• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lázně Klimkovice. Máte zkušenost?

17. února 2014 
ahoj,máte někdo zkušenosti z lázní klimkovice? Jedu tam s dcerou asi v půlce března děkuju
12. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
já byla v Klimkovicích 2x jako náctiletá a moc se mi tam líbilo. Lázně leží až nakonci vesnice mezi lesy. Jen jediná negativní vzpomínka se mi uchovala na tamní vařené = nesolené brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale od té doby už uběhlo řadu let, tak i jídelníček je tam určitě chutnější a pestřejší :wink: V té době se tam natáčel pořad ČT Neváhej a toč! tak jsme tam povinně dělali diváky a nuceně se smáli každému "vtípku" Eduada Hrubeše :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak vám přeji příjemný pobyt :slight_smile: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
děkuju moc
13. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Já byla v lázních Klimkovice po operaci sl. střeva a super.
Procedury, sestřičky, ubytování, strava, prostředí super. A taky jsme tam byli bezvadná parta holek. Fakt kvělé 4 týdny. Strašně ráda na to vzpomínám. :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
holky halo halo najde se některá co se chystá do Klimkovic?
14. led 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
já byla v Klimkovicích v loni březen/duben a bylo to naprosto super. Nemělo to chybu. Sestřičky vstřícné, ubytování i prostředí pěkné a strava pestrá a moc moc dobrá a to já jsem docela náročný člověk. Tak jako andtka strašně ráda na Klimkovice vzpomínám a můžu jen doporučit
14. led 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, zkusim obnovit tema, nechystate se ted nektera do klimkovic?
12. zář 2012 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Chystáte se některá letos do Klimkovic???
13. únor 2014 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@someli ...ahojky..my se tam sice nechystáme ale byla jsem tam s dcerkou loni...měla 4 roky,byli jsme tam 4 týdny a také jsme si nemohli stěžovat,pokoj jsme měli společný ještě s jednou maminkou a holčičkou,záchod a sprchový kout ,lednice za poplatek televice+internet.Byli jsme tam v lispopadu takže vyžití venku už nic moc...ale děti měli divadlo,mikulášskou....o víkendu kdy nebyli procedůry jsme si zajeli do ZOO doOV nebo do města..takže nám to v celku uteklo...co se týče jídla tak žádná sláva,spíše klasická jídelní strava,ale sníst se to dalo..a kupovali jsme si i na co máme chut...tak asi tak......
14. únor 2014 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@keba
děkuju za odpověď..takže je tam nějaký obchůdek kde si můžu koupit něco na mlsání? :slight_smile:
a co denní tisk??
16. únor 2014 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@someli Ano ,přímo na hlavní budově(kde jsou ubytování dospělý) je obchod s tiskovinama,obchod s potravinama,cukrárna,v prvním patře restaurace......večer tam hraje hudba k tanci i poslechu(spíše ale pro starší)Je tam teda o něco dráže,ale jezdí co chvíli dolů do Klimkovic autobus - linka,kde je možnost nákupů,,,,,,,,,,
16. únor 2014 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pokud nebudou chtít přehnané peníze za něco na zub tak v pohodě..
a nebo jak píšeš přinejhorším si sjedu busem do Klimkovic..
a nebo zaměstnám mého drahého :grinning: aby dovezl nějakou dobrotu
17. únor 2014 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek