Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
27. říj 2011

@kacicqa ale i on mi to tak řekl a právě když sem četla příbalový leták tak tam bylo napsané že od 5DC 😖 😖 😖 😖

antana123
27. říj 2011

@hela82 no krátké je nemám ted jsem měla 34dní už 2x

hela82
27. říj 2011

@antana123 Tak treba opravdu vi co dela a ma na to nejaky důvod. Ono i doktori castokrat zkousi co funguje vic a co min, tak je mozne ze s timhle davkovanim ma Dr. doposud lepsi zkusenosti....

antana123
27. říj 2011

@hela82 jo jo já mám čas do ledna a pak mě pošle na další vyšetření asi HP naposed mi ho dělali před 2 rokama a asi laparo no uvidíme třeba se nám to podaří už zkoušíme 10 cyklus a nic

hela82
27. říj 2011

@antana123 My zkousime dva roky, z toho jsem v r. 2010 brala od ledna do srpna Vreyu na vyrovnani hladiny hormonu. Dr to zjistila i bez HP ze mi tam lita vic muzskych hormonu nez by melo. Ted uz doufam ze mne poslou na poradne vysetreni. Zatim jsem to zkousela jenom clostikem 3 mes. 😔 Po celou dobu jsem nenamerila ovu, az tento mesic. Ale to mam uz hyperstimulaci - takze opet asi nic 😅

antana123
27. říj 2011

@hela82 jé tak to mi je líto a já naivně myslela že po clostilu určitě ovulka bude no uvidíme co se pak děje když pořád nic???a na profucích si nebyla???u nás je problém i v manželovi má jen 4%zdravích spermiíí to je kombinace co??? 😀 😀 😀

hela82
27. říj 2011

@antana123 No jo, clostik funguje snad u 90% zen jsem nekde cetla. Bohuzel u mne zafungoval az ten treti mesic a to extremne 😀 Folikuly prerostle, nepouzitelne, velke jako cysty. Na profucich? Ne, to ani zdaleka. Ja jsem rada ze mne konecne Dr. na gynekologii zacala resit. Zpocatku to bylo jenom takove to, no to musite jeste pockat, jste jeste mlada (ehm mlada, za chvili mi bude 29), to se spravi. Manzelovi spermiogram taky jeste nikdo nedelal takze ani netusim jak je na tom on. Ale jestli se ted pristi mesic nezadari, tak pujdu asi do CARu at se na mne podivaji tam.

antana123
27. říj 2011

@hela82 no tak to si dávají na čas nás dr vyšetřil po 9měsících nezdaru a první se začalo mužem dostal kopu vitamínů a já pregny+ proveru a na 2cyklus jsem byla těhu

antana123
27. říj 2011

@hela82 dostala jsem // před vánocema pěkný dáreček 😀

antana123
27. říj 2011

@hela82 ale ted to u mě vypadá že není ovulace tak se musím prověřit tak uvidíme jestli to pomůže

hela82
27. říj 2011

@antana123 Parada, to bych brala taky, takovyhle darecek jeste pred Vanocemi. Nebo rovnou k narozkam ktere mam o mesic 😀 To by bylo naprosto idealni! 😀 U mne Dr. tim, ze videla ze vajecniky vypadaji jinak a maji znamky nadmerneho mnozstvi muzskych hormonu dala nejdriv na vyrovnani specialni HAK. Jako musim uznat ze vedlejsi projevy horm.nerovnovahy jako padani vlasu, akne na zadech a pod. okamzite zmizelo (do te chvile jsem chodila po vysetrenich co to muze byt a nikoho to nenapadlo ze jsou na vine hormony). To byla prvni uleva. Pak uz jsem se po vysazeni naplno venovala snazeni o mimi ale zatim nic no... 😅

hela82
27. říj 2011

@antana123 Ja jsem zkousela merit ovu od 11 DC do 22DC kazdy mesic snad od dubna 2011. Ani jednou jsem ji nenamerila. Az ted, ale jak jsem psala, ted je to zase az moc 😀 Si nevyberu no 😀

antana123
27. říj 2011

@hela82 u mě se teda zatím neví čím to je před tím jsem měla ovu 15DC ted ani tuk ☹
tohle je jedn graf
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Antana123/gr...

antana123
27. říj 2011

@hela82 je to na prd s ovulkou zatracenou a ted po 3 měsících tě čeká co???

hela82
27. říj 2011

@antana123 No jo, Ty uz jednoho prcka mas tak je zvlastni ze ten druhy ne a ne prijit. Ja nemam ani jednoho, ale uz jsem se rozhodla ze jestli se to nepodari ted, tak to proste zacnu resit vic a tlacit na Dr. Rada bych mimco do 30.let, kaslu na to ze si Dr. mysli ze jsem mlada, ze mas casu dost. Praha, tady se to asi bere jinak no... BT jsem si zkousela merit taky, ale nedarilo se mi to nejak, tak jsem presla na ovu testy. Treba u Tebe opravdu clostik zabere, hlavne myslet pozitivne 🙂 Nevis jestli do CARu musim mit zadanku od gynekologa nebo se tam muzu objednat i naprimo sama?

hela82
27. říj 2011

@antana123 Ted jsem na tu hyperstimulaci dostala injeci, v pondeli jdu na kontrolu jestli se cysty vstrebaly a pry mam pockat mesic, ze pry clostik funguje az dva mesice po vysazeni, tak uvidime jestli pristi ovu bude nebo ne....A pak nevim. Ale chtela bych aby vysetrili i manzela, to se dela ale asi az v CARu....

antana123
27. říj 2011

@hela82 je to záhada já mám 28 a chtěla bych do 30 stihnout ještě jedno no to nevím tam zavolej a zkus se zeptat jak to funguje

antana123
27. říj 2011

@hela82 jo u nás muže taky vyšetřovali na klinice

antana123
27. říj 2011

@hela82 jo tak to funguje až po vysazení???já myslela že během léčby 😲

hela82
27. říj 2011

@antana123 Nene, clostilbegyt funguje hned behem lecby, ale pry to funguje jeste i dva mesice po vysazeni. Tak proto moje Dr. chce pockat jestli se treba nepodari jeste mesic po. Nevim jestli mam dat na ni a cekat, nebo kontaktovat CAR resp. si rict o zadanku do CARu. 😔

antana123
27. říj 2011

@hela82 já bych si řekla o žádanku a omlouvám se že mi to trvá ale krmím malýho

strawbery
27. říj 2011

Ahojte ženušky, môžem sa k vám pridať?.....ja som len teraz dostala recept na clostilbegyt a pregnyl, tak by som rada vedela čo ma čaká a rada sa poradila s vami skúsenými 🙂)

mijadave
27. říj 2011

@strawbery ahoj, vitaj, kludne sa pridaj a pytaj sa, ak budeme vediet, odpovieme 😉

strawbery
27. říj 2011

dakujem mijadave 🙂...začínam brať costil od pondelka, tak som zvedavá....hlavne na vedlajšie účinky, pretože som si tu čo to prečítala už a môj druhý problém bude s pychnutím si injekcie, to si potom sem prídem po radu 🙂)

lorreine
27. říj 2011

@strawbery Vitaj medzi nami 🙂! No, čo ťa asi čaká...branie Clostilbegytu (možno nejaké vedlajšie účinky) + folikulometria a pregnyl...a potom snaženie na povel 😀 ...a Utrogestan nemáš? A potom nervózne čakanie na ms...🙂

hela82
27. říj 2011

@antana123 Se vubec neomlouvej, to je prece v poradku! 🙂 Ja si o zadanku asi reknu hned v pondeli. Vytahnu z Dr. jaky ma se mnou ona sama plan a at mne posle do CARu kdyz to porad nejde...

antana123
27. říj 2011

@hela82 tak to jsem zvědavá co ti dr. řekne držím palce at se to někam pohne 😉

hela82
27. říj 2011

@strawbery Az budes brat Clostik tak hlavne mej dostatek tekutin, aby Te nebolela hlava. Ja piju hrozne malo normalne, takze jesm byla dehydrovana a slo mi hlavu rozstrelit 😔 Jakmile jsem zacala pit ty 2,5-3 litry jak mi doporucila Dr. tak bolesti prestaly.

strawbery
27. říj 2011

ahoj lorreine, nie o ustrogestane mi nič nehovorili, len ten costil plus pregnyl .....to mám absolvovať tri mesiace a ak sa nezadarí, tak prefukovanie vaječníkov, tak som zvedavá a to snaženie na povel :D...to som obzlášt zvedavá teda

strawbery
27. říj 2011

@strawbery sa mi,ale smeje zatial, ach