Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
12. dub 2011

@lifinka ano zijem vo svajciarksu tak preto nemam vela kontrol u lekara

jika10
12. dub 2011

@jania023 No ale jestli v brisku mimco neni, tak kdyz ty prasky nevysadis, tak ani mrcha neprijde. Alespon tak jsem to pochopila ja, ze se ma vysadit a za par dnu prijde mrcha

zuzka1.
12. dub 2011

@jania023 preco ho nechces vysadit? ved ked si tehu mrcha nepride a ked nie, nech pride hned najlepsie a ide sa na dalsie kolecko...posledne, finalne, 😉

jania023
12. dub 2011

@jika10
@zuzka1. len to ze nemam clostil a ku dokimu idem mozno v pondelok tak sa snazim pretiahnut ms aby som zacala dalsie kolo z clostilom takze este tak do sobotu ho budem brat a potom vynechavam a je to v bozich rukach 😀 ale nie urcite dostanem ms

zuzka1.
12. dub 2011

@jania023 a inak 16DPO nie je vela, netestujes?

lifinka
12. dub 2011

@jania023 jo už si vzpomínám jednou si to tu už psala, že si ve Švýcarech.Tak příjemný let!!!a u dr, ať pochodíš dobře.
jdu do hajan tak pa a pěkný večer.

jika10
12. dub 2011

@jania023 Aha, no tak to jsem nevedela. Ja mam vzdycky jedno baleni clostika v supliku 😅

jania023
12. dub 2011

@zuzka1. nie netestujem viem ze keby som nemala utros tak uz mam ms a aj tak ked pojdem ku dokimu tak urobi ultrazvuk a budem vediet co a jak

jania023
12. dub 2011

@jika10 ti zavidim lebo ja som vo svajci a clostil si musim nechat dovazat z SR ale este som nemama ultrazvuk ci niesu nejake cystu lebo uz som ho mala 3 mesiace

jika10
12. dub 2011

Ty jo holky, jak je mozny, ze moje odpoved skocila uplne nekam jinam nez na konec 😠 😠 Koukam, ze kdyz konika porad opravujou tak k lepsimu co 😠 😠

jania023
12. dub 2011

@jika10 a este kej na kolonke kto ta spomina sa to nejak nevymazava

jika10
12. dub 2011

@jania023 No a navic tvoji odpoved pro me mam na strance asi ctvrtou ze spoda a pritom odpovidas na to, co je uplne dole. V tom aby se prase vyznalo. To to krasne funguje. A jestli mi chce nekdo rozjet schizu tak budu zla 😠 😠

jania023
12. dub 2011

@jika10 🙂)ak konik ma depku dnes a serie na nas 😀

jika10
12. dub 2011

@jania023 No to asi jo, protoze jinak si ty zmatky neumim predstavit 😀

Ach jo, ja uz chci pristi sobotu, abych vedela jestli tehu a nebo mrcha. Ja bych radeji brala to tehu, ale nevim nevim

lienkapp
12. dub 2011

dnes sme boli s manželom na spermiograme, dufam že vysledky dopadnu dobre. Ja mam zase divny vytok, ako pri ovulke, ale 34 den cyklu to asi nebude . Už neviem čo si mam mysliet. Radsej keby uz prisla mrcha, aby sme mohli dalej pokusat stastie 😀 😝 Gratulujem novym tehulkam dodava mi to nadej že aj na nas pride rada 😉

jika10
12. dub 2011

@lienkapp A kdy cekas mrchu??? Ja jsem dneska taky mela takovy divny vytok, pripadala jsem si ako pocurana 🤐

aduskatt
12. dub 2011

@jika10 nedorazila, ale mam negat testik

jika10
12. dub 2011

@aduskatt Aha, a jakou citlivost testu jsi mela???

aduskatt
12. dub 2011

@jika10 25, ale mysliom, ze na 35DC je to uz fakt jedno a kazdy ti ukaze spravne

jika10
12. dub 2011

@aduskatt Aha, no ale nejaka kocka tady psala, ze jeji znama mela 28 DC HCG jen 17. No tak uvidis, ale je to skoda. Kde delame chybu, ze nam to nejde 😒

aduskatt
12. dub 2011

@jika10 tak ak by som bola tehu, tak 35 den by to uz ukazal podla mna test s akoukolvek citlivostou.........a kde ropbime chybu? ja ti raz neviem.ked na to dojdem, istoiste budem dvojciarkova🙂

jania023
12. dub 2011

@aduskatt ale pokial nieje ms tak to este nieje prehra...neskusala sinahodou ovu test??kedy si mala ovu??

jika10
12. dub 2011

@aduskatt No jo, ale snazinkujeme se v tech spravnych dnech, clostiky bereme, pregnyly pichame a porad nic. No to nekde soudruzi musi delat chybu a nebo je to proste o stesti 😒 TaK doufam, ze se to stesti unavi a sedne tady na nas na vsechny

aduskatt
12. dub 2011

@jania023 ja sa nijakymi meraniami pocas cyklu nezatazujem..viem to odhadnut podla reakcii organizmu....nebudem merat, by mi uz nacisto sibalo potom a nic ine by som nerobila, len sustredila na to pozornost, to tiez nie je dobre, ovu bola 19 den..........a nebereim to uz ako prehru, ale ako fakt.......a zacalo ma brucho boliet tak, ze ocakavam vnoci mrchu

aduskatt
12. dub 2011

@jika10 no, soudruzi z NDR asi nekde udelali chybu🙂)))))

jania023
12. dub 2011

@aduskatt ☹ tak ja coskoro budem ale az bud tyzden budem mat mrchu tak dam vediet ci dosla

aduskatt
12. dub 2011

@jania023 ja buduci tyzden alebo koncom tohto zacnem zasa clostil brat............tak uvidime.....

jika10
12. dub 2011

@aduskatt Jooooo, tak presne tyhle soudruhy jsem myslela 😀 😀

Tak hoolky, jdu cucat na televizi a pak do hajan a zitra zase do roboty 😒 Uz bych tak chtela byt doma s briskem 🙂

Tak dobrou a rano jsem tady jak na koni 😀

aduskatt
12. dub 2011

@jika10 ja viem🙂preto som to dopisala, tak si uzi pekny vecer

daisyna
13. dub 2011

@lifinka no jo, jsem se k tomu ještě nedostala, napravím 🙂)
fakt si to užívám se vším všudy, docela bych ocenila, kdyby mi bylo aspoň pár dnů dobře..opravdu mě to vyčerpává a malá toho klidu také moc nedopřeje..