Kosmetika Mary Kay, máte zkušenost?

jani76
16. lis 2016

Zhruba rok ošetřuji svou pleť výše uvedenou kosmetikou, ale vlastně nic o ní nevím, např. zda není škodlivá (něco Avon) apod. Zatím mi přijde hlavně finanč. náročná, ale to je asi každá pořádná kosmetika. Tak prosím pište všechny své poznatky a já předem děkuji.

lajla
16. lis 2016

Velmi špatná, nevyhovoval žádný přípravek, drahé a prodejkyne otravné...ještě víc než rok poté stravovala
Já teda jen párkrát vyzkousela ale cumim že píšete že o ní nic nevíte, a přitom rok ji máte na puse😭 to bych teda nedala

lajla
16. lis 2016

Otravovala😂

jaka17
16. lis 2016

Já se po ni komplet osypala. ALe přípravek na odličovací mi nevadí a je fajn, jen fakt cenove narocny. .urcite nebudu kupovat.Prodej kyne je ale mila.

niki727
16. lis 2016

Naprosto otřesná zkušenost. Podle mě za tu cenu lze koupit mnohem kvalitnější kosmetiku. Mary Kay neberu jako kvalitní značku. Já skončila na kožním, kde se mi lékařka celkem vysmala, ze rozhodne nejsem první, která u ní po používání tohoto předraženého zázraku skončila (a to nemám citlivou pleť) . Rada si dopřeji, ale rozhodne nebudu podporovat ty sfanatizovanané slečny z MK 😊. Bohužel znám i par slečen, které to propagují, ale přitom nepoužívají. Jde ale pouze o mou osobní zkušenost a názor 👍

alicie_k
16. lis 2016

Mám ráda od nich pudr a odličovač očí, ale že by ty krémy byly nějak zázračné to nevím. Pleť mám smíšenou a před MS vyrazí akné a na to mi zatím nepomohlo nic. Četla jsem nedávno výsledky nějakého testu krémů a snad to vyhrál nějaký z Lidlu 🙂

terezs2716
16. lis 2016

Některé přípravky používám,třeba odličovač očí super,používám ho několik let a nemám od té doby kruhy pod očima,stačí trocha,takže flaštička vydrží skoro rok. Pak mám nějaké stíny,linky,makeup,peeling..to už mi přijde srovnatelné s těmi ostatními značkami dražší ceny. Ale některé věci fakt předražené,krémy atd... Avon je blivajz ošklivej 🙂

osmicka88
16. lis 2016

@jani76 Já používám už druhým rokem a jsem maximálně spokojená!!! Nikdy jsem neměla nějakou horší pleť, ale dostala jsem se ke kosmetice přes svatební líčení a nakonec chtěla vyzkoušet i krémy a ostatní kosmetiku. Pleť mám teď super hlaďoučkou a po použití mikrodermy fakt rozzářenou. Po těchle zkušenostech jsem začla sama poradkyni dělat a školila se na všechny typy přípravků. Vím, že to není nic zázračného, co by pomohlo úplně všem ženám. Ale je spousta takových jako já, které ty výsledky fakt vidí. Za mě, pokud nemáš reakce, jak tu holky psaly , tak je jen důležité používat ty správné přípravky a pleť se zlepší. A pokud jde o cenu, můžeš se taky zaregistrovat jako "poradkyně samospotřbitelka" nemusíš nic nikomu nabízet - to není povinnost!! A sama pro sebe si objednávat se slevou 😉

jani76
autor
16. lis 2016

@osmicka88 Díky za takovou ucelenější odpověď 😉 Samozřejmě, že mám o této kosmetice info od své poradkyně, co to tak zhruba je (na přírodní a minerální bázi a blablabla) ale třebas o Avonu jsem taky nevěděla, to co vím tady od vás na koníkovi, jaká je to srákota - to už mi žádná poradkyně neřekla 🙂 Já mívala dost dlouho akné taky, ale fakt je, že při MK mi nějak zmizelo. Jen při těhotenství se mi osypal dekolt a s tím mi nepomohlo samozř. nic 🙂 Po mikrodermě ji mám taky mnohem vyhlazenější a rozzářenou, a hlavně né tak vysušenou jako dřív při Biodermě, kterou jsem na akné dlouho používala, že jsem se skoro bála ji nebrat 😀 Moje poradkyně mi taky nabízela zaregistrovat se, ale nevím, co to všechno obnáší a při dítěti nemám moc času se tomu věnovat. Je fakt, že mě to nebaví pořád s ní řešit, i když je velmi příjemná. Jsme navíc daleko od sebe a tady na Blanensku/Boskovicku žádnou neznám a nenašla jsem.

