• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krevní skupiny dětí a vše kolem jejich zdraví

7. července 2010 
Moje kolegyně v práci otěhotněla i přes postinor, takže on taky není všemocný :unamused:
28. únor 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kacko.va - myslím , že právě do těch 3dnů. že to zlikviduje ty spermie, jak dojde k příp.oplodnění tak je postinol malinko
28. únor 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jabber- to není. vemese a chvilku se čeká než testy ukážou jak to je. což trvá taky chvilku
28. únor 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona pak měla chudák hrozný strach, aby mimi nebylo nějak postižené, ale dr jí uklidnila, že ne
28. únor 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale postinor je údajně docela driják, takže doktorka volila raději tu HA. :slight_smile:
28. únor 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je asi nejznámější. teď mě tak napadlo, A- přebije A+? teď mi psala, že to našla někde na netu, či co
28. únor 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A- neprebije A+ ani naopak - dieťa zdedí jedno alebo druhé, ale vzhľadom na to, RH- sa vyskytuje len u 15% populácie, je oveľa väčšia pravdepodobnosť, že dieťa zdedí RH+
28. únor 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bihan, moc dík. sice sem jí tím asi neuklidnila, ale co se dá dělat. může mít malé nemocnou krev, nebo nějak nemocné díky ni. myslím něco s čím by mohlo třeba už narodit. a jak se to řeší?
28. únor 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla bych se zeptat, když mám kr.sk. A+ a manžel má také A+ nehrozí nějaké poškození plodu? A také jsem se chtěla zeptat, dítě by mělo zdětit skupinu A nebo 0, může se stát, že bude mít faktror negativní? děkuji moc za odpověď Adéla
7. črc 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek