Kosmetika Mary Kay, máte zkušenost?

jani76
16. lis 2016

Zhruba rok ošetřuji svou pleť výše uvedenou kosmetikou, ale vlastně nic o ní nevím, např. zda není škodlivá (něco Avon) apod. Zatím mi přijde hlavně finanč. náročná, ale to je asi každá pořádná kosmetika. Tak prosím pište všechny své poznatky a já předem děkuji.

jani76
autor
16. lis 2016

@luthiii Já myslím, že když se té poradkyni slušně řekne (jako jsem to udělala já), že žádné reklamy apod. na nové výrobky a akce nechci posílat a že si případně o výrobek či službu řeknu sama, že by to měla paní respektovat. Ta moje to respektovala, jen jednou za čas mi poslala mailem nějakou akci na zvýhodněnou cenu za celou sadu toho, co používám já, tak jsem si to přečetla, pouvažovala a třeba jí nakonec ani neodpověděla. A ona to respektovala. Pokud by to nerespektovala, opět bych jí připomněla svůj požadavek ke spolupráci, nebo s ní skončila. Je to jednoduché.

thalia
17. lis 2016

Já jsem byla vcelku spokojená, balení vydrží fakt dlouho. Nicméně se mi nechtělo platit tolik od poradkyně, brala jsem z ebaye tak za poloviční cenu.

sajinks
17. lis 2016

@jani76 je to špatně že vaše poradkyně vám k kosmetice nic nerekne 😞já jsem kosmetická poradkyně u Mary Kay a každé své zákazníci řeknu co to obsahuje a dám ji to až si to i před cte

jani76
autor
17. lis 2016

@sajinks ale moje poradkyně mi to řekla, ale nevím, jestli je to takové super truper, jak to každá povykládá. Ke čtení mi teda nedala nic. Mě spíš zajímalo, jestli není něco za tím, co se už na veřejnosti neřekne. O svinstvu ala Avon by mi taky Avon-poradkyně určitě neřekla. Tak jsem to myslela, jinak je vše v pořádku.

jani76
autor
17. lis 2016

@thalia já se sama zaregistruji jako "samo poradkyně", tak by tam už nějaká ta sleva taky měla být. Nevím, co je ebay a jak k tomu přijít 🙂

syrinxka
17. lis 2016

@thalia na netu se sice dají najít levněji přípravky od Mary Kay ale tam vám nikdo nezaručí účinek. U kosmetické poradkyně pokud přípravek zakoupíte a nebudete spokojená, můžete ho do 14dní vrátit nebo vyměnit za jiný.
To že si přípravky můžete předem vyzkoušet u poradkyně je taky velké plus, nikde v lékárně ani v drogerii až na občasné vzorečky vás nenechají nic 14dní zkoušet :D

kacca11
17. lis 2016

@syrinxka v parfumerii bezne davaji do kelimku vzorky, bezne jsem takhle vybirala krem. Napred zdarma zkousela a pak az zakoupila. Podobne mi vzorky dali i u nas v lekarne. A tim myslim maly kelimek, ne ten minisacek...

thalia
17. lis 2016

@syrinxka já jako první byla u poradkyně, i jsem od ní něco vzala, ale pak už jsem brala z anglie.

sajinks
18. lis 2016

@jani76 to se Divím že vám nedala přečíst nebo tak něco, a má internetu nemáte opravdu záruku že je to 100% u poradkyně která dělá Máry Kay máte záruku že to není fejkovane apod. Já svým zákaznícim vše reknu vysvětlím poradim a pokud mají nějaký problém tak to hned řešíme🙂 a taky záleží jestli vám vaše poradkyně říká o novinkách a jak často k ní chodite

e.smilova
18. lis 2016

Děkuji za toto téma, jdu si vše pročíst

irin67
1. pro 2016

Taky jsem jí měla, sice jsem byla tak nějak spokojená, ale po tom, co jsem si koupila dražší od Macu, tak si jinou už nekupuji.👏

belinda5
14. čer 2019

Kosmetiku Mary Kay NEDOPORUČUJI.
Raději zaplatím o polovinu méně peněz a koupím si kvalitní přírodní kosmetiku. Hned po namazaní mě pleť pálila a objevila se vyrážka. Jsem nesmírně zklamaná. Za mě jedno velké NE!

lucije27
14. čer 2019

@belinda5 já měla to samé, ještě jsem se musela dohadovat o vrácení peněz, jelikož uvádějí, že při nespokojenosti 100% záruka vrácení peněz. "Moje" MK poradkyně mi je nechtěla dát. Neustále mi nabízela něco jiného a vůbec ji nezajímalo, že mám na pleti vyrážku jak blázen a že nikdy víc nechci nic od MK na svůj obličej dát.

sepie12
15. čer 2019

Mě na té kosmetice vadí, že je ženám předkládaná, jako zázrak, který nutně musí mít, aby byli krásné. Přitom ženě stačí být šťastná, spokojená, vyspaná a dobrá strava. A bude vypadat o 10 let mladší a 10x krásnější. Sestra dělala marykayku, byli jsme do toho tak zfanatizované, že jsme toho měli hromadu a mysleli si, že to k životu nutně potřebujeme. Vyhozená hromada peněz. Sestra mi ještě dluží hromadu peněz, protože si musela spoustu věcí nakoupit, aby to mohli zákaznice vyzkoušet. Zas můžu říct, že sestře sedí málo co a ji zrovna tohle sedí. Já naopak když dostanu mary kay kosmetiku, jako zrovna dnes, tak jsem zklamaná, protože používám cien krém, který je kvalitní a levný. Jinak sestra prošla školeními, která ji dost dala, ale kromě toho ji vymyli mozek. Teď jsem hledala informace o škodlivosti této kosmetiky, co se týká složení a účinku na pleť a organismus a narazila jsem na tohle a tak si založila účet odpovídám. Budu hledat dál Já totiž té strašidelné bábě, co to založila nevěřím. Nejde ji o ženy, nahrabala si tím hromadu peněz a kdo ví co v té kosmetice je. Třeba nic. Ale musím se ujistit. Nevěřím ani herbalife a takovým věcem. Kdo ví, co do toho skutečně dávají.

dravt
4. lis 2020

@terezs2716 dobrý den, používám Mary Kay a neřekla bych předražené krémy, jedno čištění a natreni krémem, vás na jeden den vyjde na cca 11 Kč, což v dnešní době je skoro nic. A pokud děláte pravidelně, tak je to na té pleti znát uz po tydnu❤️.
A ještě jeden poznatek, jestli je to drahé, jak se vám zdá, můžete si udělat VIP členství a máte i VIP ceny a nemusíte nic prodávat, jen používat pro sebe, jako já ze zacatku. Dnes vidím výsledky, tak to nadšeni posílám dál ☺️Přeji Vam krásný večer 🌹

dravt
4. lis 2020

@sepie12 možná jste zfanatizovana vy 🤣

dravt
4. lis 2020

@be_ruska super 🌹

babickamary
3. pro 2020

Ahoj, chci se zeptat, zda jste někdo můžete dát referenci na krémy proti vráskám srovnatelné kvality jako Mary Key ale za nižší cenu? Dřív jsem takové krémy nepoužívala, pak zkusila páz z drogerie - dermacol, loreal, ale teď mám mary key a připadjí mi o dost lepší. Ale ne o tolik, o kolik jsou dražší :(