Lázně Kynžvart. Jak to tam chodí?

motol
9. led 2010

Ahoj,ráda bych se zeptala,zda ste někdo nebyl v těchto Lázních,jedu tam s 2letým synem,který má astma,tak bych ráda věděla jak to tam chodí,jaká je strava,pokoje atd... děkuji 🙂

marinkama
27. únor 2017

@miranda77 Děkuji za odpověď...my jedeme do Trianonu 🙂 tak tam brknu a uvidím

kikimaruska
27. únor 2017

@marinkama dětské postele jsou na všech pokojích-ktátké postýlky, ale pokud chceš vyloženě dětskou do 3 let, napiš, nebo si zavolej dopředu, těchto postýlek je méně (ale rádi vyhoví). Já si ji brala 2,5 roku, vloni sem si vzala už svoji zábranu z domova (děti z tech postýlek rádi padají-a to i ty větší...-vyzkoušeno u sebe i u jiných maminek). Přidávám foto pokoje pro představu. Ty první fotky jsou největšího pokoje, je až pro 4 děti (3 postele+dětská postýlka, doprovod spí na rozkládacím gauči ). Ta fotka s modrou zábranou už je pak pokojík z lonska. Některé jsou opravdu maličkaté, některé větší...

marinkama
2. bře 2017

@kikimaruska Děkuji moc za foto... o postýlku už mame zazadano a mela si pravdu opravdu rádi vyhoví 😉 čim více se to blíží tim méně se mi chce jet ☹

marinkama
2. bře 2017

P.s nikde tam nevidím TV jsou na pokoji nebo za příplatek?

kikimaruska
2. bře 2017

Na pokoji, ale já měla vždy pokoje s příplatkem-jiné ani na Trianonu nejsou. Ty bez příplatku myslím TV nemají, ale nejsem si jistá 100%

kikimaruska
2. bře 2017

mj.na první a 4 fotce od zhora je TV vidět...malá placatá je v té poličce patrové u gauče pro doprovod...😉

kikimaruska
2. bře 2017

Tady je vidět líp...pokojík z lonska (jeden z větších), pro 2 děti

kikimaruska
2. bře 2017
kikimaruska
2. bře 2017

Postupně obměnují nábytek (dětské stolečky,židličky,mimi postýlky, větší postele pro děti, TV jsou nové-větší...-už se nejedou do té patrové komody....

marinkama
2. bře 2017

Si zlata... jedu nakonec s oběma kluky 🙂 tak jedeme za příplatek na Trianon... a už meli volny termín jen v březnu 😉 květen a červen bezkonkurecne našlapaný 😀 😉

kikimaruska
2. bře 2017

JJ, maminky, které jezdí pravidelně využívají možnost rezervace už rok dopředu...a jaro je nejkrásnější....

paulastefi
4. bře 2017

Prosim vas maminky
.a co si vse balite?my jedem v cervnu a uz ted mam trosku nervicky...jedem vlakem az z Ostravy..tak urcite budem mit dost baglu...vim.ze mesic predem chodi napsany seznam..ale aji tak bych to rada vedela dopredu..moc dekuji

kikimaruska
4. bře 2017

@paulastefi Z Kynžvartu mi nikdy seznam nepřišel...jen takové maličkosti, že v létě možno vzít kola, odrážedla, v zimě zase boby a saně. Nezapomenout flétničku pro dechová cvičení (pokud jedete s dýchacími potížemi a dg.) a hlavně oblečení na ven a do deště (nepromokavé kalhoty a bundy, gumáky)....Pokud není bouřka, víc jak mínus xxx nebo vychřice, tak jste venku za každého počasí a denně...a že pršet tam dokáže hooodně 🙂. Pokud jedete vlakem, dejte to vědět dopředu, kdy a v kolik hod.přijedete a z lázní Vám zajistí odvoz, je to přes 2 km do kopce dost daleko....

paulastefi
6. bře 2017

Ahaa..deKuji moc....

marinkama
7. bře 2017

Presne tak 🙂 nám také nic nepřišlo... a to vyrážíme za týden... 🙂

miranda77
8. bře 2017

Mno, jen jako nástup je v 10h dopoledne. Hračky na písek ...

paulastefi
8. bře 2017

Si delate srandu s tim nastupem...jedem prvnim primym spojem z Ostravy..a budem tam po 1 hod..snad jim to moc vadit nebude😕

kikimaruska
9. bře 2017

@paulastefi jj, nastupy byly prvni roky do 16 hodin, vloni byl uz nastup do 10 hod. Urcite se zkuste domluvit...

glimmer
9. bře 2017

@paulastefi zkuste tam zavolat a říci jim co a jak ... jsou tam velmi ochotní ... jinak jestli rádi plavete tak doporučuji koupit si permanentku do bazénu, stojí 400,-Kč/měsíc ... a můžete denně chodit do bazénu ... jinak procedury jsou pěkné, koukněte na manželův profil na FB (Vítězslav Vylášek) dává tam hodně videí a fotek ... on je tam manžel s nimi a já jezdím za nimi na víkendy.

paulastefi
10. bře 2017

Dobre dekuji vsem;)

nuuna145
10. bře 2017

@marinkama Dobrý den také máme stejný datum odjezdu jedeme na Orlík jediné volné místo bylo

marinkama
11. bře 2017

@nuuna145 Dobrý večer, u nás to bylo to samé poslední volné místo na Trianonu...třeba se tam někdy potkáme 🙂

marinkama
11. bře 2017

Holky jak je to s tim lazenskym poplatke? Jaka prosim cca částka a kdy se plati? Abych byla připravena

sarkabraunova
6. dub 2017

Ahoj nejede někdo termín 5/5 2017??? Jedem s dcerou na Záboj

glimmer
6. dub 2017

@marinkama dobrý den, pokud máte placený pokoj, tak je lázeňský poplatek již připočten na faktuře. Jinak se platí 10,-Kč/den v den nástupu

sarkabraunova
7. dub 2017

Zdravím byla jste některá teď na Záboji???je tam herna pro děti??? Vloni nebyla tak zda něco nového...děkuji

paulastefi
5. kvě 2017

Dobry vecer...jedete nekdo 9.6 do Trianonu☺dekujii

kikimaruska
6. kvě 2017

@sarkabraunova Na Záboji dle mne nyní nebudou žádné novinky. Loni sem se ptala a od září 2017 cca.se Záboj bude celý rekonstruovat na pokoje se sociálním zařízením a bude uzavřený, kompletně přestavovaný...takže dle mne pokud bude herna, budou ji řešit až při této rekonstrukci. Celkově v žádném domě herna nebyla a není-tedy jeden rok a několikrát pokusy o herny byly, ale byl to třeba na Trianonu jeden minipokojík s pár hračkama, věčně nepořádek, zničené hračky, maminky si své děti neohlídaly atp.takže se to zase zrušilo. Info mám z lázní z podzimu....

losova.n
22. kvě 2017

Ahoj maminky, akorát vybírám lázně pro syna, nyní 2r4m. Z Kynžvartu mi psali, že mají v září volný LD Záboj a LD Výsluní, poradily byste mi, kam by to bylo lepší? A ještě jeden dotaz - 3.12. mám termín porodu, takže bych tam se synem byla 2 měsíce před porodem, zvládnu to, nikdy jsem v lázních nebyla, takže vůbec netuším, jak to tam chodí....😀 Děkuji za rady PS: postřehy, pozitiva, negativa - máte?

glimmer
23. kvě 2017

@losova.n dobrý den, já osobně bych volila "výsluní", je to takový menší domek. Záboj je hodně pokojovej. Hodně se tam chodí, ale víceméně po rovině, procedury jsou Balneo (masáže, inhalace, koupele - podle toho co rozepíše lékař), všude jsou ochotné a milé sestřičky, takže když uvidí, že jste těhulka tak Vám jistě se synkem pomůžou. Další procedura je bazén, ten je jednou týdně, a tam můžete do vody nebo nemusíte. Hodně maminek tam chodilo v tričku a křaťasech. Jídlo tam je dobré, a je ho docela hodně (dospěláci si mohou vybrat z více jídel). U každého ubytovacího domu je hřiště (pískoviště, prolejzačky, ...). Je to tam pěkně udržované, čisté, ... my jsme tam byly letos únor-březen a naprostá spokojenost ...