Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
22. led 2008

štetec jsem použila svůj, je takový jemnější, než ten, co tam byl, ten byl takový pichlavý (jinak štětiny mají stejné, jen ten, co tam byl měl ty štětiny kratší) a fakt si nemyslím, že je na to potřeba nějaký speciální...

zanett
22. led 2008

lendy, tak to jsi me moc nepotesila ☹ Neuspokojivy vysledek je pry nasledek:
- nespravneho naneseni
- nespravneho stetce
- nevhodneho mnozstvi pouziteho pudru
- bismutu (u tech makeupu, ktere jej obsahuji)

...no ja si od toho slibuju dost, protoze ten vichy podklad, ktery pouzivam, je sice super (asi dosud nejlepsi, ktery jsem kdy mela), ale treba na leto jsem chtela neco lehciho a taky pry je organicky mineralni makeup lepsi pro celkovy stav pleti (staci se podivat na slozeni a porovat mineral s obyc)...No tak uvidim, kdyz tak bych zustala u klasickeho tekuteho makeupu...holt bez vyzkouseni neuvidim, ze? 😉

lendy1
22. led 2008

zanett, to máš naprostou pravdu, vyzkoušej a uvidíš, dej pak vědět, ju? No na léto by nebyl špatný, to máš pravdu, kdyžtak zkusím ten od tebe-třeba mi taky pošlou vzorek 😉

zanett
22. led 2008

V obedvove prestavce jsem byla doma a v poste byly ty vzorky od afterglow. Objednala jsem si dva, protoze pry jeden vzorek vydrzi na jednu, maximalne dve aplikace...takze pro me by to byla jenom jedna aplikace na jeden vzorek...tak jsem to natesene otevrela a musim rict, ze ty vzorecky jsou opravdu malinky (asi jako maly kelimek ocnich stinu)...jesteze mam dva....tak pak poreferuju...

sisstin
22. led 2008

holky..makeup štetcem?To bych asi neuměla..já to dělám rukama 😕

lendy1
22. led 2008

sisstin, ten minerální maku-up je v pudrové formě, stačí pár "zrníček" na štětec a je to. Takhle to vypadá:

http://velkosklad.cz/parfemy-kosmetika/dekorati...

sisstin
22. led 2008

lendy: mě chceš zabít tím odkazem nebo c o? 😅

lendy1
22. led 2008

proč? 😀

sisstin
22. led 2008

lendy: páč už vidím sto tisíc věcí, co chci 😅 😅 😅 😅 😅 ty prameny na prodloužení mi nepřišly..nejsou na skladu..tak mám 1200k dobru 😅

lendy1
22. led 2008

sisstin a dívala jsi se na ten Lush (manžel chodí po bytě a čuchá, kde to co tak pěkně voní 😀 😀 )
a se jdu mrknout na ty vlásky

sisstin
22. led 2008

lendy: pomoooooooooooooooooooooooc 😅 dneska mi přišly ty stíny od Avonu..tak je vyzkoušim 😝

lendy1
22. led 2008

ty práškový jsou fajn, ale moc třpitivé nejsou (mám růžový, hnědý, pak něco mezi a zelený a kombinuji to), myslím, že Nyx budou lepší. 😉
A že já lezla na ty pro-vlasy 😠 ještě, že příští měsíc přijde poslední mateřská, pak už mám smůlu s nákupama 😢

sisstin
22. led 2008

lendy: ty pro vlasy jsou taky dobrý 😅

sisstin
22. led 2008

já už mám v košíku tvářenku Borjouis 😔

sisstin
22. led 2008

a super..maj štětečky na stíny..jdu do nich 😎

sisstin
22. led 2008

tak odstín sun shine super..třpytí se pěkně...černá je zas fakt černá..žadný patlátko..růžová se taky třpytí..ale odstín chocolate nif mof..ten se mi nelíbí 😕

smoulinda
autor
24. led 2008

Děvčata mám technickej dotaz 😀 Neznáte nějaký odkazy, kde jsou nápady na tvorbu gelových nehtů 😕 Dochází mi totiž inspirace i ty nápady 😀

sisstin
24. led 2008

smoulinda:čéče...já ho měla..ale už ho nevim 😔

smoulinda
autor
24. led 2008

siss tak tos mi pomohla 😀 Já právě vůbec nevím jak si je nechat příště nazdobit a ségra co mi to dělá už taky neví 😝

sisstin
24. led 2008

smoulinda: z kusim to najít..ale spíš to byly nehty na soutěže..to byste asi nedaly 😅

smoulinda
autor
24. led 2008

To neva, třeba to zkusit jen podobně 🙂 Zkus něco najít 😵 Taky zkusím dát něco do vyhledávače

smoulinda
autor
24. led 2008
smoulinda
autor
24. led 2008
zanett
24. led 2008

Takze mam vlastni zkusenost s mineralnim makeupem (tedy, se dvema: s afterglow a s jednim od My Beautiful Earth; oba jsou organicky bez bismutu!!!). Nejdriv jsem zkusila ten vzorek od afteglow v utery vecer, kdy jsem sla s kamoskou na drink (vecer). Byla jsem nadsena, protoze kryl pekne, drzel (teda, byla jsem venku tak 3 hodky) a dobre se nanasel....Nevidela jsem ho ale na dennim svetle a netusila jsem, jak bude drzet cely den. Trochu jsem mela problemy se zakrytim rozsirenych poru...ale jinak spokojenost.

Vcera vecer jsem (jen tak na zkousku) zkusila ten od My Beautiful Earth a byla jsem taky nadsena (dobre kryl, drzel a zdalo se, ze hezky sjednotil rozsirene pory, navic jsem na to mela spesl mini kabuki stetec, takze se dobre nanasel). ale mela jsem ho na obliceji jenom par hodin pred tim, nez jsem sla spat (takze zase jsem ho nevidela na dennim svetle a nevedela jsem, jak drzi cely den).

No a dnes rano jsem se po asi 12 letech konstantniho pouzivani tekuteho makeupu rozhodla, ze do prace vyrazim jen s tim mineralnim: zvolila jsem ten od My Beatufiul Eart (protoze ten od Afterglow byl jenom vzorek a zbylo mi uplne minimalne tak mozna za prepudrovani nosu, ale rozhodne ne celeho obliceje). Byla jsem zase nadsena, i kdyz aplikace mi trvala dyl nez bezne, ale jinak prima. Ovsem kdyz jsem dosla do prace a na silne osvetlenem WC se podivala na sebe do zrcadla...uz jsem tak nadsena nebyla. Bohuzel jsem vypadala jako Asiat (zluta)...proste jsem si vybrala spatny odstin, ktery se ale v umelem osvetleni zdal prima (a kdyz jsem si rano jeste za tmy - tedy v umele osvetlene koupelne- delala makeup, vse se zdalo OK)...ovsem na dennim svetle uz to bylo horsi....takze dnes mam na sobe (i v kanclu! 😀 ) salu a predstiram, ze je mi zima a jsem nachlazena - to proto, aby nebyly videt rozdily mezi mym zlutym oblicejem a bilym krkem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Takze makeup dobry, ale priste si musim vybrat lepsi odstin.. 😅

sisstin
24. led 2008

smoulinda: jo..tak tu modelaz jsem myslela 😉

lendy1
24. led 2008

zanett, tak to je paráda 😀 tak já zkusím napsat o vzoreček, jen jsem zvědavá, jestli zvládnu tipnout ten odstín...
a ten štětec jsi k tomu dostala nebo ten už máš doma?

sisstin
24. led 2008

holky..a na ten minerální make-up se dává pudr? 😕

zanett
24. led 2008

lendy, ten vzorek od afterglow je samotny, ale koupila jsem si jeste od My Beaut.Earth (www.returnallhealth.co.uk) a tam ti pribali i mini kabuki stetec, ten je prima, protoze velkym stetcem by se to spatne aplikovalo kolem oci, nosu a tak...

sis; na mineral se jeste muze nanest pudr (rikaji tomu 'finishing'), ale neni to nutne, protoze ten makeup sam ma pudrovou konzistenci...

sisstin
24. led 2008

zanett: že většinou ty "pudrový" make-upy moc pudrový nejsou 🙂