• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

18. září 2016 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
2. led 2014 ve 21:01 • janulaperinova
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. led 2014 v 11:21 • sony12
@zanett Platí tvé rady i po 5 letech? Procházím diskuze a sháním typy jak na komedony :slight_smile:
25. čer 2014 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadriena jj, ani za tech pet let se nic nezmenilo (v mem pripade), jedinou zmenou je mozna to, ze si ted posledni dva roky zajdu obcas na derma roller a ten ty tecky taky velmi ucinne vyzene, neni to sice primarni ucel, ale funguje. Za nejakou dobu se sice tecky vrati, ale to je, jak jsem tenkrat rekla, nekonecny boj s vetrnymi mlyny... :pensive:
26. čer 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musim napsat, ze jsem v posledni dobe nadsena z kosmetiky dermalogica. Pouzivam takovou celou radu od me sestry kosmeticky a fakt mi uz nekolik lidi i v tomto listopadovem pocasi reklo, ze vypadam mladsi. Mam vyhlazenejsi plet. Tak to sem pisu jako dobrou zkusenost.
25. lis 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste jsem zapomnela na jedno serum na rasy. Kdo z vas chodi na prodluzovani, tak kdyby vas to zajimalo, tak tu nebudu delat reklamu, ale do interni posty napisu odkaz na fakt vec, ktera funguje. A v porovnani co zaplati clovek za pravidelne doplneni ras je to i financne vyhodnejsi a neni to tak nepohodlne jako umele rasy. A navic tam je i zaruka vraceni penez, kdyz by efekt nebyl.
25. lis 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nenašla jsem fórum, kde nabídnout LUSH výrobky, které nesedly. Tak zkusím zde :slight_smile:. Nabízím Lemony Flutter párkrát vyzkoušený, expirace 26.5.2016 a k tomu vzorky (Fresh Farmacy, Coal Face, Tiny Hands, Zest, Ultrabland). Pište prosím zprávu.
26. kvě 2015 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě pomáhá hlavně zachránit mé lupy - mou největší slabinu Head and Shouders . Sice ho musím kloubit s kondiciónerem HaS, ale výsledek stojí za to :slight_smile:
4. dub 2016 v 16:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uživam a mužu doporučit kolagenový nápoj Collagen Shots od rejuvenated.cz. Fantasticka vec proti vraskam. Je to prasek z mořského kolagenu ktery se zamícha s vodou a musím říct že mně skvěle zaučinkoval :slight_smile: Plet se krasne zregenerovala, vypada mnohem hezčí a vrásky se vyhladili. :sunglasses: Netvrdím, že úplně zmizely ale je vidět že jsou mnohem jemnější. :slight_smile: Jsem toho názoru, že plet třeba vyživovat hlavně zevnitř, jinak je to beznadějně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Hezky den
7. zář 2016 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem kosmetická poradkyně Mary Kay a učím ženy, jak se o sebe správně a efektivně starat tak, abychom minimalizovaly známky stárnutí pleti. Nabízím i poradenství na líčení. Jak poradentsví v péči o pleť, tak i dekorativní, jsou zdarma, tudíž není co ztratit. Ráda se Vám budu věnovat, stoprocentně budete spokojené.
Pro podnikavé: hledáme mezi sebe další podnikavé a nadšené ženy, které by rády působily jako kosmetické poradkyně, ženy, které se chtějí naučit o sebe starat, líčit se a toto předávat dále. V případě zájmu vše vysvětlím ve zprávě.
Těším se na Vás, Simona :slight_smile:
18. zář 2016 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek