Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
21. bře 2011

@nathali jéžiš, to je mrcha mrchovatá.....pořád chodí jak hodinky. Dojdi k Dr. pro clostík, nebo ti navrhl už jiný postup?

kamillka100
21. bře 2011

@lifinka dakujem moja 😵

nathali
21. bře 2011

Tabulka 21.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m.........70DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........54DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m.........54DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m........50DC..(PC45dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........33DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........33DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................32DC...(PC28dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r..........32DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........29DC...(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......24DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m..........21DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......14DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r.........13DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.............13DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......7m..........12DC...(PC38dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........11DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž.......................10DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......15m........5DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....9m............4DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............1DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................1DC...(PC29dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....13tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......12tt..........(snž..3r)

puckal
21. bře 2011

@kohutovci ahojky, taky jsem to na zařátku chtěla řešit, ale nemám jak. Já beru už 3. kolo clostíku a dr. mě za tu dobu neviděl ani jednou. Řekl at přijdu po dobrání nebo když bude těhu. Chtěla jsem se k němu vždy objednat, ale objednává 2 měsíce dopředu, což já prostě nevím, kldy bude MS nebo jaký den cyklu to vyjde........zkusila jsem tedy jiného a ten se mi skoro vysmál, že tuto léčbu by nasadil až po 2 letech snažení, že pokud chci k němu tak at počítám, že tomu dává 2 roky a potom řeší. Tak jsem zůstala u mého, je odborník ale má málo času tady, protože je ještě na klinice v Praze. Věřím mu a doufám, že když to ted nevyjde, najde další možnopsti či vyšetření....

jika10
21. bře 2011

@kamillka100 @nathali No holky, na jednus tranu Vam zavidim, ze Vam uz mrcha prisla a mate dalsi kolo na snazeni, ale na druhou sem verila, ze uz bude tehulka. Me dneska teplota klesla, ale mrcha zatim nikde. Jestli LF Bude stejna jako posledne, tak mam jeste 3 dny trapeni 😖

lifinka
21. bře 2011

@puckal ale tak ty taky nemáš //, ach jo, kdo ke mě přibude, prosíííím!!!!!

nathali
21. bře 2011

baby tak snad som dnes uz skoncila s prepisovanim tabulky koli mrske 😉

@puckal tak to ma mrzii ze si neni tehu to sa mi ani verit nechce ved si mala take naadherne teploty a vysoke este k tomu a prisla mrcha jedna zla ☹
aspon ze si vikend uzila 🙂
no nam bol navrhnuty CAR a ICSI ale to som odmietla ked by som isla do CAR tak az buduci rok a uvidim ze co by mi povedali a ako by sa potom postupovalo

lifinka
21. bře 2011

@sysinek vidíš to vyjde tak zkus se zeptat na 3x1 tbl co ti dr. řekne?kdy jdeš?

kamillka100
21. bře 2011

@jika10 ja tej LF nechapem, ja som ju mala posledne 3 mesiace cca 14-15 dni a teraz len 11 dni, ako to pocitam, ze mne sa strieda cyklus od kedy som brala clostil, jeden mesiac 28DC a druhy 30DC, nechapem,no uvidim co mi povie zajtra dr.

jika10
21. bře 2011

@sysinek Prosim te, hlavne si nerikej takove veci,jako co jsi za zenu. Jsi normalni krasna a silna zena. To ze nemuzes otehotnet, je proste v tuto dobu bohuzel dost normalni. Ja jsem si tohle taky rikala, ale bylo mi to vysvetleno, cim vic budes sama sebe shazovat, tim min to pujde. Tak hlavu vzhuru 😉

nathali
21. bře 2011

@jika10 ty nam nic nezavid radi sme zavideli my tebe 😉 a teraz je to na tebe aby mrska neprisla a bola si tehulka a rozveselila lifinku v dolnej tabulke 🙂

maruzi
21. bře 2011

Ahoj holky, chci se zeptat, nestalo se vám někdy něco podobného? Já jsem 4. cyklus na clostylbegytu, a z těch tří předchozích cyklů jsem měla zralé vajíčko pouze jednou a to až 23. den cyklu. Doktorka říkala, že při mé diagnoze (PCO) prostě mám dlouhé cykly. Jinak menses jsem dostala až někdy kolem 32. dne, takhle to probíhalo vždycky.
Dnes jsem 19. den cyklu a začala jsem špinit. Nemáte s tím nějaká zkušenost? proč se to mohlo stát, když normálně ms dostanu jedině na vyvolávačku nebo hormony?

