Koupě přes Vinted-zásilkovna. Dojde mi sms s kódem k vyzvednutí?

sylvusska
12. led 2022

Holky, kdyz jsem koupila neco pres novy vinted pres tlacitko koupit a bylo odeslano zasilkovnou. Dojde mi pak i sms, ze je zasilka k vyzvednuti s kodem?
Dekuji za zkusenost

katherine177
12. led 2022

@sylvusska přijde vám to úplně stejně jak kdyby to posílal někdo sám přes zasilkovnu

sylvusska
autor
12. led 2022

@katherine177 praveze v aplikaci Zasilkovny zasilku nevidim. Tak nevim, zda ta sms prijde a nebo pouze na vinted. Ten mam zablokovany, psala jsem na podporu. Se k te zasilce nedostanu :( Dekuji. Snad jo

martiniquest
12. led 2022

@sylvusska ano prijde, pokud jsi pri koupi predmetu vyplnila sve cislo

katherine177
12. led 2022

@sylvusska trvá to déle ,ale pak uvidíte že balík posílá Vinted ne ta osoba,řekla bych že je to bezpečnější

sylvusska
autor
12. led 2022

@martiniquest ano, vyplnila, moc dekuji za uklidneni. Doufam, ze mi nekdo odpovi a ten ucet odblokuje, je mi to lito i skrz tu pani, aby ji pripadne prisly penize nebo se ji nevratila zasilka zpet. Nemam ji jak kontaktovat, nevim jeji nick.
Podpora vinted se neozyva. Dnes by zasilka mela dojit. A nevim k ni nic. Pokud nedojde SMS s kodem, tak ji neprevezmu, nemam ji jak prodlouzit a nic. Ach jo

katherine177
12. led 2022

@sylvusska ten Vinted neodešle peníze tomu člověku dokud nepošle balíček ,takže pokud osoba odešle , přijdou mu peníze od Vintedu ,pokud neodešle tak se vrátí vám ,myslím že to tak je říkal syn

sylvusska
autor
12. led 2022

@katherine177 dekuji za screen.

sylvusska
autor
12. led 2022

@katherine177 pani odeslala, jen proste ja si nejak zablokovala ucet, ani nevim jak a nedostanu se k te zasilce uz. Predevcirem vecer mi prislo, ze bylo predano v zasilkovne. Je to moje chyba, takze by pomohlo, kdyz zasilku prevezmu nejak - muzu jen diky sms, nebudu mit jiny kod, zaroven pani neodsouhlasim, ze je vse v poradku, ale snad vinted uvidi prevzeti zasilky a pani penize daji. Nevim, jak dlouho to bude zablokovany. Zda mi nekdo odepise a kdy.

katherine177
12. led 2022

@sylvusska já myslím že to bude v pohodě ,ikdyž máte bloknutý ten účet

sebinka123
12. led 2022

@sylvusska od zasilkovny je vše stejné jako předtím. Přijde vsm sms, zpráva na email i v aplikaci uvidíte taky případně kód. Takže i kdybyste měla špatně vyplněné telefonní číslo nebo i email, tak do aplikace kód přijde.
Podpora se ozývá tak za 2 dny. Nevím, teda jak teď, ale já mám takovou zkušenost.
A paní o peníze nepřijde, pokud si zásilku aspoň vyzvednete. Oni čekají teď nevím přesně, tak několik dní a pokud od vás není reakce, tak vinted automaticky peníze uvolní. Já jsem takhle čekala od vyzvednutí zásilky asi 14 dní.
Jinak za mě je to tlačítko koupit úplně na h.... S odpustenim.

martiniquest
12. led 2022

@sebinka123 Pro prodejce je to tlacitko "koupit" fajn. Nemusím z nikoho mamit udaje k odeslani, cekat na penize . Vygeneruju stitek a je. Ale jako kupujici si srovnavam cenu, zda me to vyjde levneji pres tlacitko nebo po staru. Maji ted dopravu gratis, coz se u mnoha veci muze vyplatit.

missbufy
12. led 2022

@martiniquest pro prodejce je to tlacitko uplne na nic, predtim jsem mela penize okamzite, maximalne na druhy den po odeslani cisla uctu a ted minimalne po 12 dnech (!!!) odkdy kupujici zaplati, to je priserne

martiniquest
12. led 2022

@missbufy No to je vec nazoru. Ja prodavam i nakupuji hodne a vidim v nem prinos, ale ne vzdy a pro kazdeho.

sebinka123
12. led 2022

@martiniquest ano, to co jste napsala je fajn, ale zase na druhou stranu mi vadí, že kupující si třeba nedělá násilí, aby odklikl, že si zásilku vyzvedl a tudíž já musím čekat celou dobu, az ubehne určitá lhůta a dostanu se vůbec k penězům. Takhle jsem měla peníze na účtu hned a mohla s nimi disponovat. Uz pár kupujících jsem takhle měla a nejdelší doba přes tlačítko koupit, než mi poslali peníze, tak byla 3 týdny. Docela dlouho, ne? Když třeba by se peníze hodily, že.

martiniquest
12. led 2022

@sebinka123 Tak 3 tydny je dlouho. Ale mne je to asi fuk, kdyz vim, ze prijdou. Navic si myslim, ze jak skonci doprava gratis, lidi se vrati je staremu zpusobu nakupu

skarol
12. led 2022

Můžu také poprosit o radu? Abych si mohla něco koupit, tak potřebuji online platební kartu? Nebo lze si nabít nějak tu peněženku? Zatím jsem koupila jen díky tomu, že jsem předtím něco prodala a měla v peněžence peníze, ale teď tam nemám už tolik a chtěla bych nakupovat...