Lázně Bělohrad. Máte zkušenost?

keba
21. zář 2011

Zdravím vás..mám velkou prosbičku na všechny co byli s dítětem (nebo i dítě samo)v lázních Bělohrad.Měla bych tam s dcerkou jed po operaci .Měla akutní zánět podbřišnice,má 3 roky........tak bych uvítala každou informaci a recenzi na tyto lázně.........děkuji Andrea

vendisek23
8. led 2015

@keba Ahoj, Chystám se tam se svou 3letou holčičkou po prdlém slepáku. Jak jste byly spokojené? sháním též zkušenosti jiných 🙂

keba
autor
9. led 2015

ahojík..je to sice už 3 roky co jsme byli v lázních ale nakonec nám Bělohrad pojištovna nepřiklepla a museli jsme jed do Klimkovic na měsíc...co se lázních samotných týče tak jsme byli vcelku spokojeny.....no,bohužel ti teda moc neporadím.... 😉

1velrybka
9. led 2015

Já jezdila do Bělohradu se zády, ale už je to hoooodně dlouho. Byla jsem tam třikrát a bylo to super. Ale je tomu už 16 let, co jsem tam byla naposledy.

kuzelka_sm
24. bře 2015

Ahoj, já bych chtěla jet s dcerkou, která má skoliózu právě do těchto lázní. Tak jsem zvědavá jestli nám je pojišťovna schválí. Máme to nejblíže a když by neklapl pobyt s doprovodem, tak bychom ji aspoň mohli často navštěvovat.

sonaji
22. kvě 2018

Dobrý den. Obnovuji diskuzi. Dcera měla akutní zánět slepého střeva, jsou jí 3 roky. Pojedu tam s ní jako doprovod a s námi miminko, tak jsem z toho dost vyplašená. Schválili nám lázně Bělohrad, jedeme v červenci. Budu vděčná za rady a tipy. Je něco, co mi doporučíte vzít určitě sebou? A jak tam vše probíhá? Sociální zařízení je společné? Jaké jsou pokoje, personál.. budu opravdu vděčná za všechny informace. Soňa

simonah1
5. čer 2018

Dobrý den,dcera 5 let je po operaci slepého střeva. Máme si vybrat mezi lázněmi Klímkovice nebo Bělohrad. Nikdy jsem v lázích nebyla,takže za veškeré názory budu vděčná. Děkuji

sonaji
6. čer 2018

@simonah1 tady je diskuze, kde se řeší Bělohrad a paní je strašně hodná a odpověděla tam na mnoho otázek.

https://www.modrykonik.cz/forum/detske-zdravotni-problemy/dite-ma-jet-po-slepaku-do-lazni-kde-jste-byli-vy/

simonah1
6. čer 2018

@sonaji děkuji 🙂

katy44
14. lis 2021

Prosím, prosím. Nejezdí některá z Vás do lázní i jako samoplátce? Zajímaly by mě Vaše názory, zkušenosti. Pokud ano, moc prosím o vyplnění: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScTyfg...

Mockrát děkuji!