Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
11. lis 2011

@lorreine hej, to je pravda, ona nespinila... 😒 ale aj tak radsej brnkni dr 😉

zana21
11. lis 2011

Ahojky, tak se k Vám zase za chvíli vrátím 🙂 Dnes si dr ověřila, že folikl neroste a pichla vyvolavacku. Az prijde MS, tak od 3 dne zase zacnu brat clostik a pak pichat neco na m..... Zatim se vtom tolik neorinetuji 🙂 Jinak mi zjistili nejaky zanet stitne zlazy, tak ze jsem zaroven dostala doporucenku na endokrinologii. Vtipny je, ze jsem pred tim chodila do caru 5 let, platila 2.000 rocne a nedokazali mi udelat poradne testy, o novy hormonalni profil po 4 letech jsem je musela presvedcovat. Ted v novem caru mi delaji testy hned od zacatku sami od sebe a nic neplatim, krome povinnych poplatku 30 Kc....a od pojistovny za me museji brat stejne penize 😲

zana21
11. lis 2011

Ahojky, tak se k Vám zase za chvíli vrátím 🙂 Dnes si dr ověřila, že folikl neroste a pichla vyvolavacku. Az prijde MS, tak od 3 dne zase zacnu brat clostik a pak pichat neco na m..... Zatim se vtom tolik neorinetuji 🙂 Jinak mi zjistili nejaky zanet stitne zlazy, tak ze jsem zaroven dostala doporucenku na endokrinologii. Vtipny je, ze jsem pred tim chodila do caru 5 let, platila 2.000 rocne a nedokazali mi udelat poradne testy, o novy hormonalni profil po 4 letech jsem je musela presvedcovat. Ted v novem caru mi delaji testy hned od zacatku sami od sebe a nic neplatim, krome povinnych poplatku 30 Kc....a od pojistovny za me museji brat stejne penize 😲

mijadave
11. lis 2011

@zana21 ahoooj, to ma mrzi, ze nerastie, ale dobre, ze si zmenila CAR 😉 daju Ta doporiadku a uvidis, onedlho budu // 😉 tak teda nech Ti cim skor dorazi ms, aby ste mohli zacat nove snazenie 😉

zana21
11. lis 2011

@mijadave Jéé, děkuji. Ty jsi vážně sluníčko, podporuješ nás tady všechny 🙂 A co výsledky manžela?

mijadave
11. lis 2011

@zana21 dakujem 😉 mm ide na spermosa a usg az 21.11. takze zatial sa snazilkujeme, kym sa da, lebo mam ovulku na spadnutie 😀 a on ma mat celibat tyzden pred vysetrenim... 😉

lorreine
11. lis 2011

Tááááááák holčiny, hovorila som s doktorom. Povedal, že je to pravdepodobne Utrogestanom, že takto špiním, pretože on mi ho kázal brať docela dlho...že ak je 20 DPO test negatívny, tak že mám počkať až začnem krvácať normálnou menštruačnou krvou a od toho dňa počítať cyklus...Takže @mijadave, zatiaľ mi prosím v tabuľke nič nemeň, počkám do zajtra, pretože sa mi zdá, že začínam špiniť viac a viac, tak sa to možno spustí. A podľa toho Ti zajtra dám vedieť, že ktorý to som vlastne deň....🙂

lorreine
11. lis 2011

@mijadave Nám povedali, že pre spermiogramom stačí abstinencia tak 4-5 dní 🙂.

mijadave
11. lis 2011

@lorreine ok, tak opravim tabulku naspat 😉 vidis, aspon vies, na com si 😉 dobre, ze si zavolala, tak nech sa Ti robehne cim skor, aby si mohla zacat nove snazilkovanie 😉 o ten spermos, viacere mi hovorili, ze je to dlho... ten dr, co k nemu mm ide je vraj najlepsi v okoli, tak dufam, ze vie, co robi a hovori... 😉 sak ak sa mi ovu posunie na pondelok alebo utorok, tak celibat bude az od stredy 😀

mijadave
11. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m................54...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m...............42...........31............................Clost.,
Lorreine..................28.........1.5r................35............32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............33...........29............20............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............30............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............29............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............28............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............26............33..............7...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............25............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................22............30..............7...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................21.............27.............7............Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............17.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............17.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............16.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............14.............27............................Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............11.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m.................8.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r..................7............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m................2.............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................18+6..................18+6................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........15+2............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............10+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................8+1....................7+5................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit

lorreine
11. lis 2011

@mijadave Presne tak, treba využiť šancu, ak je ovulace...🙂 Len ma teraz napadlo, že som sa doktora zabudla opýtať na tú vysokú BT....
Tiež mi hovoril, že v medicíne je možné všetko a že naozaj by ovulka mohla byť po pregnyle aj neskor než medzi 36-48 hodinami po pichnutí, ale že je to nepravdepodobné...ja už fakt neviem. Takže teraz posledný mesiac s Clostíkom a ak by to nevyšlo, tak že počkáme, či nebudú vaječníky reagovať sami od seba...ak nie, takže umelko...zatiaľ to ani nebudem manželovi hovoriť. Ten keď počuje o umelom oplodnení, tak sa celý osype 😒

manamani1
11. lis 2011

@aduskatt nehnevaj sa, ale neviem na ake tabletky myslis.... ☹

kacicqa
11. lis 2011

@mijadave suhlasim s @lorreine, nam vzdy vraveli, ze sex. abtinencia max. 5 dni...(cize 5-3)

mijadave
11. lis 2011

dievcata, tak som neodolala a kupila ovu testiky... najprv bol snehovobiely, som si myslela, ze do prcic ani tu nemozem mat // 😠 ale pozrela som sa este raz asi o nejake 2 min. a ahaho.... 😕 co Vy na to, co testujete ovu?