tammm
16. lis 2016

Používám cca 10 let a jsu spokojena.Řada TW mě vyhovuje nej.Je důležité abys používala podle typu své pleti a třeba věku.Jako drahá mě teda nepřijde vůbec,krému je 88 ml a vydrží půl roku,ty čistící tajy,stačí troška a pleť krásně vyčistí.Mě vyhovuje hlavně to,že krémy nejsou hutné a převoňané.....z toho se osypu ja 🙂
Vyzkoušela jsem hodně značek,i dražších i levnějších a jsu rada,že jsem na mk narazila.
Hlavně jsem chodila co měsíc ke kosmetičce skrz ucpané pory,co mam mk tak stačí jednou zs pul roku preventivne vycistit,takže tady zas ušetřím.

osmicka88
16. lis 2016

@jani76 já jsem mívala taky sem tam akné ale nic hrozného a po MK to mívám tak 2 za rok nějaký pupínek. Ted jsem 18 tt a pro změnu mám osypané záda 😝 ale pleť je pořád ok. Na tu registraci potřebuješ nějakou poradkyni, protože musíš pod někoho patřit, úplně sama to neuděláš. Ale je to otázka 15 minut a pak už ji na nic potřebovat nebudeš. A to jestli si zajedeš na nějaké školení o přípravcích, prodejních "metodách", typech pleti a jak je rozeznat, to už fakt záleží jenom na tobě. Povinnost to rozhodně není. Já jsem na většinu jela, protože jsem se chtěla dozvědět co nejvíc. Prvních asi 8 měsíců jsem to hodně dělala i aktivně při MD a docela si i přivydělala nějakou tu tisicovku. Mám pár stálých zákaznic, které se co půl roku ozvou, když jim něco dojde, ale sama už na to nemám moc čas a chuť to dělat. Možná až budu zase déle doma a třeba se budu nudit. I když o tom pochybuju se dvěma dětma 😀
Však se té svojí paní ozvi a ona ti určitě ráda řekne detaily. Nic tím neztratíš 😉

tammm
16. lis 2016

@jani76 když si jako poradkyně sama objednás,tak máš slevu.Objednavame si ze segrou a když mame objednavku kolem 7000,- coz je hned ve dvou,tak mame 40% slevu a más treba za 2000 zasobu na pul roku minimalně.

kackakastanka
16. lis 2016

@jani76 pouzivam nekolik let, hlavne produkty z rady TW a bezbarvy pudr, maximalni spokojenost, pokud se zaregistrujes, nemusis nic prodavat, ale nakupujes se slevou 🙂, ja jsem si tuto kosmetiku zamilovala po zkouseni vsemoznych jinych, levnejsich, drazsich a s MK jsem prave spokojena 🙂

jani76
autor
16. lis 2016

@tammm dík moc za rady, já se té poradkyně poptám. Taky mě tady zajímalo, jestli to neobsahuje nějaký škodliviny jako ten blbej Avon, ale asi né, jak to tak vidím 😀 Jinak když mám objednávku cca kolem 3-4 tis Kč, vydrží mi to na rok určitě, takže víc bych si ani neobjednávala, nemusím mít zas všechno. Ale to čištění, kartáčky, mikroderma, krém, ranní a noční gel, makeup a pudr mám pořád, oč. čištění a řasenka taky super.

jamia
16. lis 2016

Mary Kay mi přišla OK, pečující mi pomáhala, dekorativní takový lepší průměr. Je ale předražená, za ty peníze raději investuju do Biodermy, kterou mi prodá anonymní paní v lékárně, a nemusím na žádný haha dýchánek.

tammm
16. lis 2016

@jani76 tak pokud objednavas za tolik penez,tak se určo vyplati registrovat,plus treba kamosku si pridat a misto 3000,- das necele 2000,- 🙂

tammm
16. lis 2016

@jamia na žadne dychanky nechodim,dom ke me taky nikdo nechodi a krem 88 ml me vyjde na 500,- coz je super cena ne?

alicie_k
16. lis 2016

Já mám teda zkušenost s poradkyní hroznou. Chtěla jsem přestat s objednávkami a nedala mi pokoj, pořád volala, psala maily s vykřičníky, docela mě to naštvalo. Ale samozřejmě vím, že nejsou všechny stejné. Pak jsem náhodou zjistila, že kolegyně je bývalá poradkyně a objednává nám všem v práci se slevou 🙂 ale jak říkám, já jen sem tam pudr nebo odličovač.

kacca11
16. lis 2016

Za me tragedie, predrazeny Avon a taky mizerny. Kvalitni kosmetiku koupis v Parfumerii ci lekarne, dobre se da vybrat uz i v drogerce.

