• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

DVD Baby Einstein. Dá se někde sehnat?

27. března 2012 
Ahoj holky, prosím dá se někde v ČR sehnat tato edice: DVD Baby Einstein- Mozart, Van Gogh atd.? Marně sháním:frowning2: Děkuji za tipy.
6. lis 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@berenika39 jo. Ale ma toho byt vic..diky moc :dizzy_face:
6. lis 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
mam 3 ddvd baby einstain nerozbaleny, novy, v anglictine, prodam.
Nabidnete , info mailem
lufocus@seznam.cz
dekuji
Ljudmila
4. únor 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hlavinka shanite jeste? daji se stahnout na netu
25. bře 2012 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@oli26 shanime. A kde se daji zadara stahnout? ja nasla asi jen jedno, znakovou rec na hellspy myslim. jinak nic:frowning2: diky moc
26. bře 2012 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
26. bře 2012 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@hlavinka Co to je?? :confused:
26. bře 2012 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
thepiratebay tecka com
@hlavinka jsou tam uplne vsechny
26. bře 2012 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@oli26 ale pozor sam baby einstein ma na svych strankach varovani o skodlivosti techto dvd, po tom co prohral v usa nekolik soudu
26. bře 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@oli26 jako jak prohral soudy? O co slo? Diky za info a diky za ten odkaz. zkusim se podivat
26. bře 2012 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@hlavinka rodice zalovali baby einstein ze spatne pusobi na vyvoj ditete a psychologove jim dali za pravdu :wink: celou studii najdes na jejich strankach
27. bře 2012 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Zensky, povi mi nekdo, co to je? Slyšela jsem už dávno, že poslech hudby Mozatra či Bacha působí harmonizačně na miminka. Tohle je ještě něco jiného? V čem se to liší od té "běžné" hudby?
Díky
27. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@oli26 ach jo, to nechapu. Snad je na rodicich, co budou detem poustet. Myslim, ze Baby Einstein je to nejvice vhodne. Zadne nasili a nic podobneho. Kdyz si clovek vezme vecernicky, tak nektery teda nic moc.
Jasne, kdyz nechaji dite sedet pred dvdckem cely den, tak mozna "zblbne".....no nic
@kocicinka jsou to DVDcka pro nejmensi deti, myslim ze snad uz od pul roku. Trvaji treba 20 minut, hraje tam hudba a pousti se treba sled hracek nebo zvirat a pod. Pak je treba pro neco starsi deti, kdy se uci tvary nebo barvy. Je to hezky zpracovany a nemam z toho spatny svedomi, ze jsem to Adelce poustela treba na ceste do Znojma /ne celou dobu samozrejme).
27. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek