Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
3. dub 2011

@zuzka1. tak to mas ako aj ja tiez to nejako neriesim chcem si dat pauzu a potom na jesen sa uvidi 😉

jania023
3. dub 2011

Jeeej kocky mam jarne upratovanie a nasla som moje tehu testiky a ultrazvuk z mojho prveho tehu 😀 😀 😀

kacnov
3. dub 2011

@jika10 nene to není z dneška ,dnes jsem chtěla zkusit těhu test ale je ještě brzo ☹
tak na ovu testíkách mi to nalítlo hodně rychle ty čáry no tak uvidíme třeba z toho nic nebude zas no nevím no dívala ses na ty moje testy?? myslím že tam je to značný pozitivní výsledek myslíš že ne?

jika10
3. dub 2011

@kacnov Na ty testy jsem se divala a pozitivni jsou, treba z toho neco bude. Ty uz jsi po ovu kolikaty den??? Me ovu testy 6 den DPO taky ukazali nadherne dve carky a stejne nic z toho nebylo. Stastny ten clovek, kdo mel pozitivni vou testy po ovu a byl opravdu tehu. Ale me ovu testiky fungujou jen na ovu 😅

kacnov
3. dub 2011

@jika10 dnes je to 7 den po pozitivním výsledku zítra ráno jsem chtěla zkusit TT ale asi zbytečné ☹
no uvidím já mám clostil ted první měsíc a i bez clostilu jsem měla ovulku,DR říkal že mi clostil pomůže abych otěhotněla no nevím no více méně co tu jte berete clostil na to aby ste měli ovulku tak jsem z toho jelen ☹

jika10
3. dub 2011

@kacnov ja jsem taky mela ovulku bez clostiku a dr mi ho dal, ze nam pomuze snaz otehu, ale za tech 5 mesicu se tak zatim nestalo, tak nevim. Asi se na to fakt moc upinam, i kdyz na to ani moc nemyslim, ted to taky hazu za hlavu a rikam si, ze uvidime co z toho bude. Jen merim bazalni teplotu a budu merit jen do ovu, pak uz je to vetsinou jedno. Protoze krasny graf tehu stejne nezaruci

aduskatt
3. dub 2011

@jika10
@kacnov baby, vam aj lekari povedali zmysel clostilu.teda na co vam ho dava? lebo pokial viem, ten je pri PCO na to, aby dozrelo jedno vajicko a dosla riadna ovulka....nechapem, ak ju mate, na co vam davaju clostil.......dost ma to zaujima.......

jika10
3. dub 2011

@aduskatt No me doktor rikal, ze nam to pomuze snaz otehu, ale zatim se nic nedeje 😅 A je fakt, ze s clostikem mam kratsi cykly nez bez clostiku. Takze mi ho dal asi proto. Dokonce, kdyz jsem mu minuly tyden volala a ptala se ho, jak dlouho muzu brat clostika, tak mi rikal, ze tak dlouho jak budu chtit a dokud nas to bude bavit. Takze nevim.

aduskatt
3. dub 2011

@jika10 divne.......lebo v CARe a rovnako aj na letaku je napisane, ze dlhsie ako tri cykly sa nesmie.......no, ved nie som lekar, snad vedia, co robia, len ma to zaujimalo, lebo clostil je na vyvolanie ovulky, takze neviem, v com moze pomoct tym, ktori ovulku maju🙂))

jika10
3. dub 2011

@aduskatt Nevim v cem muze pomoct, ale kdyz neberu clostik, tak nevim kdy mam ovulku, vlastne pokazdy jinak. Kdezto s clostikem ovulku poznam, protoze me boli brisko. Ted kdyz si merim BT, tak bych asi ovulku poznala i bez clostiku, jako minuly mesic. Uvidim, co mi rekne doktor v utery, az tam pujdu, ale mam doma clostika jeste na 2 mesice, navic si sama od sebe delam v brani pauzy.

Ted jsem se bavila s manzou a rikali jsme, ze pokud se nam mimco nepodari nejpozdeji na nasi dovce v zari, tak pak uz pujdeme do CARu. Takze ted tomu opravdu nechavam volny prubeh. BT budu merit jen do potvrzeni ovulky a uvidime. Kdyz jsme si to takhle rekli, jsem hned klidnejsi a vim, ze se zachvilku kdyztak bude neco dit. Takze si drzime palce. Jen nevim proc mam porad takovy pocit, jako ze tenhle mesic by to mohlo vyjit, asi proto, ze budu pod kontrolou lekare 🙂

aduskatt
3. dub 2011

@jika10 tak drzim palce.......my chodme do CARu, dali sme si termin do kponca buduceho roka, aK SA NEZADRI, KASLEME NA TO.aq BT nemeram vobec.-)

jika10
3. dub 2011

@aduskatt No my jsme si rekli, ze to nechame do toho zari a vic uz ne, protoze uz v zari to bude bez 3 mesicu 2 roky co by jsme to zkouseli prirozene a myslim, ze dva roky zkouseni doma bez uspechu uz je asi duvod jit nekam na lepsi vysetreni nez jen na gynekologii .... Ale porad verime, ze se nam to podari 😀

kacnov
3. dub 2011

@aduskatt mě také dr řekl že nám to pomůže na těhu-ale když jsem tam byla na posledy tak mi říkal že když mi clostil nepomůže tak že mi nasadí něco jiného že už to má namyšlené 😀 že by v tom byl čert kdyby se to nezvedlo
ale že to může být i v partnerovi jakože já užívám calibrum babyplan a manža kyselinu listovou kapsle-prej nemusí mít strach že by mu narostly prsa 😀 😀😀

aduskatt
3. dub 2011

@jika10 my skusame uz 5 rokov🙂

aduskatt
3. dub 2011

@kacnov xixi🙂

jika10
4. dub 2011

DObre rano holky, tak me se dneska teplota nebo teplomer zblaznil, mela jsem 36,76 😒 😒 Navic do toho to spineni neustava, tak ja uz nevim co se sebou, aby ovulka vubec tenhle mesic byla. No uz jsem fakt zvedava na zitrek, co mi rekne Dr. Uz ted bojim, bojim 😒

nathali
4. dub 2011

Tabulka 4.4.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž........19m.......?DC...(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž.......8m.........?DC...(PC30dní)
betina1984.....26r......snž.....11m........?DC...(PC32dní)
lucka_0906....31r...snž........12m.......47DC...(PC33dní)
sysinek..........31r......snž.......2r............43DC...(PC27dní)
blandik...........33r......snž......21m........31DC...(PC43dní)
gabriellka.......27r.....snž.......16m.......28DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r........27DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...........27DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......9m.........26DC...(PC38dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........26DC...(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m.......25DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž......................24DC...(PC32dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r........20DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......19DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................19DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.....18DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž.......1,11m......15DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................15DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........14DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........16m........12DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž..........12m........11DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m.........4DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m...........3DC...(PC31dní)
pici..................28r....snž.........27m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....16tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......14tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

nathali
4. dub 2011

dobre ranko 🙂
pozeram ze tu este nikto neni 😕 kde ste vsetky????
ja som uz od osmej hore a nejak som sa dobre vyspala 😀
tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
pomalicky stupa hore uvidim ze dokedy

lifinka
4. dub 2011

@nathali ahojky, graf dobrý, dnes je mi blbě...

nathali
4. dub 2011

@lifinka ahojkyyyy 🙂
jooooj tak to mas mrziii ze ti je zle ☹ a co lieky tie ti aspon zabrali???

lifinka
4. dub 2011

@nathali jj, užý mám od včera jen děsnou rýmu 😅 , před chvílí jsem zvracela....božeee ,a jak ty?

