Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
23. lis 2011

@kacicqa fuha, to je dost... a test Ti vysiel negativny, ze? neskusila si ho zopakovat?

manamani1
23. lis 2011

Babuľky, stalo sa Vám to čo dnes nadránom mne? Zobudila som sa na takú bolesť veeeeeeľmi nepríjemnú, ako keď máte tampón, a už je nasiaknutý a "tlačí Vás"...neviem inakl opísať tú bolesť, ale bolo to maximálne nepríjemné!

janielik87
23. lis 2011

@kacicqa no tak vidis, ja som dnes len 3.den po dobrati dufiku 🙂 cize ja este nejako nestresim...myslim, ze najskor mozem mrchu cakat pozajtra... Este ani nespinim. Ale ako ju poznam, tak dojde az v sobotu, ked budeme na zabijacke u starkych, aby bola lepsia zabava... :/ :/ No to je nanic, ze robi len utorky. :( A gynekologicka by sa stvala, keby si skusila ju o radu poprosit?

kacicqa
23. lis 2011

@mijadave Taq vcerajsi naznak ducha po limite uz fakt beriem ako negativny... Dnes rano som uz neopakovala, dajak psychicky nemam silu pozerat na / ;o( Som zvedava ako mi to vysvetli dr. 28DC-nic, 29DC- duch, 30DC- silny duch, teda skoro ciarka, 32DC-uplne slabucky naznak ducha.

mijadave
23. lis 2011

@manamani1 nie, este sa mi to nestalo 😉

manamani1
23. lis 2011
kacicqa
23. lis 2011

@janielik87 Uz som to raz skusala pri probleme... Taq len prevracala ocami a nakoniec aj taq nic neurobila. Ja ju aj xapem, ked nema sajnu, ake mam vysledky, aka jeliecba za skoro cey rok a pod.

janielik87
23. lis 2011

@kacicqa hmmm...chapem.... :/ no a zavolat tomu z poradne sa neda...len telefonicky sa spyat, ci je to ok...aj ked som pocula, ze niektorym babam do 10dni po dobrati dojde...tak este stale mas cas v podstate. To aj ja som si minule myslela, ze je nenormalne ked mi az na 6den dosla mrcha. Napriklad teraz uz by som ju brala hned a zaraz. :/ Aj som skusala cervene vino a aj horuci kupel 2dni uz...aj nahrievanie krizov..a nic.

janielik87
23. lis 2011

@kacicqa alebo skus vydrzat do utorka a v pondelok este testni, keby nic... 🙂 a mozno bude //

nevergona
23. lis 2011

ahoj babenky, chcem sa opýtať, 14 DC mi pichli prvý krát Pregnyl, a čítala som, že by mal vyvolať ovuláciu do 36 hodín, ale podla grafu merania BT som mala ovu na 17 DC, tak neviem je to normálne? Je možné, že Pregnyl nevyvolal ovulku?

mijadave
23. lis 2011

@nevergona mne hovorili ze aj do 48 hodin... dr mi po pregnyle hovoril snazit sa najblizsie 2-3 dni... mozno Ti len neskor zareagovala BT... tazko povedat... 😉

mijadave
23. lis 2011

@kacicqa fuha, tak to neviem... ale uz som tu pisala, ze moja suseda testovala po tyzdni meskania ms a nic, biely test a po dvoch tyzdnoch sa jej tam ukazala slabsia druha ciarka a uz je v 20tt 😉

kacicqa
23. lis 2011

@janielik87 Zatial ho neviem to tel. odchytit ;o( Vidish, ja som ti minuly cyklus radila vsetky babske recepty na ms, teraz sama vsetko skusam a houby;o)

kacicqa
23. lis 2011

@mijadave Ja xcem byt tvoja susedaaaaa;o)

ebelin
23. lis 2011

@nevergona - mne pichli pregnyl zatial len raz a pozitivny ovu test som mala cca 34hodin po vpichnuti a 40hodin po uz som ho mala negativny... takze neviem poradit 😒 mne dosla v tom casovom rozmedzi tych 36hodin po..

janielik87
23. lis 2011

@kacicqa no ved ja uz by som tiez chcela, nech dojde cim skor...najlepsie uz dnes, ale to by bol sen. V zivote som nemala kratsi cyklus ako 30dni.

kacicqa
23. lis 2011

@janielik87, @mijadave Babenky, idem si odskocit ku kadernicke, nech mam aspon nejake pozitivum dnes;o)
Len mam obavy, ze s dnesnou mojou naladou jej dovolim "vyrobit na mojej hlave cokolvek, aj nieco sialene" ;oP

nevergona
23. lis 2011

@mijadave no to veru ťažko ked človek sa do toho nevyzná, neva počkáme na výsledok 😉

mijadave
23. lis 2011

@kacicqa aj ja by som nou chcela byt 😀 a u tej kadernicky si to uzi 😉

mijadave
23. lis 2011

@nevergona nic ine neostava, len cakat 😉

kacicqa
23. lis 2011

@mijadave Bacha...byt vlastna suseda..to zavana schizofreniou ;o)

nevergona
23. lis 2011

@ebelin hm no to ma nenapadlo urobiť ovu test, myslela som, že ked meriam BT tak to spätne spolahlivo ukáže kedy bola ovulka, tak neviem, nabudúce sa opýtam dokyho, že či je to možné, uvidím čo povie, alebo dúfam, že žiadne nabudúce nebude 🙂 . testovať sa asi neoplatí skôr ako vynechá MS, že?čítala som tiež, že Pregnyl ešte ostáva aj 10 dní v tele

manamani1
23. lis 2011

@kacicqa testovala si tym istym? Mala som aj ja uz slabu druhu ciarku, kazdy vedel ze som tehotna, a nebola som....testom neverim, bol to konkretne rapiclear.

ebelin
23. lis 2011

@nevergona.. ja som zas nevydrzala a ovu testy som si robila 😀 Hej, malo by sa az ked vynecha MS, ale ako sa poznam to nevydrziiiiiim...., takze planujem si robit test uz tuto nedelu 😀 to budem 25DC cize 11DPO (3dni pred MS) .. a ak sa neobjavi duch na teste, tak dalsi si urobim az ked mi bude prvy den meskat, ak teda bude... uvidime

jeny
23. lis 2011

ahoj zienky 🙂 ja som dnes cely den stravila na rehabke a ortopedii s mojou dochramanou nohou takže dnes mam hrozny den a aj ten moj graf je stale na nic http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a

mijadave
23. lis 2011

@jeny a neberies nejake lieky? lebo niektore lieky znizuju BT, vraj aj tie od bolesti... 😉

jeny
23. lis 2011

@mijadave neberiem veru ziadne lieky okrem clostilu a ustogestanu, no vcera som mala najpozitivnejsi ovu test zatial zo vsetkym mojich vecne pozitivnych 🙂 ale uz nemam chut sa snazit tento mesiac ved 19dni nic ine robim 😀

mijadave
23. lis 2011

@jeny tak to verim 😀

aduskatt
23. lis 2011

@mijadave caf krasavica🙂 uz je lepsie?🙂

mijadave
23. lis 2011

@aduskatt caf, ani nie, len som na pc, lebo musim aj na PN pracovat, ale aspon z domu a z postele 😀