Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
11. kvě 2011

@aduskatt Jooo a zrovinka ted by se mi to pod carou docela libilo, ale kdyz jsem delala prijimacky na stredni, tak semi nelibilo, ze jsem treti pod carou 😀

leeena_4
11. kvě 2011

@nathali vydrž kočko, jestli budeš víc v pohodě když nebudeš testovat, netestuj, ale pokud by ti to napětí nedělalo dobře, tak radši testni 😉 Nejdůležitější je pohoda 😉

nathali
11. kvě 2011

@jika10 no pekne chlapi kecaju o svojom a teba vynechali ☹ ale tak aspon pokecas s nami 🙂

@leeena_4 praveze ziadne napetie necitim a ani nic neriesim 😀 normalne som rada sama so seba 😀 aj tak je skoro testovat a aj keby nebolo tak urcite nebudem proste si pockam na vysledok a nic nebudeme unahlovat vsetko ma svoj cas testy doma nemam inokedy som uz utekala kupovat ale teraz??hovorim si naco?? ved // mi aj tak neujdu len zosilneju ak tam nejake budu a ak nebudu tak usetrim testik a ide sa dalej 😀
a ty sa mi ako mas???

tyrisa
11. kvě 2011

@nathali To děláš dobře..však víš jak jsem dopadla já s tím testováním minule...taky nemám žádný test,jen si koupím ovulační pro kontrolu a to je vše tt až po vynechání MS🙂

leeena_4
11. kvě 2011

@nathali máš 1s* za přístup 🙂 já se mám super, dneska jsem byla na příjemném školení o pracovním právu. Pan právník byl velice zkušený a příjemný, takže paráda. No a žijeme teď hokejem a dnešní zápas byl náádherný, takže super. Jinak jsem zase začala dělat pro sebe šperky z korálků, takže mám co nosit k novému oblečení 🙂 . Prostě vše v pohodě. Za měsíc jedme s firmou do Slovinska a pak pokukuju na slevomatu po víkendech pro dva, protože 25.6. máme 1 výročí svatby, takže samé příjemnosti 🙂

leeena_4
11. kvě 2011

hoky já mám doma jeden jediný test, ten digitální a mám ho od prvního měsíce snažení a pořád mi ho bylo líto dělat, byl drahý. Tak myslím, že až ho jednou budu chtít vyzkoušet, tak to bude ono 😀.

jika10
11. kvě 2011

@nathali Jo jo, jsem tady jak pate kolo u vozu. No co uz, fakt o antenach si moc nepokecam

@leeena_4 Prosim te, jak se jmenoval ten pravnik, kterej mel ten seminar???? Ja ze muj sef mel taky dneska neco podobneho, tak jestli to nahodou nebyl on

No a ja holky prestavam ted merit teplotku, ovu na ff potvrzena, tak koncim a zacnu zase po ms.

Pomoooooc, muzu zabit manzela??? Me ted rekl, ze vymyslel basnicku a je teda pekne sprosta, jeste ted se cervenam 😅

leeena_4
11. kvě 2011

@jika10 Bohuslav Kahle a neměření schvaluju a chválím. Oni ty grafy jsou hajzli, nalákají a pak zaútočí rudá armáda

jika10
11. kvě 2011

@leeena_4 Tak se mi ulevilo, neni to on 😀 Uz jsem si rikala pri slovech prijemny a zkuseny. Zkuseny je asi tak to jediny co je, ale prijemny je jak vosina v zadku 😀
No prave, minuly grafik byl i s nadhernym poklesem 8 DPO a stejne z toho byla jak pises ruda armada. A ja myslela, ze cca v 89 se vratili zpet do ruska 😀 A oni se furt vraceji, kazdy mesic 😀

aduskatt
11. kvě 2011

@jika10 ja radsej tu zmrzku🙂)

aduskatt
11. kvě 2011

@jika10 sak to🙂)

jika10
11. kvě 2011

Holky to je strasny, bracha odjel a ted manza mluvi s babickou po telefonu ... No to je vecer. Jeste ze mam vas a muzeme si pokecat 😉

aduskatt
11. kvě 2011

@jika10 klepni ho tym telefonom, xixi

aduskatt
11. kvě 2011

no, fesandy moje, decko som nachovala, pojdem ho prasknut do postele, sebe napustim plllllllllnu vanu horucej vody, do nej supnem vonavu sol........pustim hudbu a moze mat hladat kto chce🙂)

jika10
11. kvě 2011

@aduskatt Noooo, to mas krasny plany na vecer. Myslim, ze telefonem je to malo, asi si dojdu pro bejzbolku 😀 A nebo s ni opravim ten telefon 😀

