vyzkoušela Ultrabland od Lush. Je to odličovač:
http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/20328-ultra...
přišel mi jako takový tekutý Babyface 😀
ale s Ultrablandem se mi pracovalo líp a byla jsem mile překvapená, že opravdu odlíčil vše. Vůně teda nic moc, ale rozhodující je účinek 😀

a dneska mi přišli ceramidové kapsle od E.Arden místo očního krému, jelikož pořád ještě nemám ten oční Lancome, tak jsem si vzala na vyzkoušení za 130,-Kč tyhle kapsličky:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19206410

flumina
21. led 2009

Leni, ten Ultraland používáš i na odlíčení očí? Já bych totiž něco na oči potřebovala.

A ještě se chci zeptat co byste doporučily: rozhoduji se, že si pořídím nějaký krém, vybírám mezi Vichy Aqualia Thermal, LRP Hydraphase XL nebo radíte raději něco z Lush? Jaká je vůbec expirace u pleť. krémů Lush? Já teď používám Germaine de Capuciini, bělím totiž těhu pig. fleky, ale potřebuji víc hydratace.

flumina
21. led 2009

ty ceramidové kapsle vypadají dobře, pak napiš jak to zabírá na to oční okolí 😉

lendy1
22. led 2009

flumina, ten Ultrabland používám jen na tvář,na oči mám olejíček od Saloosu

Vichy i LRP jsou dobrý oba 😉

a kapsličky na oči jsou skvělý 😵 z těch mám fakt radost-je to takový olejíček, ale pocitově moc příjemný a hned se vsákne, takže jdou ty kapsličky použít i na den. Jedna kapslička mi vydrží tak na 2-3x, takže za ty prašule paráda 🙂

olise69
22. led 2009

máte nejaké skusenosti s JG kozmetikou ? Recenzie sú fajn, ale...

lendy1
22. led 2009

olise, že ty jsi koukala na Omlazení 😀
Mě to vůbec neláká, ale zkus to a pak poreferuj 😉

ella1
22. led 2009

hlásim sa po dlhšom čase 😉
takže moja skúsenosť s krémom glyco-A: super vec, lepšia ako elicina,cca po dvoch mesiacoch mi zmizli hrozné pupáky z líca.....už používam len sem tam ked nejaký pupák chce vyklíčiť 😀 ......takže konečne nemusím nosiť len rozpustené vlasy,tony makeupu..a pod.
kúpila som si aj ten fr. zelený íl a je tiež super.miešam ho bud s prevarenou vodou alebo s pleťovkou tea-tree od lush a pekne to vyčistí....
akurát by som potrebovala nejaký hydratačný krém alebo výživný lebo mám trochu suchú pleť teraz....poradte niečo dobré... 😉

bihan
22. led 2009

Lendy, naozaj fungujú kapsličky aj na kruhy pod očami? V poslednom čase s tým mám dosť problémy. Resp. máte nejaký iný tip, plís? 😵

Flumina, Lush krémy majú expiráciu po niečo viac než roku, teda aspoň ten, čo mám doma.

lendy1
22. led 2009

bihan, tak s kruhy taky zápasím a nějak se nedaří 😖 Je fakt, že jsem ještě nezkoumala, jestli je nějaká změna po těch kapsličkách (mám je 2dny)-mrknu jak budu vypadat zítra ráno 😀

olise69
22. led 2009

lendy- odhalila si ma 😀 😀 😀 😀 Písala mi aj pani- kozmetička, ktorá je dovozcom tejto kozmetiky na SK, vraj má velmi dobré výsledky a ešte nemala žiadnu alerg.reakciu. Ale beriem to s odstupom, biznis je biznis. Keď ja som nepoučiteľná- nájdem niečo čo mi vyhovuje, ale už chcem vyskúšať niečo iné. Čo keď to bude ešte lepšie ? 😕 😕

bihan
23. led 2009

dávam do pozornosti www.cheapsmells.com (snáď ste to ešte nevymákli 😅)
práve 60ks kapsličky za 10,90 libry, poštovné 2,15, ale za každý kus 😒

