Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
17. dub 2011

@kamillka100 No nevim, jestli si to jenom nenamlouvam. Treba ted jsem si dala chleba namazany syrem a jsem spokojena 😀 Tak uvidim na jak dlouho 😀

No a budeme vyrazet k domovu, dneska uz se asi neobjevim, ale zitra hned jak budu v praci jsem tady jak na koni. Jsem zvedava jaka bude zitra teplotka 😅

nathali
17. dub 2011

cau holky 🙂
my sme pred chvilkou vratili domov dnes bolo proste super u znamich na dome sme si to riadne uzili a boli sme aj na prechadzke 🙂 no proste dedinska parada 🙂
brucho ma vobec neboli co sa divim a spinila som az teraz vecer trocha zato prsia ma zacinaju boliet pekne 😅 tak som zvedava ze ci sa ms rozbehne uz zajtra alebo ako ale skor pocitam ze zajtra mi uz BT klesne..........aj ked by som bola radsej keby to tak nebolo no uvidime co prinesu dalsie dni
@puckal no na teba som taka zvedva je zvlastne ze ti ms nedorazila a test nic?! ale stale verim ze sa zazrak stane 😉
@eerikaa3 co ty aky mas graf ako je to s tebou??

eerikaa3
17. dub 2011

@nathali ahoooj,vidim to biedne ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/34a6d6 ale ms zatial nie Len nemaluj certa na stenu,ze ti klesne.Pekne zostan vo vysinach 😉

nathali
17. dub 2011

@eerikaa3 mne hovoris aby som zostala vo vysinach a ty mas grafik kraasny myslim ze ti zajtra BT pekne vystupi hore 🙂
no som zvedava na zajtrajsie grafiky

eerikaa3
17. dub 2011

@nathali dnes mam vyrazny pokles,preto stracam nadej ze ...Ale mas pravdu,uvidime zajtra rano 😉

nathali
17. dub 2011

@eerikaa3 presne taaak pokial neni ms tak je nadej stale 🙂 a tebe uz kolko ms meska???
no ja som zacala malicko spinit tak preto som taka skepticka aj ked mas pravdu este sa to riadne nerozbehlo 🙂 tak pocitvo este cakam a snad sa ani nerozbehne 🙂

eerikaa3
17. dub 2011

@nathali dnes meska stvrty den.Je to tak,akonahle sa objavi spinenie,klesnuca teplota atd., uz potom nevidime veci ruzovo.Ale niekde v kutiku dusicky si pestujeme nadalej nadej.A tak by to aj malo byt. 🙂

nathali
17. dub 2011

@eerikaa3 ja som vcera vecer a aj dnes vecer slabo spinila ale cez den vobec nic ak zajtra BT klesne tak mi je jasne ze sa ms ukaze ale ak zostala hore tak by mi mala nadej este zostala 🙂
no pekne 4 dni neni malo 🙂 tak zajtra BT musi vystupit hore a potom uz len testik a // na nom 🙂

eerikaa3
17. dub 2011

@nathali vlastne piaty,ved dnes je nedela a v stredu mala prist. . Nemusela by klesnut.Mas tiez pekny graf,tak duuuuuufajme.

nathali
17. dub 2011

@eerikaa3 no presne taak duuufam a veriiiim ze neklesne 🙂
ale minule som mala aky kraasny graf mala som BT 36,8 a na 15dpo mi klesla na 36,3 a ms prisla ale dnes som 15dpo tak snad to tentokrat dopadne dobre 😉 🙂

uz 5 dni??? juuuuj tak to by som potom testla ak by BT vysla hore 🙂 no drziiim moc moc palceky 🙂

eerikaa3
17. dub 2011

@nathali ja mam prvy mesiac graf a aj meranie,tak neviem s predchadzajucimi cyklami porovnat.Zajtra musim ist k dr.,lebo dnes som mala posledny Estrofem,a musim si ho dat predpisat.Mozno mi vezme krv,alebo neviem,lebo tak sme dohodnuti,ze ak tyzden nepride ms tak mam prist.Uvidime ci mu bude stacit 6 dni

nathali
17. dub 2011

@eerikaa3 noo tak by ti aj sono mohol spravit a priniesla byt hned foto drobca a usetris na testoch 😀 a budes to mat 100% isteeee 🙂 no som zvedava ze co ti zajtra dr. povie 🙂
ja uz meram 4mesiac snad tento bude aj posledny

eerikaa3
17. dub 2011

@nathali Prajem ti to. 🙂 Je to super Dr. Bol primarom gyn.odd.tam robila aj moja mama instrumentarku,porodila pri nom mna a sestru,sestra obe deti ja syna a dokonca segrina dcera chodi k nemu tiez,no rodinny gyndos 🙂

nathali
17. dub 2011

@eerikaa3 jeeej tak to je super ze mate takeho skuseneho dr. 🙂 a to ta uz teeda pozna uz pekne dlhoooo 😀 ja mam teraz konecne super doktora nemozem sa na neho stazovat konecne 🙂

eerikaa3
17. dub 2011

@nathali tak to hej.Velmi je dolezita dovera.Pojdem si uz lahnut,padla na mna unava,prajem dobru noc,pekne sny a stupajucu teplotu v grafe rano 😉

nathali
17. dub 2011

@eerikaa3 no mne sa este nechce spat ja som si dnes lahla okolo tretej a dobila som si energiu 😀
tak drzim palceky zajtra u dr. 🙂 a pozitivne spravy 🙂
dakujem dam vediet ako graf dopadol 🙂
a kraasne sny 🙂

jania023
17. dub 2011

@nathali joooj tak ja uz ma 37DC??ci paaaana 😀 ale utros funguje dobre 😀 este mam 5 tak este 5 dni a potom huraaaa ms

nathali
17. dub 2011

@jania023 a ty este staaaale nemas ms?????? 😨 😨 😨
a to nevadi???

