Tak ještě jednou...Máte zkušenost s Yarilo Einstein 1?

stastnamatka07
18. pro 2020

Zkušenost s Yarilo Einstein 1 ? Na otěhotnění ?
Pomáhá / nepomáhá. Díky

marketa_1983
18. pro 2020

Je to multivitamín. Pokud nejíš pestře, nemáš pohyb a spánek, tak určitě neublíži 👍🏻 Ale určitě nepřehánět, protože si rozhodíš metabolismus a to platí o všech doplňcích stravy pro podporu otěhotnění 🍦🎂🍰🍫 😁

stastnamatka07
autor
18. pro 2020

@marketa_1983 Beru každej den jednu, jak se má. 🙂 Hlavně mě zajímá, jestli to někomu k tomu otěhotnění pomohlo. Snažíme se přes půl roku, tak snad už to půjde.

marketa_1983
18. pro 2020

@stastnamatka07 Já to chápu, ale to Ti nikdo nepotvrdí 😉 Je to doplněk stravy a jak veliký vliv to má na početí, to nikdo neví... Všeobecně se ví, že nedostatek určitých vitamínů má vliv na struktury spojené s početím a těhotenstvím a tak to všechno hodí do jedné tabletky, dají tomu lákavý obal, název Einstein, reklamu a vydělávají obrovský balík.

stastnamatka07
autor
19. pro 2020

@marketa_1983 To samé ale může říct každý o tvém názoru, že je to blbost. Neříkám, že to pomáhá 100% ale určitě to má nějaký vliv. A to, že to má název Einstein, to snad je úplně jedno ne ? To nemá žádný vliv 😉 Nevybírala sem kvůli názvu Einstein ale kvůli doporučení od doktorky! 🙂)))

marketa_1983
19. pro 2020

@stastnamatka07 Ano, můžeme. A to je to krásné na tom světě 😘 Ja ukázala druhý pohled na základě zkušenosti svých i vědomosti, které mám. A ano, možná mám blbé vědomosti a málo zkušenosti ✌🏻