Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
20. led 2008

pošlu ti přímo odkaz na fajn prověřenou prodejkyni z USA, posílá do celého světa...ale jestli chceš, tak já do nich půjdu, tak toho můžu vzít víc...i když tedy na e-bay jsem ještě neobjednávala, ale určitě to nebude složité...

http://search.ebay.com/_W0QQfgtpZ1QQfrppZ25QQsa...

sisstin
20. led 2008

lendy:jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů...to bys byla hodná 😵 😵 😵 😵

zanett
20. led 2008

Tak hlasim, ze se mi postestilo narazit na afterglow website, ktera operuje i v UK a objednala jsem si vzorek (vlastne dva) mineralniho makeupu 😵 , jeden pouze za £2, takze i kdyby mi to nesedelo, tak to nebyla zase takova palka...pro zajemce mam tento odstin
http://www.afterglowcosmetics.co.uk/samples/fou...

lendy1
20. led 2008

tak já počkám, jak to bude vypadat na Aukru (kdyžtak bych je koupila tam a klidně vezmu i pro tebe...) a kdyby byli nějak moc drahý, tak je koupím na e-bay. Písnu ti pak co a jak, ju?

sisstin
20. led 2008

lendy: tak z Aukra bych to objednat uměla už 😅

lendy1
20. led 2008

tak o.k, určitě je bude mít v nabídce All z té diskuze (ta má super kosmetiku) a možná i jiné holky. Zatím to hlídám každý den (asi o ně bude bitka) a nic...

zanett, asi by mi to ČR neposlali, co? Tak dej prosím pak vědět, jak jsi byla spokojena...

sisstin
20. led 2008

lendy: na to ebay to vypadá skvěle 🙂

zanett
20. led 2008

Leny, divala jsem se na dodavky a rozesilaji po celem svete 😵 , takze urcite ano....no ale pocitam, ze mi to behem pristiho tydne dojde (postovne se ale na vzorcich neplati - v UK-, takze pocitam, ze to pujde tou nejpomalejsi cestou, kdyz je to zdarma 😀 ), ale jakmile to budu mit doma, vyzkousim a poreferuju 😉

noangel
20. led 2008

lendy1: ty me chces zabit s tim odkazem na nyxcosmetics 🙂 maj uzasny veci za super ceny

sisstin
20. led 2008

holky..potřebuju teda radu..jak se to objednává z toho ebay..těch 20 stínů za dvacet doláčů je mega 😲

sisstin
20. led 2008

tohle jsem myslela 😉

sisstin
20. led 2008

já jsem na to fakt debil..anglicky sice jakž takž umím..ale stejně vůbec nevim 😔

sisstin
20. led 2008

se mi nepodařilo ani zaregistrovat 😒

sisstin
20. led 2008

lendy: já na to prdim..bud to pak nechám přes tebe...nebo přes kristynaw 😉 tak pak dej vědět 😉

lendy1
20. led 2008

no angel 😀
siss, já jsem taky antitalent, ale manže to za mě zmákne, jen to dopravné si musíš na e-bay nastavit do ČR...

sisstin
20. led 2008

lendy: prej musíš mít nějakej účet někde..a jakousi embasovanou platební kartu..a draží se to tam...atd., takže to fakt nezvládnu 😕 tak zaukoluj manžu 😝

lendy1
20. led 2008

siss, je to stejné jako na Aukru, buď dražíš nebo koupíš hned, platí se buď embosovanou kartou nebo nejčastěji přez PayPal a taky tam fungují jako na Aukru komentáře - no žádná sranda to není, ale stojí to za to 😀

kyri
20. led 2008

jé, holky, to jste mě potěšily, zrovna řešim, jak se namaluju na ples, kam jdeme asi za měsíc, když jsem se pořádně malovala tak naposled někdy v 17 😀
představuju si to jako make up nebo pudr?
dobrá řasenka
nějaký decentní stínek
co na pusu???

tak raďte, raďte - co třeba existuje novýho, jaký značky jsou dobrý, jak se to vlastně proboha používá 😅 😀