jania023
17. dub 2011

@nathali neee asi nie no mne urcite nevadi 😀 v utorok idem na sr tak idem hned vo stvrtok na gyndu tak sa na to pozrieme a dam si odkontrolovat aj ovu,na folikulmetrii ale iba tak 9dc tak a uvidi ci tam nieco bude lebo potom idem spet do svajcu

jika10
18. dub 2011

Ahoj holky, tak ja pomalu ale jiste zacinam klesat, tak nevim jak tohle dopadne, kuk na grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757 Jako tehule se necitim, takze to nejspis nevyslo 😒

nathali
18. dub 2011

dobre ranko
tak u mne je to uz jasneee: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
ms sa bud dnes alebo zajtra prihlasi v plnej sile dnes este spinim ale neni to len take slabucke ako vcera uz mi o nieco zosilnelo
no este ze mam vsetko doma nachystane aj clostil a aj pregnyl 😀 len si nepametam jak ten clostil mam teraz brat 😅 😕 😀
@jika10 ty mas sice pokles ale neni to nic strasneeee este to moze byt vytazny grafik 🙂ved BT mas krasne vysoku 😉
@jania023 a ty vo svajcu nemas svojho gyndosa??? tak snad tam dole bude vsetko v naprostom poriadku 🙂

nathali
18. dub 2011

Tabulka 18.4.2011

Snažilky:
lucka_0906....31r...snž........12m.......61DC...(PC33dní)
blandik...........33r......snž......21m.......45DC...(PC43dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..........41DC...(PC35dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........40DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž......................38DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......33DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................33DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.....32DC...(PC30dní)
nathali............23r....snž........23m........29DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................29DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........28DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........16m.......27DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž..........12m.......25DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m......18DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........17DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r..............15DC...(PC43dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m.......,,,,,9DC...(PC30dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r............9DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....18tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......16tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.........8tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......5tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r.........5tt..........(snž.11m)

puckal
18. dub 2011

Ahoj holčiny, tak asi přijde MS, ještě nedorazila ale podle teploty už musí.......at aspon na sebe nenechává dlouho čekat, když už musí přijít ☹ 29.4 jdu na ko. tak jsem chtěla tam jít tak 13-14dc aby něco viděl, zda i bez clostíku tam něco bude nebo ne 😒 Tady grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Jinak oslavu jsem si užila i tak 😉

jania023
18. dub 2011

@nathali Ale mam len ku nemu sa dostať je hrozne lebo je stále plny ale ináč je super🙂 je to proste cech ten môj gyndos 😀

nathali
18. dub 2011

@puckal jeeej tak minuly mesiac aj mne to takto skoncilo taky pokles ☹ snad ti ms pride dnes alebo zajtra a ide sa na dalsi mesiac do snazenicka 🙂
ale tak aspon si si oslavu kraasne uzila to je super 🙂
tak budeme spolu v dalsom mesiaci 🙂
@jania023 ale tak ked mas super dr tak aspon ze tak 🙂 nooo ale ked potrebujes ist k nemu musi ta zobrat ci ta najprv objedna?

puckal
18. dub 2011

@nathali Nebudeme, ty budeš už těhulka, určo, aspon někomu to snad vyjde 😉

nathali
18. dub 2011

@puckal si milaaaaa ale neverim tomu ☹ aj ked stale dufam ze BT stupne a stane sa zazrak ale zazraky sa deju inym ludom nie mne ☹
@eerikaa3 no na teba som zvedavaaaaaaaaaaaa tak sa potom pochval ako bolo u dr. 🙂

daisyna
18. dub 2011

Ahojte, kočky, tak jsem zpátky z první těhotenské prohlídky 🙂. Sestra mi vzala jenom krev, dostala jsem průkajdu, takový minikufřík a mám se objednat do predika na ten integr. screening. Prý jinak všechno vpořádku a ko za 3 týdny. Jinak je mi pořád nějak zle, zkusila jsem koupit zázvorový čaj, jestli to pomůže..

@jika10 zlato, ty neblázni, ještě je brzy cítit se jako těhule 🙂, mně také padal graf...je čas dělat nějaké závěry 😉
ostatním držím stále pěstičky, ať se daří a dolní tabulka se rozrůstá 😉

@nathali Naty, dívala jsem se ti na graf..ty špiníš vždycky před ms? Řešila jsi to s dr.?

lifinka
18. dub 2011

@puckal jejda celkem velký pokles, ale mohla by se vyšplhat zítra nahoru, nechce se mi věřit že by byl konec cyklu ukončen neúspěšně!

lifinka
18. dub 2011

@daisyna tak super, gratulka k průkazce, jo holka mě je zle ještě dneska a to jsem si myslela, že ve 12tt je konec nevolnostem.