nathali
4. dub 2011

@lifinka moje zlateee ☹ ale aspon vies ze si tehulka 😀
snad sa ti co najskor ulavi! a na nevolnosti ti nepomaha nic?
ja som vo faze cakanie na....?
tak cakam ze co s toho bude ale dr.vravel aby se tutu mutu v sobotu ze po pregnyle hned vajco nepraska tak sme to tento krat aj dodrzali ale vcera som uz Feriho na tulenie neprehovorila no snad pomoze aj ta prstikova metoda a spermosi dorazili tam kde mali
a jupiii uz ma lava strana neboli 😀

lifinka
4. dub 2011

@nathali tak moc držím pěstičky, aby jsi našla krásné //. Já teď jedu k mamce, ivošek šel už do školky, jsem zdědavá, jak mu ta odolnost vydrží s dětmi 😕 A´t je tam aspoň 14dní v kuse chudáček.No nevolsnosti něco mám, ale nevím, zda top není z Ant.o bčas zvracím....nevím, ale snad to přejde...včera bylo tak krásně, už ať je tak stále! tak se opatruj papa

puckal
4. dub 2011

Dobré ránko, víkend byl parádní, ale pořád jsme pracovali a byl na boulinku. @lifinka, to mě mrzí, že ti jepoříd blbě, ale i manža dostal včera rýmu a bolí ho v krku, to je asi tím tepltem nebo co ☹ Jinak u mě ovulka potvrzená na FF, jen si myslím že byla toho 14.tého když potom 15.byl ovu test už negat. Tak doufám, že jsme se snažily dostatečně a ted děj se vůle boží. Ale už předem vím kdy budu testit, manža má 16.tého narozeniny a děláme zabijačku tak to by byl krásný dáreček 😅 Pokud teda mezi tím nedorzaí MS....... Co jinak tady nového??? Jsem Vás kousek dočetla ale né všechno. Jo tady graf http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9

nathali
4. dub 2011

@lifinka tak si to uzi s mamcou a uvidis ze Ivosek to v skolke zvladne aj dlhsie a ty si pekne oddychni papa 🙂

nathali
4. dub 2011

@puckal ahojky no grafik je pekny 🙂
a vazne ste to dodrzali ze kezdy den a potom este rano???
no to by bol teda kraasny darcek 🙂 snad ti to vijde 🙂
ja som si povedala ze testovat nebudem az ked ms bude meskat 🙂

puckal
4. dub 2011

@nathali díky, jo dodrželi jsme to od úterý večer do pátku večer, ale co by jsme pro mimíse nezkusily 😉 Byl by to narozeninový a vánoční dárek najednou 😉 Hlavně mám clostík naposledy a nevím, zda tělo nastartuje i bez clostíku tak jsem nechtěla promeškat poslední šanci s clostíkem, Dr. mi sám řekl, 3 měsíce a dost tak nevím co by mě dál čekalo. MS by měla teoreticky přijít 16. Tak pokud dorazí tak nebudu testit ale pokud ne tak to zkusím. Ty taky hezky stoupáš po ovu, pomalu ale jistě 😉

nathali
4. dub 2011

@puckal ja som zvedava ze jak to bude u mna my sme sice tak poctivi ako vy neboli koli priatelovi on byva dlho v praci no nechame sa prekvapit ako teplotka pomaly stupa co ma tesi 🙂 ale uz tu BT nejak neberiem do uvahy len cakam ze na kedy mi vyznaci ovulku 🙂 ale bavi ma to merat 😀

puckal
4. dub 2011

@nathali já také jen měřím ze zvyku, ted vyznačil ovu tak už vím že to nic neznamená.....no vzhledem k tomu, že jsme ovu měli přibližně stejně tak budeme čekat na výsledek spolu, viď? 😉 Bereš po clostíku ještě něco?

nathali
4. dub 2011

@puckal mam doma duphaston ale nechcem nic brat ked som teraz zas pod dohladom dr.minuli mesiac som si ho dala a teraz na to prdim ked to mimi bude tak bude a ked nie tak ani dufik mu nepomoze