• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lázně Bělohrad. Máte zkušenost?

24. března 2015 
Zdravím vás..mám velkou prosbičku na všechny co byli s dítětem (nebo i dítě samo)v lázních Bělohrad.Měla bych tam s dcerkou jed po operaci .Měla akutní zánět podbřišnice,má 3 roky........tak bych uvítala každou informaci a recenzi na tyto lázně.........děkuji Andrea
21. zář 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keba Ahoj, Chystám se tam se svou 3letou holčičkou po prdlém slepáku. Jak jste byly spokojené? sháním též zkušenosti jiných :slight_smile:
8. led 2015 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojík..je to sice už 3 roky co jsme byli v lázních ale nakonec nám Bělohrad pojištovna nepřiklepla a museli jsme jed do Klimkovic na měsíc...co se lázních samotných týče tak jsme byli vcelku spokojeny.....no,bohužel ti teda moc neporadím.... :wink:
9. led 2015 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jezdila do Bělohradu se zády, ale už je to hoooodně dlouho. Byla jsem tam třikrát a bylo to super. Ale je tomu už 16 let, co jsem tam byla naposledy.
9. led 2015 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já bych chtěla jet s dcerkou, která má skoliózu právě do těchto lázní. Tak jsem zvědavá jestli nám je pojišťovna schválí. Máme to nejblíže a když by neklapl pobyt s doprovodem, tak bychom ji aspoň mohli často navštěvovat.
24. bře 2015 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek