Kupujete dětem věci s oblíbenou kreslenou postavičkou?

bassetlady
13. čer 2012

Zdravím všechny maminky, čekatelky i snažilky. Dáváte při nákupu výběru výbavy a věcí pro děti přednost těm, na kterých je oblíbená figurka? Já jsem totiž ujetá na Snoopyho (u mě už je to prý diagnoza) a Garfielda. Tak jsem jen chtěla zjistit, zda je nás takových víc a zda máte pocit, že dostupnost a výběr je ne českém trhu dostatečný?
Takže co vede u vás medvídek Pů, Iáček, Snoopy, Garfield? nebo jiné ?

timbouctou
13. čer 2012

@bassetlady ahoj, tak u nás jsou to Spiderman, i když ještě ve svém pokročilém věku 4 let neviděl jediného 😀 gormiti, Blesk McQueen, mašinka Tomáš. Předem jsem nic takového nekupovala, vůbec mě to nenapadlo, líbily se mi věcičky klasika se zvířátky a podobně. Až když mladej začal otravovat, že tohle a tamhleto a kluci že to mají a on chce taky, tak prostě se nic nedá dělat 😀 😀 akorát tedy je to pěkně drahé.

hasky24
13. čer 2012

U nás Mickey mouse a tady v ČR jsem toho moc nesehnala většinu zboží muž kupoval přes e Bay 😉 😉

bassetlady
autor
13. čer 2012

@hasky24 jj to je jediná možnost, to znám, a kupujete jen oblečky nebo i vybavení bytu např. doplňky do koupelny apod. ?

camelinka
13. čer 2012

ja byla ujeta na PUa a tu jeho bandu,ale totalne 😀 😀 😀 😀

hasky24
13. čer 2012

@bassetlady Jo jo kupovali jsme křeslo , jídelní stůl a židle a hlavně hračky 😉 😉 oblečení ne to se mi daří sehnat tady v ČR v pohodě 😉