Joooo a musim se pochlubit, ze manza mi z meho elipticalu (neco jako orbitrek) sundal parabolu, kterou si tam pred 3 mesicema nainstaloval a po mesici premlouvani a kazdodeniho pripominani je dole. Tudiz ja zitra hned jak prijdu z prace skacu na stoj a zacinam cvicit 😀

aduskatt
11. kvě 2011

@jika10 plany budu zachvilku realitou🙂)

jika10
11. kvě 2011

@aduskatt Tak to ti zavidim jeste vic. Ale ja se taky za cca pul hodky zacnu sunout do koupelny a pak do postele 😅

Me se tak nechce zitra do prace, mam toho nejak hodne ☹ a venku tak krasne a jak jinak, blizi se vikend, tudiz zacne byt hnusne 😠

aduskatt
11. kvě 2011

@jika10 do postele este ne🙂))si to uzi, idem maleho ulozit.

streghina
11. kvě 2011

@kacnov tak si zkus zavolat doktorce, možná bude potřeba silnější dávka, kolik vůbec bereš? já dvě večer

nathali
11. kvě 2011

@tyrisa no ja by som tak skoro ani netestovala a pride mi to osobne zbytocne ale niektory babam to vyslo a // sa ukazali tak skoro
@leeena_4 no tak si sa mala proste super 🙂 len si to pekne uzivaj 🙂
no a vyrocie svadby treba pekne oslavit 🙂
inak aj ja mam doma digi tehu test ten claerblue ale ja ho nepocitam za test lebo tiez ho budem robit az ked to bude 100% iste co si este asi pockame 😀
@jika10 no tak to ste si spolu uzili vecer 😀 ale tak aspon ze si tu s nami ze??? 🙂

inak mna chytila takaa zravaaaa a to doslova!!! 😀 zjedla som parene buchty s cokoladou zapila som to mliekom potom chcel priatel omeletu so suknou tak aj to som si s nim dala(hadam ho nenecham jest sameho 😀) a zapila som to nealko pivom 😀 no tak takaaaato zrava u mna uz dlho nebola a snad uz ani nebude lebo som si povedala ze idem cvicit a nieco zo seba zhodim ale takymto stylom to pojde tazko 😀

daisyna
11. kvě 2011

@zuzullik3 no tak za dva týdnu už bude bít jako zvon 😉 ! Jinak ty nevolnosti...já je mám asi od toho 6. týdne také..nezvracela jsem ani jednou (ťuk ťuk), ale cítím se tak kdykoli během dne...zdá se mi, že už to ustává.. Myslím že jakékoliv nevolnosti se dají pro toho drobečka vydržet, ono to nebude trvat věčně 🙂...užívej si těhotenství, ono to tak rychle uteče.. Hlavně odpočívej a dávej na sebe pozor 🙂

A vidím, že se spodní tabulka rozrůstá...do toho, holky, jen tak dále 😀 !

kacnov
12. kvě 2011

@streghina jednu

tyrisa
12. kvě 2011

Tak já jdu zitra na folikulometrii...doufám,že i tentokrát tam něco bude....a snažíme se obden,prý je to nejlepší,tak uvidíme 🙂

nathali
12. kvě 2011

Tabulka 12.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
chersi...............23r....snž.........23m......42DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 6m............37DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........33DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............31DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............29DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........11m........25DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..........24DC...(PC26dní)
nathali............23r....snž........24m............24DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................24DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........22DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........21DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............16DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............14DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............12DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........10DC...(PC54dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....21tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......20tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......12tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......9tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........9tt..........(snž.11m)
natyi25.........................9tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ......................6tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................//...........(snž..16m)

nathali
12. kvě 2011

dobre ranko babulky 🙂
tak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
vonku je uz teraz naadherne som zvedava ako bude cz den 😀
dnes sa mi ani s postele nechcelo vstat 😀 idem si spravi kafe prida sa ku mne niekto nech nepijem sama 😅 🙂
@tyrisa to vies ze tam nieco bude 🙂 kraasne foliky 🙂

leeena_4
12. kvě 2011

@nathali můj je taky clearblu 🙂 😀

nathali
12. kvě 2011

@leeena_4 mam ho doma tusim dva mesiace 😀 kupil mi ho priatel strasne som ho chcela ze raz ho vyskusat musim 😀 tak ma pekne caka skovany v skrini 🙂 ale inak doma nemam nic 🙂

tyrisa
12. kvě 2011

@nathali nádhera ten grafík,uvidíš,že tam máš miminko v bříšku.....kdyby to špinění byla počátek MS,nebo nějaká hormonální porucha už by ti BT klesla a nešla takhle nahoru 🙂

leeena_4
12. kvě 2011

@nathali to jsme na tom stejně, taky žádný jiný nemám a tenhle je až to budu fakt cejtit, že jo a to zatím nenastalo 😀. A další už kupovat taky nebudu 🙂

nathali
12. kvě 2011

@tyrisa ty vies ako potesit cloveka 😀 ale v albiku mam par grafov a tiez sa my BT vysplhala az na 36,9 a potom "krasne" klesla takze preto som aj taka skepticka a nechcem ti verit 😀 no snad mas pravdu 😉