lendy1
23. led 2009

bihan, jj cheap znám, ale už jsem tam hooodně dlouho neobjednávala.
Za kapsličky super cena 🙂
Zjistila jsem, že po nich mám vypnutější pleť kolem očí, ale kruhy stejně maskuji nejlépe korektorem a pak místo pudru používám kolem očí rozjasňovač a není to tolik vidět 😉

olise69
23. led 2009

bihan - obj. som pred Vianocami- mali super zlavy na parfémy
😝

mimap
23. led 2009

Ahoj holky, teď vás asi pobavím - mám jeden blbej dotázek... Dneska mi přišel Aera teint od Vichy, ale koukám, že nemá žádný dávkovač, nic...nedokážu si předstvait, až bude ve skleničce zbytek, jak ho budu dostávat ven, dost nepraktické...

ella1
23. led 2009

no kedysi bývali tak balené makeupy....tak asi vatovou tyčinkou, prípadne niečím tenkým čím to odtiaľ vyškrabeš.... 😉

lendy1
23. led 2009

nebo se prodávají za pár korun přímo takové špachtličky na krémy nebo make-upy, ale dá se to sehnat jen na netu nebo přez nějakou kosmetičku.

lucenek
23. led 2009

Já ten make up kdysi taky měla, a vyřešila jsem to tak, že když docházel stál mi dnem vzhůru..sice pak tekl hned a nešlo vyškrabkat......

zanett
24. led 2009

...jak tady nekdo zminil ty kruhy pod ocima; no je to smula, ale ty jsou vetsinou dedicne (pokud nekdo neni primo nemocny, treba s ledvinama atd)....jeste vetsi smula je, ze se zhorsuji s vekem (tmavnou), takze krome dostatku tekutin, hodne spanku a pohybu nas spasi jen dobry korektor (ja mam kruhy taky, takze holt maskuju a kamufluju 😀 🙄 )

lendy1
24. led 2009

zanett a jak kamufluješ?
u nás v rodině nikdo kruhy nemá, ale je fakt, že jekmile se pořádně vyspím a hodně piju vodu, tak kruhy nikde.
A jinak když by se ti chtělo, tak mrkni a přispěj někdy sem k nám 😉 :
http://www.pigmenty.ic.cz/

zanett
24. led 2009

lendy, no pouzivam ten korektor Vichy (Dermablend) - ten je fakt moc dobrej, protoze kryje famozne 😀 , davam si dve slaby vrstvy....ale musim to dobre rozetrit, aby to bylo temer neviditelne...To mas stesti, ze se ti kruhy vyhnuly 😉

3558
24. led 2009

ja som si kupila make up Vichy, lebo mi ho baby poradili a poviem vam ziadny rozdiel medzi Loreal alebo Max Factor. vy si co myslite?

nalka
24. led 2009

Ahoj zanett,i já mám problém z kruhy pod očima,už jsem tu psala.Ale když oni nejsou kruhy jako kruhy.Někdo má jakoby tmavé kruhy,spíš jakoby fleky pod očima a někdo má spíš takové,když já nevím jak bych to popsala,nemám tmavé kruhy,ale spíš takové,no kruhy,jakoby dvě vrásky.No jsou to prostě kruhy,ale né tak tmavé.Někdo má vyloženě tmavé fleky.Ted jsem to popsala jak deb..,vid?Prosím tě,ten korektor se jmenuje jak píšeš?Vichy Dermablend?Kolik asi tak stojí?Vím že Vichy je dost drahá kosmetika.A hlavně nevím,jestli bych to tím opravdu zamaskovala.Tobě vyhovuje?Jsem ted začala pít pročistující čaj na ledviny,prý je dobrý.Tak uvidím jestli bude k něčemu platný 🙂

osa
28. led 2009

kde ste? Potrebujem radu ohladom milii 😒

nalka
28. led 2009

Osa,nevím kde všechny jsou 🙂 Já taky měla otázku a najednou jako když utne,tak už sem nikdo nepřišel 😀