Krtek na DVD pro malé děti

lusynkova
13. srp 2017

Milé maminky,
ráda bych Vás požádala o radu... Koupila jsem synovi (skoro rok a půl) DVD Krtkova dobrodružství 1 z edice 60 nejlepších večerníčků. Moc se mu to líbí, pohádky jsou krátké a jednoduché, prostě pro malé děti. Narazila jsem na další díly (4 a 5) a tak jsem je koupila taky. Hodně nás to ale zklamalo, pohádky jsou mnohem delší, děj je složitý a malého to vůbec nebaví. Mně osobně se tedy vůbec nelíbí (např. díl Krtek a orel). Hledám tedy zase ty díly pro nejmenší děti - krátký a jednoduchý příběh. Dáte mi, prosím, nějaké tipy? Moc děkuji, Lucka 🙂

jaanicce
13. srp 2017

To je jeste dobry, ale videla si ten dil kde krtek rodi pani zajicovou??? Jako TVL???? Ted se ptas na kratke pohadky nebo kratke dily krtka?

lusynkova
autor
13. srp 2017

@jaanicce Jo, viděla 😀
Ptám se na krtka...

jaanicce
13. srp 2017

@lusynkova My to teda mame na prasaka stazene a to co se nam nelibilo jsme proste smazali. Jinak mi krtek sam o sobe neprijde tak uplne kratky, teda jak ktery, ale to je jen nazor 😉 Koukala jsem na wikipedii, tam je seznam dilu a podle nich bych tipla (podle obsahu dvd), ze cim nizsi cislo DVD krtkova dobrodruzstvi, tim starsi a klasictejsi to je. Takze spis ASI sahat po Krtkova dobrodruzstvi 1,2.. 😅 Drzim palce! 👍

lusynkova
autor
13. srp 2017

@jaanicce Díky, no, taky jsem si říkala, že to číslování tedy asi půjde nahoru podle věku...