Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
13. bře 2008

holky, mrkněte na toto 😉
http://stv.livetv.sk/tvarchive//video/video.html?v ideo=26114

pacna
13. bře 2008

lendy prosim ta čo to je akosi mi to nejde. 🙂

lendy1
13. bře 2008

no, musí se to celý zkopírovat i s tím koncem a pak otevřít (nějak se mi to sem blbě zkopírovalo) - je to test krémů proti vráskám a docela zajímavé povídání okolo toho 😉

laola
14. bře 2008

Ahoj holky, tak už mám šneky doma 😉 Miláček se na to moc netvářil 😉 Pak si přečetl z čeho to je a to jste měly vidět ten ksicht!! 😀 😀 😀 😀 A já už jsem se napatlala 😉

lendy1
14. bře 2008

laola, tak to je teda rychlost 😀 žádné šnečí tempo jako u mě 😀 . Kde jsi ho objednávala, normálně přez ty český stránky? Já už se na něj také těším, ale ještě si počkám, než dorazí 😖

sisstin
14. bře 2008

šneci 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lendy1
14. bře 2008

siss, ty se máš, ty je nepotřebuješ 😉

sisstin
14. bře 2008

lendy: a na co jsou šneci? Já nějak nestíhám dočítat 😕

lendy1
14. bře 2008

siss, mrkni na předchozí stránku a můj odkaz ze 13.3. 14:11

zuzule
14. bře 2008

Holky, víte jak je teď reklama s Penelopou Cruz na ten krém od Loreálu - Derma Genesis? Nevíte od kolika let by se měl používat? Já ho včera koupila tchýni k narozeninám, je teď v akce ve Schleckeru a prodavačka říkala, že je fakt super, tak řeším, jestli si ho nemám koupit taky...prodavačka, mladá holka, mi řekla, že jestli mi ještě není 30, tak jsem na něj ještě moc mladá, tak nevím, co myslíte?

Jestli jste to tady už probíraly, tak se moc omlouvám, ale kdo to má hledat? 😅

Jo, a mám teď nový rozjasňující make - up od Oriflame, je to z řady Giordani, a ten fakt doporučuju, je super!

sisstin
14. bře 2008

lendy: tak šneci vypadaj univerzálně 😀 😝 ...jinak jsem si ted objednala tvářenku Borjouis, pak od nich bezbarvou konturku proti rozpíjení lesků a rtěnek a od Lorealu ten 3D lesk 😕

lendy1
14. bře 2008

zezule, já nevím na co je ten krém od Lorealu-tuhle zn. moc nemusím, ale nejspíš to je pro zralou pleť asi na vypínání pleti a vrásky? Jestli jo, tak fakt zajímavé info jsou v tom videu na předchozí stránce dole, co jsem posílala. Mě je za chvíli taky 30 a už už se začínám po něčem pídit. Jen dle toho videa už je to podruhé, co vidím, že drahé krémy jsou na nic a vždy v testech na oční krémy nebo proti vráskám vyhrají obyč. krémy z Lidlu nebo Rossmana za 80,-Kč 😝 - asi se na to půjdu podívat, co mají za složení, že je to takový zázrak.

siss, ta kontrurka zní zajímavě 😉 , se budu muset jít na ni mrknout. Já právě používám konturku, jenže to není ono s leskem, když ta konturka je barevná 😖

zuzule
14. bře 2008

Lendy - ten odkaz mi bohužel nefunguje, tak nevím. A to jsem ho zkopírovala celý...škoda.

lendy1
14. bře 2008

tak už vím, v čem byla chyba, snad to teď půjde 😉
http://stv.livetv.sk/tvarchive//video/video.htm...

zuzule
14. bře 2008

Díky, kouknu na to 😉

laola
14. bře 2008

Lendy, ano přes ty jejich stránky. Byla to bleskovka ve středu odpo jsem si to objednala, v noci mi přišel mail, že to druhý den pošlou a dnes už mám šnečky doma 😉
Vzpomněla jsem si na jakousi reklamu (tuším, že to byl Dove): Od té doby, co používám šneky, je moje pleť taková pěkně napnutá 😀 😀 😀

zuzule
14. bře 2008

NO, super, já mám doma ten Garnier a přemýšĺela jsem, že si pořídím ten od Vichy (lift activ pro), zkoušela jsem tester a zdál se mi super, ale prdím na to, navíc pěkně ušetřím 😉

Nejradši mám od Oriflame krém med a mlíko - je po něm hladká pleť, sice není na vrásky, ale je fakt skvělý...ten musím mít.

laola
14. bře 2008

Asi si skáknu do Lídlu 😉 😀 😀 Nedávno jsem si v lékarně koupila Dolivu denní i noční, tak možná dobře, že nedělali test i na tuto značku 😉 😉 😀

zuzule
14. bře 2008

Holky, a měly jste některá ten krém z Lidlu? Jak že se to jmenuje? A kolik stojí? Díky.

ella1
14. bře 2008

baby,mne to nejde spustiť.čo tam také bolo?
ja som si včera kúpila minerál. púder od loreal.je fajn,len trošku viac kryje ako som zvyknutá 😀 ,takže ked som si ráno dala obvyklé množstvo make-upu a na to púder.......nabudúce dám menej 😀
a ešte min. tieň na oči loreal,ten je super!a taký royjasňovač na líca síce len avon,sú tam 4 farby,yamieša sa to,ale je perfektný!

sisstin
14. bře 2008

až zanett uslyší krém z Lidlu, tak ji asi vomejou 😅 😅 😅

aponchie
14. bře 2008

olalalaalala dneska jsem v Polsku objevila Revlon make up stay color kterej sem hledala jen za 60zlotych cca 430kc?je suprovej na smisenou plet a na poru po prvni aplikaci pory o polovinu vyditelne sper jsem nadsena 🙂

lendy1
14. bře 2008

já teda nějak nemám na Lidl odvahu-nikdy jsem tam nebyla-mě to příjde jak krám pro důchodce 😀 jelikož je neslyším o ničem jiném mluvit, než kolik co stojí v Lidlu 😀 A vůbec jsem netušila, že mají vlastní kosmetiku 😲
Ale dneska jsem v Rossmanovi narazila na ten jejich vychvalovaný krém-no stál pár kaček, jenže jsem ho nemohla řádně prolustrovat, co to je zač a navíc měli noční-ten nechci, denní mám a oční měli na vrásky - tak asi prubnu ten, nebo budu muset sebrat odvahu do toho Lidlu zajít 😀 😀
Jo a já odebírám Test spotřebitele a tam byl nedávno test make-upu a taky to vyhrály obyčejné drogérkové a ty luxusní skončili až hooodně vzadu.
Jenže oni ty krémy testují takovýma záhadnýma způsobama a nejspíš berou ldi, co nemají většinou žádné potíže s pletí (tak to třeba bylo s těmi make-upy) a když pak má někdo např. citlivou pleť nebo mu nebude sedět nějaká složka z levnějšího krému, tak nevím, nevím. Každopádně mě zajímá, co do těch levných krémů dávají, že to je dobrý a stojí to pár korun. No nakonec snad skončíme u Indolony a sbohem šneci a spol. 😀 😀

lendy1
14. bře 2008

siss 😀 😀 😀

sisstin
14. bře 2008

lendy: já se dřív patlala strašně moc..a přijde mi, že na moji plet..čím víc, tím hůř...ted se jenom ráno namažu hydratačním krémem od Garnier, večer se odlíčim Lorealem, dám pletovku Loreal a zas krém..a čus 🙂

lendy1
14. bře 2008

ella1, ten rozjasňovač od Avonu má v sobě nějaké třpytky? A není moc dorůžova? Já na něj pořád koukám a nevím...

jo a s tím menerálním pudrem od Lorealu-to myslíš asi ten make-up, že? Takový se štětěčkem...Na to se už pudr nedává-to je celý místo make-up+ pudru 😉 Jen krém a šup ten minerální make-up a vyrazit. Já pořád čekám, až se objeví u nás minerální tvářenka a ono nic 😖

sisstin
14. bře 2008

mě furt ten minerální make-up láká, páč je to rychlovka..ale zanett mě od toho Lorealu odradila, ale zas ona je moc náročná 😅 😅 😅 😅

kasli
14. bře 2008

Sis já ho mám a jsem naprosto spokojená, vážně 😉 Akurát je nutné mít pořádný štětec 😉

sisstin
14. bře 2008

kasli: takže nepoužíváš ten, co je u toho? 😕

ella1
14. bře 2008

lendy.ono je to štvorec,rozdelený na 4 a dve farby sú svetlá telová a tmavšia a dve svetlá ružová a tmavšia.to ymiešaš-prejdeš štetcom do kruhu takže je to fakt jemné a pekne sa to trblieta.nie moc ale je to rozjesňovač,tak pekne to vyzerá na tvári.možeš to použiť len na líčka alebo aj celú tvár.

ja mám len púder minerálny.keby som mala aj make-up,tak by to moc zvýraznilo moje pupáčiky,ale takto je to ok.