mijadave
11. lis 2011

@lorreine to ma mrzi, zatial mu nic nehovor o tom umelom... 😉 ved este mas jeden cyklus s clostikom pred sebou a aj keby ten nevysiel, tak on este ucinkuje aj po dobrati 😉
@kacicqa ja viem, viacere mi to uz pisali... no uvidime 😉

govinda
11. lis 2011

@lorreine no ak špinenie prišlo v termíne, tak potom by to mohla byť MS.

govinda
11. lis 2011

@mijadave myslím, že by to mohla byť ovu 🙂

mijadave
11. lis 2011

@govinda dik, no uvidime, skusim este testnut zajtra okolo obeda... 😉 a ja som zabudla, ze sme si to pisali na inom fore 😀 😀 😀

govinda
11. lis 2011

@mijadave to je v pohode, hlavne že sme to zhodnotili 😀 . No tak zopakuj testík zajtra približne v rovnakom čase, ako dnes, aby si to mohla porovnať 😉 A pilne snažilkovať dnes, zajtra a aj v nedeľu 😀

mijadave
11. lis 2011

@govinda no dnes ni je s kym ☹ mm nie je doma, ale zajtra a v nedelu sa to poisti 😉

manamani1
11. lis 2011

@mijadave aka je to ovulka na spadnutie???? 😀 😀

mijadave
11. lis 2011

@manamani1 to netusim a Ty? 😀 😀 😀

manamani1
11. lis 2011

@mijadave ty si pisala tu jednej kolegyni, ze mas ovulku na spadnutie, tak preto sa pytam🙂))

mijadave
11. lis 2011

@manamani1 ano, no to mi napisali babenky podla grafu a mojich priznakov ... 😉 ze sa vraj rozbehne... tak som sla prvy raz v zivote kupit ovu testiky... a su tam dve ciarocky a dokonca kontrolna je slabsia ako ta druha... tak asi ovu bude dnes alebo zajtra... no to neviem posudit, preto som sem hodila ovu testik... a zajtra skusim zas testnut... 😉

manamani1
11. lis 2011

@mijadave tak ano ale ako som videla manzela nemas doma 😒 ...tak hned ked pride domov, este vo dverach sa posnazilkujte, aby si neprepasla🙂))...podla coho si si robila test? citila si? mas aj priznaky ovulky?

zana21
11. lis 2011

@mijadave Tak budu prat stesticko, az to dopadne dobre. Snad je manza v poradku. Jsem taky rada, ze se to zase hnulo. Jsem jen zvedava na to pichani do bricha....jde mi spise o to samotne pichnuti, kdyz to musis delat sama. Mozna zamestnam manzela 🙂

govinda
11. lis 2011

@mijadave na krabičke od ovu testov by ti malo písať, že do koľkých hodín by si mala mať ovu, ale myslím, že 24 - 48 hodín od pozitívneho ovu testu, takže víkend máš jasný 😀

mijadave
11. lis 2011

@manamani1 vo dverach to nebude, ale urcite sa zajtra posnazime 😉 priznaky ovulky mam uz od nedele... pobolievaju ma vajecniky a mam plodny hlien, len ta BT nic... zatial 😉
@zana21 dakujem, aj si myslim, ze je, ved mame uz spolu 2 deti, no ale mohlo sa nieco zmenit a ak nevysetrime, mozme len hadat... 😉 o akom pichani do brucha hovoris? si budes musiet pichat injekcie sama? fuha, tak to by som nezvladla... 😲 ja som si davala pregnyl pichat nasej susede, je to zdravotna sestra 😉
@govinda ano, na krabicke je napisane, ze ak je pozitivny, tak ovu bude do 24-48 hodin, ze sa treba snazit do 48 hod, takze vikend mam jasny 😀

zana21
11. lis 2011

@mijadave jojo, do bricha. Ale asi zamestnam manzela, preci jenom je to jine, kdyz te pichne cizi nez ty sama 🙂 Myslim, ze je to jen na zacatku, clovek si pak zvykne na vsechno.
Koukam, koukam, ze mate pekne plany na vikend. To chvalim a hlavne preji, at se konecne zadari 🙂

mijadave
11. lis 2011

@zana21 to je pravda, ja by som som to nezvladla, mam sa asi moc rada 😀 😀 😀 to hej, plany su, dufam, ze ich nic nepokazi 😉

manamani1
11. lis 2011

@mijadave bazalka nestupla?