• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

18. září 2016 
...je, holky, to s tim Nive a la praire jsem vycetla...to neni muj osobni nazor... :wink:

Sis, co mas na mysli? Ten mineralni makeup? Zkus ho a pak dej vedet, ju? :wink:
15. bře 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já mám problém se sušší červenou kůží kolem nosu...jinak mám pleť normal, ale těch suchých míst se ne a ne zbavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... nevíte prosím ten Vichy Normaderm, spíš na mastnou nebo pomáhá i na suchou pleť.....
15. bře 2008 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Revlon vcera vydrzel naprosto dokonale a vypadal uzasne :dizzy_face:
16. bře 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
janickabez, ten Normaderm určitě pro tebe nebude, jestli máš sušší kůži. Ten Normaderm je pro mastnou pleť a docela vysušuje (ale zase jak koho), zkus Aqualiu od Vichy (to je hydratační řada) nebo LRP Hydraphase nebo myslím, že Eucerin nebo Bioderma mají přípravky na sušší pleť se sklony k červeným místům :wink:

http://www.eucerin.cz/anti_redness/anti-redness.asp
http://www.bioderma-cz.com/default.asp?strankaID=4&menuID=3&submenuID=2
http://www.laroche-posay.cz/_cs/_cz/index.aspx
http://www.obchod-kosmetika.cz/fulltext.php
16. bře 2008 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsem nasla na ebay revlon make up za nejakych 100kc na nase oproti anglii kde stoji 12liber je to podstatne nizsi cena jak s eto objednava?poslou to nejak postou ?dik
16. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy díky, mrknu na to :wink: , já jsem si myslela, že ten normaderm bude na mastnější typ
16. bře 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, ja mam ten Sensibio H2O Micelární roztok od Biodermy taky a normalne se mi po nem delaji cerveny flicky na obliceji, fakt nechapu.....
16. bře 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi fakt jo? :astonished: Vždyť je to pro citlivou pleť :confused: mě právě vyhovuje, že vše odlíčí a je bez parfému a přitom to nijak nevysušuje...já jsem na to narazila, jak byla akce v Marianne, tak za těch pár korun to byla super koupě :grinning:
16. bře 2008 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky narazila jsem na kosmetiku Eucerin..pro mě,jakožto alergika s citlivou pletí je to zatím to nejlepší,co jsem dosud našla... :wink:
16. bře 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, ja ho mam taky z Marianne, vcera jsem se jim odlicila a hotovo, pak se musim 2x mazat kremem,jak po tom mam vysusenou plet. Jinak se odlicuju Niveou a zadnej problem. A koukala jsem na novej Garnier pro citlivou, vypadal dobre

Eucerin dela muj kamarad, i jsem od nej zjistila, ze je to pod zastitou Nivey, jako rada pro lekarny... :wink:
16. bře 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám od Eucerinu krém na ruce s ureou a to je tak jediné, na co jsem narazila, že mi zabýrá na atop.ekzém-fakt super.
ten Garnier to je taky micerálka, nebo ne? Jsem na to jen tak zdálky mrkla...
16. bře 2008 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy: s ureou nebo s urinou? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. bře 2008 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, je tam napsáno urea :wink:
http://www.eucerin.cz/dry_skin/5_urea_hand_cream.asp

jo, jinak jsem zkoušela tu kombinaci nyxů a super :dizzy_face: , jsem to měla včera a i dnes :grinning:
16. bře 2008 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
urea :grinning: česky, močovina :sweat_smile:
16. bře 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
urina je též močovina právě :sweat_smile:
16. bře 2008 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
urina ne :grinning:
16. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nemate zkusenosti s e bay? :confused:
16. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: musíš mít účet na paypalu a kreditk, co berou :wink:
16. bře 2008 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vubec neznam ,anebo nekoho kdo to ma a je ochoten to objednat? :grinning:
16. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: právě ta artichoke :wink: za provizi :wink:
16. bře 2008 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta artichoke je na konikovi?pac ten make up sem nasla mega levnej na e bay :angry: ja z anej dala skoro 500kc a tam vychazi na 100cca
16. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: na beremku..ale to je fuk..ale na ebay je to dražba..takže se to může zvýšit :wink:
16. bře 2008 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: a poštovný a pojištění udělá svoje..já vydražila ty Nyxy za 400..ale nakonec to vyšlo na 720 :wink:
16. bře 2008 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ja prave zjistila jeste na netu primo v prodejnach v USA ze ten make up stoji bezne kolem 100kc tak me to stve bych jich koupila i 10naraz pac je vybornej ale v USA nemam nikoho kdo by mi to poslal prave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie, jak na paypal je na netu, jinak e-bay je stejné jako Aukro. Důležité je vždy si zjistit, zda to posílají do ČR a za kolik a koukat na komentáře jiných nakupujících. Můžeš platit rovnou embosovanou kartou, ale je to trošku risky na e-bay, paypal je bezpečný :wink:

siss, někdy je lepší nepátrat po tom, co v tom je-to je jako se šnečkama :grinning:
jo a jak jsem poprvé objednávala na jahodě, tak jsem dostala zdarma tyto stíny:
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=74431&goChar=S
jsou dost podobný nyx, je to krásná hnědá se třpitkami, co mi u nyx zrovna chybí...asi si ještě nějakou barvičku za 200,-Kč objednám - ono je to o trošku větší balení než nyx, tak to vydrží déle..
16. bře 2008 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na aukru to neni a nechce s emi nekde cekat a drazit ja zkusim najit nekoho v usa kdo by mi to poslal
16. bře 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, hledám na netu tu konturku od Bourjois a nenacházím :confounded: poraď...
16. bře 2008 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2008 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžete mi něco doporučit na vytahanou kůži na břiše po porodu? Vůbec nevím, co by na to mohlo zabrat. Díky :slight_smile:
17. bře 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek