• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

18. září 2016 
my jsme se část přemístily na jiné diskuzní fórum-viz výše :wink:

nalka, ten Dermablend korektor jsem u nás nikde neviděla. Mě teď pomáhá světle žlutý minerální korektor od EverydayMinerals-kruhy vůbec nejsou vidět. Hezky se s tím pracuje a je hodně jemný.
29. led 2009 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky Dermablend korektor je uzasny mam doma 3 odtiene kupujem v spec.lekarnach VICHY je to taky okruhly kelimok a je ho poriadne vela...v lekar.je vzorkovnik takze si v pohode vyskusate...ale je velmi extra kryci fakt na vazne plet.problemy,jazvy, silne kruhy pod ocami a pod. mozem odporucat...
Lendy cerryculture zlava 20% :wink:
29. led 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy,kde prosím seženu ten everydayminerals?A kolik stojí?Yasmina a kolik stojí ten dermablend?Se tak ptám,protože fakt něco potřebuju,ty kruhy nesnáším. :confounded: Děkuju holky.
29. led 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
yasmine, jj, zase mají slevu, když už mám objednáno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nalka, U nás to neseženeš, jedině objednat na jejich stránkách. Platila jsem za to 4 dolary, vzala jsem si zdarma kit minerálního make-up a v tom byl i korektor-ty odstíny si můžeš vybrat, je to: 3 barvy make-upu, 1 barva korektoru a 1 barva tvářenky. Platíš jen poštovné. Ten vzoreček korektoru mi bohatě stačí. Vzala jsem si tam i štěteček na korektor a super, jsem spokojená.
29. led 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, no tie kruhy....ja mám tiež a ešte k tomu do modra.....
teraz zháňam korektor v štetci od LRP toleriane, vraj je skvelý, tak uvidíme......

osa a čo by si chcela vedieť o míliách? ked sú, tak sa prepichujú ihlou v uhle 45 stupňov......ale objavudú sa stále.aspoň čo viem, tak asi zatiaľ neexistuje nič, čo by ich odstránilo navždy.....

kúpila som si krém od biodermy, intenzívny hydratačný,kedže po glyco A mám dosť suchú pleť a musím povedať, že je to ozaj bomba.....po jednom použití bola moja pleť v siedmom nebi....
29. led 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju.Lenda ještě prosím jak jsou ty stránky?Normálně www.vichy.cz?Já mám otázky,co? :slight_smile:
29. led 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2009 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. idem objednavat z cheryyculture,tak ak niekto nieco chce,nech pisne,mozeme si rozdelit postovne...objednavat budem zajtra..
29. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čo dobré majú?že sa tak vtieram... :grinning:
29. led 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy děkuju.Mrknu na to :slight_smile:
29. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Question, poslala som Ti do pošty objednávku :wink:
29. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
yasmina, ty mas tedy evidentne ten jiny, ja jsem tady zminovala ten Demablend korektor v tube...
29. led 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella1, vdaka viem, ze prepichnut a najlepsie odborne, ale nevies nieco aby sa ich tolko netvorilo? Preco vlastne vznikaju? (milie) :unamused:
29. led 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuha, viem že je v nich tuk, ale prečo sa tam tvorí a ako tomu zabrániť,netuším.neskúšala si vygoogliť?určite nájdeš odpoved....
29. led 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella1 neskusala, ja beriem, ze baby v tejto teme maju viac rozumu ako cely google :grinning: Ale zdrhli prec, takze budem musiet... Ako inac, co tvoje kilogrami a plet? :wink:
29. led 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet a jak se teda to tvoje jmenuje?Myslím na ty kruhy.a jestli se to sežene normál v lékárně a kolik to stojí?Mám v tom ted trochu zmatek :grinning: Jdu se ted ještě podívat na ty stránky,co mi napsala lendy.
29. led 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To, co má zanett je předpokládám toto:
http://www.garden.co.uk/php/showProducts.php?plu=0610759
a to, co tu zmiňovala yasmina je toto:
http://www.garden.co.uk/php/showProducts.php?plu=0601692
29. led 2009 v 17:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pleť super, ako som vyššie spomínala,tak sa upravila...no a kilá, to je horšie...sem tam sa pritrafí pribrať asi tak 30 dkg, ale aj to hned ide do...... :grinning:
29. led 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
29. led 2009 v 19:11 • alanis85
lendy to uvedla na pravou miru; presne tak, mam ten v tube. Ten tuhy v kelimku mi prijde teda az moc kryci - urceny na tezke pripady (nekupovala jsem ho, ale k minule objednavce mi dali prave maly vzorek a uplne jsem koukala, jak je hutny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....daly by se tim asfaltovat silnice :grinning: :grinning: :grinning: Navic je to tam v popisku; je urcen pro i 'the most severe flaws'...tak takhle strasnou plet tu snad nema nikdo...
29. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella1 tak aspon jeden boj si vyhrala, ja nic moc ani jedno ani druhe :unamused:
29. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo myslíš tým že ty ani jedno ani druhé?pleť a ešte?
29. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudnem, neviem kedy to skonci.. :unamused:
29. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa tyka pleti mam kompletnu vybavu co som odkukala odtial, jedine na ten Glyco-A nemam odvahu... :confused:
29. led 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aké máš bmi?
neboj, mne glyco A super pomohol.
29. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nalka, něco podobného jako má Vichy má i Dermacol, jsou to tyto:
Make-up Cover:
http://www.dermacol.cz/dc/dermacol-internet-new/dc/katalog/htm-cz/bestseller/bestseller-makeup-cz.htm
má opravdu velké procento pigmentu, proto je hodně krycí jako Dermablend make-up. Mají na výběr dost barev, stačí ho maličko a krásně se roztírá, takže i toto je alternativa korektoru
a pak DERMACORRECT CLINICAL MAKE-UP:
http://www.dermacol.cz/dc/dermacol-internet-new/dc/katalog/htm-cz/dekorativni-kosmetika/makeup-cz.htm
ten je jako ten korektor od Vichy v kelímku. Je hodně hutný a hooodně krycí, mají je v různých barvách (zelený na červené nedokonalosti, žlutý na kruhy pod očima a spoustu odstínů béžové)
Oba dva výrobky stojí kolem 100,-Kč

pak má ještě dobré korekotry La Roche Posay:
http://www.docsimon.cz/zbozi/la-roche-posay-toleriane-korektor-ve-stetecku-svetle-bezovy
29. led 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bmi 19 ella, ty?
29. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si v norme. ja mám pod 17 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lendy- na ten korektor sa chystám, len ho málokde majú...vraj je skvelý.
29. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mozno v norme ale mam zadok ako v 13 tich, nevyzera to dobre... :unamused:
29. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett ten v tube pouzivam ako make up na celu plet v malickom mnozstve a je perfektny odtien 35 a v letew odtien 45 a ten extre Dermablent korektor to je fakt na take defekty ako som pisala akne a tak a ja ho pouzivam na kruhy v malickom n´mnozstve a kryje uzasne...takze tak...ale na kruhy aj tak mam najradsej Touch eclat od YSL
29. led 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek