Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
14. bře 2008

siss, no ono to vypadá, že toho mám hromadu, ale taky mám jeden krém a ten používám ráno i večer, odličuji se Biodermou (ta je prostě úžasná 😵 ) a konec. Akorát ráno na krém dávám ještě báze pod make-up a ty střídám dle potřeby. A ende. Na noční krém kašlu, akorát chci nějaký ten oční...no a pak mám samo masku na obličej a teď čekám na šnečky 😵
Snažím se krémy nestřídat, spíš dlouho vybírám než něco koupím a používám.
Ale serepetiček na malování mám mraky, včera mi manža slíbíl koupit takový kufřík na vše, co mám, aby se mi to neválelo všude možně v nové koupelně, tak se moc těším, až si to vše uložím pohromadě. To je on 😵 :
http://www.aukro.cz/item323896993_kosmeticky_ma...

ella1
14. bře 2008

počkajte,ten púder to je akože make-up?akože make-up netreba? 😲

sisstin
14. bře 2008

lendy: super 😀 btw: zkoušela jsi odstín sky pink a rust? 😝 k sobě? 😀

ella1
14. bře 2008

baby,tie bázy,ktorá je taká naj,aby nevysušovala,ale aby sa sa ani pory neupchávali?

lendy1
14. bře 2008

siss, no ten Loreal štětec je naprd-moc malý a přišel mi takový nepříjemný a pichlavý.

ella díky, tak já ten rozjasňovač zkusím. Teď mají od Avonu i minerální stíny, ale live se mi ty odstíny moc nezamlouvali.
A ještě spoustu minerálních věcí má Rimmel a objevila jsem, že mají i bázi pod oční stíny, bázi pod make-up, pod řasenku, rtěnku...jsem čučela, já vůbec v drogérce na kosmetiku nekoukala 😲

lendy1
14. bře 2008

siss, spolu ne-to mě nenapadlo, ale rust je můj favorit a ještě oro

ella, jj, to je minerální make-up, co vypadá jako pudr, ale má vlastnosti make-upu, takže fakt jen krém a ten minerál a je to 😉

ella1
14. bře 2008

ja som si dala aj make-up a na to ten púder 😀 nevadí 😀

sisstin
14. bře 2008

lendy: vypadá to super.. 😀 to je ted moje nejoblíbenější kombinace 😀

lendy1
14. bře 2008

siss, díky, zítra zkusím 😉 . Od té doby, co mám Nyx se s ničím jiným nemaluji 😵

Jo a našla jsem ten oční krém na ty vrásky, co vyhrál v tom testu očních krémů, druhý byl ten z Rossmana Rilanja (asi 100,-Kč)
Je to SebaMed:
http://www.promimi.cz/detail.php?zbozi=330956

kasli
14. bře 2008

Sis jak píše lendy ten štětec u toho je na hovňajs, malej pichlavej a pvrdej, chce to hezkej měkej a větší 😀 😝

sisstin
14. bře 2008

kasli, lendy: no hlavně, že se ta Penelope u toho tváří, jak když nic lepšího v životě nezažila 😅

lendy1
14. bře 2008

siss, jsem se musela jít podívat na ty NYX 😀 sky pink+rust-no vypadá to zajímavě-to musím vyzkoušet. Ta sky pink je z těch růžových asi nejhezčí a tobě jako blondýnce takhle kombinace musí fakt slušet 😵

bůh ví, co s tím štetcem ta Penolope vyváděla než šla točit tu reklamu 😀

sisstin
14. bře 2008

lendy: já furt dávám ty Nyx k sobě a zkoušim, jak to bude vypadat..hele..používáš ty modrý..já v tom vypadám jak debil, že bych ti je poslala 😉

lendy1
14. bře 2008

siss, ty jsem skoro všechny prodala-modrá mi prostě nejde 😖 . Ani jsem to neotevírala a šlo to na Aukro (ještě jedny mi tam visejí). Nechala jsem si jen takové ty světlonce modrý - baby něco...
teď jsem zjistila, že mi ani nejde šedivá a těch růžových je tam taky moc-no a já horlivec vše přesypala do kelímků a teď už to ani neprodám 😖

sisstin
14. bře 2008

lendy: a fialový se ti líbí? Bych je vyměnila za růžový 😉

marcet
14. bře 2008

Holky,co používáte na odlíčení?Já ted mám od Vichy 3v1 a moc dobřeto až tak neodličuje 😖

pacna
14. bře 2008

kocky akryje dobre ten puder?

chcanicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marcet
14. bře 2008

chcanicka:a to je jenom na odličování očí?Já bych brala aby se tím dal odlíčit celý obličej 😉

chcanicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laola
14. bře 2008

Zelený Garnier + oční odličovač stejné značky 😉

chcanicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendy1
14. bře 2008

marcet, já mám Sensibio H2O Micelární roztok od Biodermy-nic lepšího jsem neměla-fakt krásně odlíčí naprosto vše, myslím, že něco podobného má i Vichy
http://www.bioderma-cz.com/default.asp?strankaI...

siss, no fialový si dám jen velmi občas a jedině v kombinaci třeba s tmavě hnědou. Ale oni ti vydrží dlouho a jestli by jsi chtěla jen některý barvičky, tak písni dashulce (psala do tématu NYX, že sežene nyx z e-bay a za nijak přehnanou cenu), už u ní mám 2 objednávky na kosmetiku z e-bay 😉

chcanicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laola
14. bře 2008

Já teď používám hnědé Nyxy, kupodivu to vypadá celkem dobře... Ta modrá mi taky moc nesedí, přenechám je tchýňce 😉 Ať zazáří 😀

marcet
14. bře 2008

lendy1:dík 😉

zanett
15. bře 2008

Cauvec holky, vratila jsem se z mini dovolene v Londyne, byla uplne super 😵 😵 😵 😵

Jinak, sis, to mas recht, krem z lidlu by mi nesmel do koupelny! 😀 Ale jak jsem byla v tom Londyne, sla jsem tam do beauty salonu (na manikuru a masaz) a tam jsem si v cekarne precetla zajimavy clanek (v casaku, ktery ten salon sam vydava); pry co se tyce kremu proti vraskam, jsou ucine jedine a pouze ty, ktere obsahuji Retinol A (vitamin A) a antioxidanty. Pry vsechno ostatni nema na boj proti vraskam zadny vliv a udajne rozdil mezi napr. protivraskovym kremem od Nivea a La Prairie je jen a pouze v obalu (a cene) - jinak vysledky pry totozne. Hmm, zajimave....

Jinak, ela, jj, jak to rikala lendy; ten mineralni makeup (pudr) se pouziva samotny, bez makeupu atd. jak tady nekdo psal (byla to sis?), ze by vyzkousel ten od Lorealu; zkus ho (ja bych to nej nesla, ale nekomu jinymu muze v pohode vyhovovat), jenom bych ti doporucila jiny stetec, ten, co je pribalen je dost tvrdy (tvrde stetinky) a myslim, ze muze hodne podrazdit oblicej (jde o to, aby ty stetinky byly nahusto - doporucuji prirodni stetec z kozich chlupu, ale myslim, ze ty jsou prave hodne hrube, Ja mam synteticky stetec a je krasne jemny... 😉 )

aponchie
15. bře 2008

La Praire pouziva Vondrackova a vypada jv obliceji jak carodejnice a prdel ma jak tasku na koprivi 😀

briketa
15. bře 2008

Mozem na sto percent potvrdit, ze zlozenie La Praire a Nivei nie je totozne 😉 Podobne zlozenie ako La Praire ma kremova sada Cellcosmet. Tieto jedine dve znacky na svete obsahuju bunky z placenty.
La Praire aj Cellcosmet mam odskusany, nakolko vlastnime salon krasy a ku vsetkym tymto "zazrakom" sa dostanem cez vzorky od nasej kozmeticky zdarma .
Nesmiete zabudnut, ze aj to je iba krem - aj ked obsahuje bunky a ina sada zas kaviar. Ziadny krem na svete nepremoze starnutie 😉

sisstin
15. bře 2008

zanett: tak já ho asi zkusim, páč je to fakt rychlovka 🙂