babanci
16. lis 2016

Já mám takovou divnou pleť. Když se hecnu a řeknu si, že si koupím a budu pečovat, nestojí za moc a když se na to vykašlu, odličuje se jen vodou a mýdlem a nemažu se ničím, je báječná. Takže pečující kosmetiku nepoužívám vůbec a dekorativní si zase kupuji fakt pěknou, na cenu nekoukám, takže to bych si asi Mary Kay nekoupila. Alespoň, co jsem slyšela od kolegyň v práci, tak ty jí pomlouvají. 😀

be_ruska
16. lis 2016

Za mě MK dobrý. Nejvíc spokojená jsem s make upem. Ten bych si už odjinud nekoupila. Dal mám minerální pudr, tvarenku, štětce. Pak sem mívala odlicovac oči kterej byl super ale teď už si oči nelicim. A ještě sem mívala nějaký podkladový krém.
Sestra má registraci takže objednavame si se slevou ☺

miiskaa
16. lis 2016

@jani76 otázka je, co považuješ za škodliviny a co jsi ochotná na pleť dát. Pokud to vezmeš po stránce chemického složení, je to na úrovni Avonu. Používala jsem před asi 10 lety a to byl základ všech krémů paraffinum liquidum, což je základ např. indulony za 50 Kč. Nevím, jestli to je tak i teď. Nejvíce mi před lety vyhovoval ten oční odličovač a dekorativka. Teď roky používám kosmetiku bez škodlivin a mám pleť v pořádku

jani76
autor
16. lis 2016

@jamia Já jsem užívala Biodermu několik let právě kvůli akné, a sice super, ale oproti současnýmu stavu s MK jsem měla pleť strašně vysušenou a vrásčitou, i když bez akné. Když jsem si ji umyla biodermáckým mýdlem či gelem, vůbec nebyla tak vyhlazená a pěkná jako teď, když čistím el. kartáčkem a čistícím krémem od MK - jen při prvním pohlazení to pocítíš. A to mi poprvé ukázala a naučila mě právě ta MK poradkyně. To by mi v lékárně nikdo nikdy neudělal a neporadil, navíc Bioderma léčí a vyléčí, ale pak už konec. Nedá tam to "něco navíc". Každopádně Bioderma bude asi víc přírodnější a zdravější, co se týče obsahu, z čeho je vyrobená, ale tomu fakt nerozumím a proto se na to tady ptám i ohledně MK 😖

jani76
autor
16. lis 2016

@tammm tak už se na té registraci pracuje, tak fakt moc díky, doufám že bude vše bez problému 🙂

lajla
16. lis 2016

MK je chemicka kosmetika s parabeny a dalšími svinstvy, v dnešní době kdy je na trhu tolik jiných nabídek bych se jí snažila o pravdu vyhnout.. není nad to jak se cpe do hlavy že je přírodní...a pak si stačí přečíst složení😂 ale to dělají i prodavačky v Douglas či marrionaud...je třeba hledat

tammm
16. lis 2016

@jani76 super,no já nedavno dostala vzorky Just kremu na den a noc a jsu za mk fakt rada,Just taky prirodni ,ale palil mě a ta vůně mě v tech kremech neni prijemna.

alicie_k
16. lis 2016

@tammm Já mám teď Just tea tree olej a krém, pleť mám teď v těhotenství strašnou. A zdá se mi, že malinko lepší to je. Já nemám takový ty beďarky, který se hezky vymáčknou a zahojí. Mám hnusný bolavý mrchy, který vymáčknout nejdou, hojí se strašně dlouho a zůstávají po nich červené flíčky 😒

tammm
16. lis 2016

@alicie_k tak to by ti mohla vyhovovat,ja mam zas moc citlivou a z tech hutnych se me hned uděla podkožak ☹ nekdo ma plet jak detska prdelka,ale to asi nebude z kosmetiky,kamosce staci nivea.

narcisa_winer
16. lis 2016

Zkoušela jsem, žádný zázrak, za ty peníze určitě nestojí.

jani76
autor
16. lis 2016

@tammm od JUST mám už delší dobu jalovcový krém na svalovou regeneraci, a dělá mi teda hodně dobře jak jeho vůně, tak prokrvení svalů hlavně na trapézech - na spaní to miluju.

luthiii
16. lis 2016

S poradkyněmi jsem se setkala se dvěma a obě strašné vlezlé, přeslazené a celkově nesympatické osoby. Další rok mi pak chodily maily o deseti různých fontech a barvách, kde me paní přesvědčovala, jak jsem i já bohyně. Trapné... Nicméně i presto musím říct, ze s kosmetikou mam zkušenosti dobré. Mam spíš sušší pleť a žádný krem mi moc nesedí. A po to jejich na vrásky mam pleť docela přirozenou a hladkou. Nicméně objednávám po netu z lékárny, abych se nemusela s nikým scházet. Kosmetika jako taková podle mě dobrá, když člověku sedne.