kamillka100
21. bře 2011

@maruzi mozno to je ovulka, pocula som, ze zeny zvyknu spinit, tak to poisti 😉 drzim palce

jika10
21. bře 2011

@nathali Jo tak tomu bych chtela taky verit, ale mysluim ze tento mesic se k lifince nepridam. Uz cekam na mrchu mrchovatou a doufam, ze pristi mesic s clostikem bude uspesnejsi 😉 pro nas po vsechny

lifinka
21. bře 2011

@maruzi já také brala clostyl 4 cykly, 2x 2x1tbl, pak 2x 3x1tbl. Mám také PCO a bez vyvolávačky nedostanu ms, jinak já měla ovulku někdy na 13, někdy na 10dc, ale ta poslední byla až na 20dc, takže je to různé a cykly 42,36,34 dlouhé, ale to špinění nevím, třeba se to ms nerozjede, třeba tam jen praskla cévka, nebo tak něco, však uvidíš...

sysinek
21. bře 2011

@lifinka mne lekarka povedala, ze staci 2x1, ze ostatne je uz silna davka...

kamillka100
21. bře 2011

no baby ja vas opustam, idem do mesta, od dnes mam dovolenku do stredy, tak si ju idem uzit, krasne svieti slniecko, nebudem doma sediet 😉 😎 , tak sa majte a hlavu hore , na buduci mesiac to vyjde, hmmmmmmmmmmmmm aka som mudra a silna, len aby mi zajtra tie okuliare nespadli 😎 , ked mi povie, ze som neplodna.....atd....

lifinka
21. bře 2011

@sysinek tak to jo, ale vidíš, mě se až u 3x1tbl povedlo těhu....

sysinek
21. bře 2011

@jika10 no ved to...len niekedy je to tazke...sak to poznas ☹

sysinek
21. bře 2011

@lifinka ja skusim este tento mesiac clostik, pauza...a potom asi ivf...

kamillka100
21. bře 2011

@sysinek moja netrap sa, bude dobre....uvidis, ja tym prechadzam kazdy mesiac, viem co prezivas.....je to strasne ☹ , kazdy mesiac ked dostanem mrchu tak placem a nadavam si, ze som krava jalova ☹ , ale tento mesiac sa normalne nespoznavam, som uplne ina.......bude dobre, drzim palceky

lifinka
21. bře 2011

@sysinek držím pěsti, aby CAr nebylo potřeba, já tam byla poprvé a pak jsem za 14dní volala, že mám // s clostylu, tak držím pěsti, ať to máš jako já! 😉

nathali
21. bře 2011

@jika10 ved uvidis ked aj nieco citis ale snad je to len klam a ziadna ms nepride 🙂 moc ti drzim palceky
@kamillka100 pekne si dnesok uzi je naadherne vonku a neblazni niesi neplodna a v CARe ti pomozu 😉 🙂

sysinek
21. bře 2011

@kamillka100 no...chapem...som rada, holky, ze vas mam...inac by to bolo hroza...

kamillka100
21. bře 2011

@sysinek a citam, ze mas PCO, kamoska to mala a mala aj endometriozu a to je velmi zle, ked sa to vsetko spoji....nemala sancu otehotniet bez toho aby neprijala vajicko inej zeny, uz sa s tym zmierila, mala vsetko vybavene, este dr. ju poslal na laparoskopiu, tam jej vsetko vycistili a hned na to otehotnela, tak na umele neisla a ma svoje vlastne babo, niekedy aj ta laparoskopia velmi pomoze,t ak nevesaj hlavu, skus s clostilom a ked sa nepodari tak car

sysinek
21. bře 2011

@kamillka100 znie to dobre 🙂 ...uvidime

maruzi
21. bře 2011

@kamillka100 no pokud je to ovulka, tak je to na pytel, přítelovi onemocněla maminka velmi vážně a jel za ní a budeme spolu až ve čtvrtek☹
@lifinka Koukám, tobě se zadařilo, blahopřeji, přes clostík? A máš datum porodu na moje narozeniny🙂

lifinka
21. bře 2011

@sysinek já přžed prvním těhu, podstoupila laparku a hned s clostíkom a vyšlo to!Nevěš hlavu, nad vším musíme mít nadhled, nebo se samy potopíme !!!!

sysinek
21. bře 2011

@lifinka aj mne lekarka zacala hovorit o laparke...trochu sa jej bojim...ale sak prezili ine...prezijem aj ja.... 🙂

lifinka
21. bře 2011

@maruzi jo ten 4cyklus se 3x1, ale i první ale to trvalo 4 roky....pak jsem přestoupila k jinému dr, a šlo to jak na páse, sice s pauzami, ale pak ta laparka a clostyl 2x1.Takže jsem na druhé těhu byla připravena, že to nepůjde, ale nějak to pomohlo a clostík sice musel být až 3x1, ale povedlo se, já jsem 8.9. tak to si dáreček nenaložím, bylo by brzy...