Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
23. bře 2011

@kacnov
@lifinka přesně, vnuť se v půlce cyklu na utz a to je nejjistější odpověď, jestli folíci rostou 😉

jika10
23. bře 2011

@lifinka Ahojky, videla jsi muj grafik??? Nekdo se tady zblaznil a ja to rozhodne nejsem 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/333757 Co si o tom myslis

lifinka
23. bře 2011

@jika10 vypadá úúúžasně, i když ten pád může být, ale taky nemusí, že 😀 a 😀 co 😀 testy?

jika10
23. bře 2011

@lifinka No prave ze jsou negativni. Takze se desim zitrejsiho padu. Ale dneska mi doktorka rikala, ze jeste neni nic ztraceno a ze na test mohlo byt jeste brzo. Ale myslim ze 15 DPO uz by mohl ukazat alespon ducha. Uvidim, necham se prekvapit

jika10
23. bře 2011

Ty jo za 7 minut odchazim z prace, takze jsem tu dneska stravila 3,5 hodiny. Nooo, tak to se mi libi, to by mohlo byt casteji 😀

lifinka
23. bře 2011

@jika10 a byly to 10citlivost?

kacnov
23. bře 2011

no holky nevím asi to zkusím tento měsíc bez utz-zkusím ovu testy a uvidíme, ale když nic tak tam příští měsíc naklušu 😀

daisyna
23. bře 2011

@jika10 no jsem zvědavá, jak dopadneme, moc ti to přeji ;)! Já jednoho sviště už mám a toto je první cyklus s clostilbegytem, tak nemůžu chtít zázraky :D... Vůbec nemám tucha, co se od začátku cyklu ve mně děje, nebyla jsem poslána na jedinou kontrolu :/.. Zítřek třeba rozhodne, snad už nás naše těla nebudou napínad déle 😀 , máš někde předchozí cyklus?

jika10
23. bře 2011

@lifinka No nebylo, byla to citlivost 25, uvidime co z toho bude

jika10
23. bře 2011

@daisyna No ja myslim, ze kdyz kliknes na odkaz s mym grafikem, tak se dole objevi i prvni graf, ten byl s clostikem a tenhle bez clostiku. No kdyz prijde mrcha, tak nasazuju clostik. Ja uz doufam, ze me to telo nebude opravdu moc napinat. Rikam si, ze by to bylo fajn, kdyby nam to vyslo, ale nejak podvedome citim mrchu 😒

jika10
23. bře 2011

@daisyna No a samozrejme tobe drzim palce. Uz by to chtelo nejakou tehulku

daisyna
23. bře 2011

@jika10 no tak ten předchozí graf vypadal docela jinak, ne 🙂?? Ten prudký pád minulý měsíc je fuuj...určitě to vyjde a zítra žádný pád nebude ;), musíš tomu věřit 😎 .. Ráno tu budu nasáčkovaná, abych věděla co a jak..už jsem měla nápínky na test, ale mám jenom jeden, tak ještě počkám do pátku ráno, pokud by tedy nedorazila mrcha..jestli dofičí, nedá se nic dělat a další cyklus pojedu nanovo..

daisyna
23. bře 2011

@jika10 jo a za palečky děkuji a také pevně držím tobě ;)!!

jika10
23. bře 2011

@daisyna No vypadal jinak. Ale to bude tim, ze jsem si na tenhle cyklus poridila novy teplomer se dvema desetinnyma cislama. No k nam pokud prijde mrcha, tak jsem nachystana jak na ni, tak i na dalsi cyklus, clostik ceka v supliku 🙂
No ja myslim, ze by jsi nebyla prvni ani posledni, komu by to vyslo na prvni pokus. Obcas uz premyslim na CARem a doufam, ze to nebude potreba. Taky zavidis tem holkam, ktere do toho vlitnou, aniz by vubec tusili jak

daisyna
23. bře 2011

@jika10 no já mám clostil také ještě na jeden měsíc 🙂..
no závidím...právě s malou jsem tak otěhulila, že jsem ani nevěděla jak..jsme se nějak přestali hlídat a druhý měsíc jsem byla těhulka, ale nevěděla jsem o tom, prostě jsem s tím nepočítala.. Vůbec mi nebylo divné, že MS nikde, vždycky jsem v tom měla hokej a mrcha mi chodila běžně po 6-8 týdnech.. No a pak jsem si říkala, že bych chtěla u druhého zažít to opravdové snažení 🙂). A je to tu...musela jsem začít se srovnáním cyklu, chodila jsem na agolutin a pak se dr. rozhodl pro clostil, nabízel mi jej už v listopadu, ale já tenkrát měla z toho strach...začala jsem měřit a zjistila že ovu prostě není, takže jsem do clostilu šla..

jika10
23. bře 2011

@daisyna No podle myho doktora ovu byla. Delal mi hormonalni profik a vysel mi krasne. Ale chtel nam to snazeni pry ulehcit, ale nejak se nedari uz 4 mesice 😝 , ale aspon si muzu naplanovat nejakou tu dovcu na leto. No a moje kamoska taky mela problem otehotnet, dokonce jednou potratila a pak mela po strasny dobe holcicku no a nez bylo male tri, tak si rekla, ze zkusi druhe, doslo za mudrem a dostala clostika a ouha, behem mesice nehoda a ma krasna dvojcatka, holcicky a jedna se jmenuje po me 😀

daisyna
23. bře 2011

@jika10 no tak mně nikdo žádný HP nedělal, ani nic podobného..
4 měsíce není tak dlouho...třeba to bylo snažení poslední 😵 ..
A k té kamarádce...super, dvojčátka musí být nářez...by mě asi kleplo, ale samo bych byla šťastná, vlastně dvakrát 😀 ..
No nic, musím letět, zatím pa a zítra vyyyysokou teplotku ;)!

