Kravské a nebo kozí mléko, Brno a okolí

vendulka
4. čer 2008

Ahojte všichni,

chtěla jsem Vás požádat o radu, kde bych sehnala v Brně a nebo blízkém okolí kravské a nebo kozí mléko.Nechce se mi už kupovat ta bílá obarvená voda na bílo.Měla jsem pár tipů,ale bohužel to nevyšlo, tak jsem chtěla poprosit o pomoc.Kdyžtak mi můžete psát kontakty i do IP.

Děkuji všem za pomoc.

vendulka
autor
4. čer 2008

Vím, že se to dá koupit v biopotravinách a nebo ve zdravé výživě,ale chtěla bych to mléko přímo od chovatele.Ď.

vendulka
autor
4. čer 2008

To nikdo o ničem nevíte?

kamiska
4. čer 2008

ahoj, nevim, jestli to stale jeste funguje, ale myslim, ze jo. v Blansku je rodina - Krejci, kteri maji hospodarstvi a mimo jine i kravy - kozy nevim. Pokud bys chtela blizsi info, podivam se na presnou adresu, pripadne se zeptam nebo sezenu telefon. Urco to nebude bio, ale bezny chovatel.

vendulka
autor
4. čer 2008

kamiska: kdyby jsi byla tak hodná a sehnala mi adresu a tel.číslo na chovatele,byla bych moc ráda,děkuji moc

katako
4. čer 2008

vendulko, onehdá někdo prodával kozí mlíko na Zelňáku. Nekupovala jsem ho, tak nevím, jaké bylo.

vendulka
autor
4. čer 2008

katatko, děkuji i tobě za tip 😉

kamiska
4. čer 2008

Pokusim se zjistit, chodivala pro ne kdysi babicka. Tak dam pak vedet, nezarucuju, ze to bude do dvou dnu, ale budu se snazit. Adresu klidne obkouknu, je to kousek od bydliste. Telefon bude asi horsi, ale dam vedet 😉

vendulka
autor
5. čer 2008

kamiska: děkujia že to nebude do dvou dnů nevadí, zase tolik to nehoří,a kdyžtak se prosím i zeptej na cenu za litr mléka.Děkuji