...jo, mám docela suchou pleť a jsem trochu pihule 😀 😉
(a tmavý oči, vlasy, černý řasy 😎 )

sisstin
20. led 2008

lendy: no to fakt pro mě není..tak až je budeš brát..tak mi okamžitě napis 😅 😅 😅

noangel
20. led 2008

platby na ebay sou uz v poho kdyz si zalozite ucet u PayPal. tam se zaregistruje karta to je trosku delsi proces. musi se to potvrzovat kodem kterej je napsanej na vypisu z uctu kde si po registraci Paypal strhne 50 kc (aby moh zaslat ten kod) ale pak zas pri prvni platbe vam tech 50 vrati tim ze snizi tu placenou castku. ale pak na ebay staci jen vsechno odklikat

kasli
20. led 2008

Sis jestli se třpytí to nevím, ale úplně úžasný jsou neonový stíny od Bourjois - ty fakt házej odstíny jedna báseň a jsou sypké, ale také pěnkně mastné ☹

sisstin
21. led 2008

mám je mám mám je.....těch 20 NYX pigmentů za dvacet doláčů 😀 😀 to je jeden asi ani ne za 20Kč 😝 😝 😝

poupe
21. led 2008

Sisstin ses nasla vid 😀

sisstin
21. led 2008

poupe: jsem happy 😀 ale dražila to jedna holčina z beremka..páč já bych to neuměla 😀

lendy1
22. led 2008

zanett, tak hlásím osobní zkušenost s minerálním make-upem:

+ úžasně se nanáší, párkrát přejedeš štětcem a jsi nalíčená během minuty
+žádné mapy, fleky nic...
+skvělý pocit, jako když máš na sobě jen pudr
+vypadá to nádherně, jemně

-jen pro mě to má jeden jediný mínus, ale dost zásadní pro mě a to je, že sice kryje, ale ne tak jako Normaderm ☹ takže minerální make-up pro mě není, kdybych měla jinou pleť tak jo, ale takhle - smůla 😖

zato dneska dorazil balíček z Lush, no voněl už na dálku a ty serepetičky jsou zatím dle pohledu úžasný, nádherně voňavý, večer budu zkoušet (mám šampuk, kondicionér, odličovač, krém a mýdlo)-už se těším... 😀

kyri, no hodně záleží, kolik do kosmetiky chceš investovat a co od toho čekáš, jak často to budeš používat, jestli ti vše vyhovuje...atd...

zanett
22. led 2008

lendy1, a jaky mas ten makeup (znacku)? nebo jsi to tu uz nekde psala? Ze bych to byvala prehlidla? 😕 Kazdopadne diky za info. Muzu se zeptat? Mas rozsireny pory? Ja bohuzel ano, ale pry si s nima spravna aplikace poradi...tak jsem zvedava..., protoze kdyz se ten mineral nanese pry spatne, tak to pory a jemne vrasky naopak jeste zvyrazni..
Jinak k te kryci schopnosti: a co kdybys zkusila nekolik vrstev? Ja totiz taky potrebuju poradne kryti, a taky jsem jaksi nedoufala, ze makeup v sypke forme by si s tim poradil, ale pry to nekolik vrstev na konkretnich postizenych mistech vyresi...nebo by alespon melo. No ja porad cekam na tu svou objednavku, uz jsem uplne nedockava...az dorazi, vyzkousim a pochlubim se... 😉

zanett
22. led 2008

Jo, lendy, a jeste jsem se chtela zeptat: jakym stetcem jsi ten makeup nanasela?

lendy1
22. led 2008

zanett, koupila jsem ten Loreal, nic jiného tu není (teda když nepočítám Avon, ale ten teda já na make-up neee),
rozšířené póry mám trochu, je fakt, že to nanášení je asi důležitý dělat správně, to máš pravdu, ale mě spíš šlo o to krytí a i jsem vyzkoušela víc vrstev a nepomohlo to, stejně bych musela použít korektor a to už by nebylo ono. Takhle s Normadermem mi stačí jen make-up a pudr. Kdybych měla plěť bez chybičky nebo s drobnějšími potížemi, co by zvládl ten make-up zakrýt, tak si ho nechám, ale fakt to krytí není ono.
Ještě mě napadlo dát nejdřív korektor a pak ten make-up, jenže to se právě bojím, že by to udělalo paseku a ten maku-up by asi jinak chytnul tam, kde je korektor a jinak kde není...