jika10
23. bře 2011

@daisyna Mej se a krasny vecer. Uz ted jsem napjata, jaka bude teplota, ale ocekavam veeeelikansky pad 😠

kacnov
23. bře 2011

holky a kolik má být ta bazální teplota? a o kolik stoupá když je ovu?? 😲 díky

lienkapp
23. bře 2011

@nathali ahoj ja som už 14 DC, 7m, PC 39dni. dakujem za upravu udajov

jania023
23. bře 2011

@zuzka1. ahoj nevesaj hlavu a rob to ako ja ziadna folikulmetria mas to vyriesene ziadne stresy...robim iba ovu testy a tam mi ovulku ukaze presnejsie ako lekarka 😀 Ja uz nemeram BT je to zbytocne takze to nechavam na nahodu..som 3cyklus z clostilom takze aje to aj moj posledny cyklus a bud to vyjde alebo nie..

nathali
23. bře 2011

Tabulka 23.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m.........72DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........56DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m.........56DC...(PC32dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........35DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........35DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........31DC...(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......26DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m..........23DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......16DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r.........15DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.............15DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......7m..........14DC...(PC38dní)
lienkapp..........26r......snž.....7m..........14DC..(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........13DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž.......................12DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......15m........7DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž........................7DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.....9m............6DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............3DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................3DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r.............2DC...(PC28dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....13tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......12tt..........(snž..3r)

nathali
23. bře 2011

ahoj holky ale ste sa rozpisali 😀
ja som prave prisla domov dnes mi to uslo ani neviem jak 🙂
a bola som u kadernicky a taaaak sa citim bajecne ako znovuzrodena 😀
@jika10 no na teba som zvedava a snad zajtra teplota bude tiez pekne hore 🙂

blandik
23. bře 2011

ahojte, potřebuji poradit. Gynekolog mi nasadil clostylbegyt, šla jsem na UZ, folikul 14 den před uvolněním, říkal, že dobře reaguju...Samozřejmě jsme se pokusili i mimi následně 😉 a zajímalo by mě, jestli se při těch lécích cítíte jako normálně, když ty léky neberete? Já se cítím divně, mám pachu't v ústech, jakoby cítím podbřišek...jak jsem léky nasadila, tak se mi zhoršila ple't...nechci si něco vsugerovávat, o mimi se snažíme přes rok a půl, tedy o druhé...a cítím se jako fena ve falešném březí...tak by mě zajímalo, jak se při těch lécích cítíte...Díky.

daisyna
24. bře 2011

@jika10 dobré ránko, kočko, tak jááák 🙂)))???
U mě žádná změna, tady je grafík http://www.fertilityfriend.com/home/2f6ed2 . Když se dívám na ten graf, tak si říkám, jestli nemohla být ovu až dva dny po vyznačené ovulce..
Vstávej a piš, jsem na tebe zvědavá 😉 !
Jinak ostatním přeji krásný slunečný den a samé krásné grafíky 🙂 .

jika10
24. bře 2011

@daisyna No ahojky, pisu jeste z postele 😀 U me teplota pomalu ale jiste klesa a navic jsem zacala nejak spinit, takze si myslim, ze rady tehulek tento mesic nerozsirim 😒 Tady je grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757

jika10
24. bře 2011

@daisyna Ja myslim, ze u tebe ovu byla fakt ten 19 DC, pak sli teplotky krasne nahoru. No holka ty nevypadas uplne beznadejne, tak ze by alespon ty jsi rozsirila tehulky 😉 Drzim palce 🙂

jika10
24. bře 2011

@blandik No popravde, ja se citim uplne normalne. Nikdy jsem nemela zadne potize ani problemy. A ba prave naopak bych rekla ze i plet jsem mela lepsi. Treba jsi tehulka, nekde pisou, ze muze byt priznakem tehu pachut v ustech a ne vzdy kovova. Tak drzim palce, aby to vyslo 😉

daisyna
24. bře 2011

@jika10 no pokles tam je, ale ne zase tak moc .. minulý měsíc jsi špinila při poklesu větším...někdo to tak má, že špiní v době MS. Neztrácej naději, ještě není rozhodnuto 😉 , držím pěstičky!!
Ráda bych řady těhulek rozšířila, ale když mi nic není, nemám jediný příznak, který by naznačoval těhu.. Za palečky děkuji!

jika10
24. bře 2011

@daisyna No prave, ze minuly mesic pri poklesu jsem spinila, ale tam mi ta teplota klesla niz. Si rikam, bud at mrcha prijde a nenapina nas, abych mohla nasadit clostika a aby jsme meli dalsi kolo, neboat si da voraz a nechodi jeste aspon rok. Za to bych se fakt nezlobila. No a ja zadne priznaky taky nemam, teda krom toho, ze je mi obcas blivno a nebo me pali zaha. Ale zaha me palila i minuly mesic. Radeji se nepozorovat