Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

danielin
19. únor 2012

@kessica Ahojda 12 až 13 den po menstruaci???, Mně totiž doktorka řekla ať přijdu desátý den po menstruaci. V tomhle se fakt nevyznám

danielin
19. únor 2012

@kessica já mám brát clostík 5 až 9 den a pak se uvidí

jerry23
19. únor 2012

@elys ako si robila nutene snazilkovanie?...presne inak, mame skvelych chlapov doma..ten moj je fakt super...

majushkab
19. únor 2012

@elys presne tak myslíme na deti a nie na nich,ale to je take podvedomé že si to ani neuvedomujeme...a mimo témy,ale všimla som si že si písala ,že drobec ti dáva najavo že sa mu nepáči poloha keď ležíš na chrbte,možno preto lebo vtedy sa mu horšie dycha alebo niečo take mňa na to upozorňovali pri prvom tehu,to som ležala v nemocnici a sestričky ma vždy upozorňovali nech neležím na chrbte

majushkab
19. únor 2012

@danielin aj ja tak beriem a tiež 10deň na meranie 🙂

elys
19. únor 2012

@jerry23 no proste sme museli a hotovo. v 2010 sme boli v egypte a v strede cyklu som naprogramovala ze sa musime pomilovat rano, potom sme sli na exkurziu do puste, kde nas ponatriasali v takom terennom aute, ja som potom mala stresy, ze ak tam aj dake vajco bolo, tak ho vytriaslo dole, a este vecer sme museli zniceni jak psi... chudak si uzil so mnou

elys
19. únor 2012

@majushkab no akurat sme to s babenkami aj preberali, ze ono mamicka by to mala tiez citit ako diskomfort alebo horsie dychanie, akurat ze mne je na chrbte dobre, preto som z toho taka zmatena, ale uz si davam pozor a ked sa zacne moc mixovat, tak sa prekotim na bok.. uz to zacina byt tazsie s takym brucho. este do 5.mesiaca som spavala na bruchu bez problemov, ale uz sa neda. pupek nepusti 🙂 a kolko si tak spavala na chrbte, kym ta sestricky upozornili?

danielin
19. únor 2012

@majushkab Ahojda tak to máme stejně
já jsem v tomhle fakt nováček
a myslela tím 10 den po menstruaci????,a taky bereš dva denně??????

majushkab
19. únor 2012

@elys tak ja som spávala aj na chrbte aj na boku som striedala lebo potom sa už nedalo v pohode ležať ..až do cca 30tt no ale potom som šla do nemocnice a tam ma už upozornili že posledne 2-3 mesiace pred pôrodom by tak tehuľka spávať nemala

majushkab
19. únor 2012

@danielin áno na 10DC od kedy sa začala menštr.....a beriem tiež 2krat denne 🙂

elys
19. únor 2012

@majushkab aha, tak to mi odlahlo, lebo doteraz mi to nejako netrklo, tak este som to stihla. lebo ma to strasilo vo dne v noci posledne dni.

danielin
19. únor 2012

a není ti po tom špatně??????Doktorka říkala, že mi po tom může být nevolno. Jak dlouho už ho bereš?????koukala jsem, že už také dítě máš, že???

majushkab
19. únor 2012

@danielin ja beriem 4krát predtým mi zle bolo aj som trocha pribrala,ale minulý mesiac mi zle nebolo dnes som zase začala brať a dnes mi nebolo nič...ano mám 3 chlapčeka...a ty?

jerry23
19. únor 2012

@elys tak podobne sme si prezili aj my..xixi..ale uz sme to nechali na volnejsie, ked je chut, tak ideme nato, nepocitame plodne dni..xixi...

elys
19. únor 2012

@jerry23 presne tak. draheho vitazna spermia to zmakla aj napriek tomu, ze keksik sme mali na cca 10DC a potom bola dlhocizna pauza vyse tyzdna a ovulka musela byt okolo 16DC, takze ani nechapem, ako mohlo dojst k oplodneniu, je to proste zazrak

jerry23
19. únor 2012

@elys a ten kraaaaasny zazrak sa cochvilka narodi...drzim palce... 😉

elys
19. únor 2012

@jerry23 dakujeeem... este stale vyse 3 mesiace cakania, ale dufam, ze bude vsetko v poriadku. ja drzim palce, nech vyjde snazilkovanie. odkedy som tehu tak tehulky pribudaju a ja sa vzdy tak moc potesim. dufam, ze sa k nim pridas a mrcha hnusna uz nepride

jerry23
19. únor 2012

@elys to my uz mame aj po umelom a babo bolo, ale spontanny potrat som mala, tak nic moc, ale nevadi, pracujeme dalej...blbo to vyznie, ze nevadi, ale tak niekto tam hore chcel, aby to tak dopadlo, mozno by to bolo chorucke, alebo tak..takze teraz veru uz len pozvolna snazilkovanie, hlavne veeeeeeeela milovanie..xixi..to keby moj cital...ved on si to urcite precita..xixi

elys
19. únor 2012

@jerry23 nech sa zapoji na konik, mozno tu najde nejakych snazilkov 🙂 inak chlapa vidiet na MK je skoro nemozne. urcite sa lubkajte a milujte a uzivajte si jeden druheho. ja som chcela byt mamou uz od 18tich a ak to dotiahneme uspesne do konca, tak sa mi to podari po 30-ke. tiez to berem tak, ze to tak malo byt, ze skor to nebolo z nejakeho dovodu. asi naozaj ma vsetko svoj cas.

kessica
19. únor 2012

@danielin ale dnu cyklu sa rataju ako nahle zacne menstruacia 😉 cize mas prist 10den cyklu??? lebo ja mam menzes od piatku a teraz som 3DC. . .

kessica
19. únor 2012

@majushkab No tak dufam,ze sa coskoro vsetky do druhej tabulky pripiseme 😀 😀 😀

danielin
19. únor 2012

@majushkab já mám skoro pětiletou holčičku jmenuje se Danielka. Je to živorodka

danielin
19. únor 2012

@kessica já mám menstruaci od soboty, a mám přijít desátý den po menst. No pevně doufám, že se brzy zapíšeme mezi těhulky.Přece to jen tak nevzdáme

danielin
19. únor 2012

Holky a jak se na to dívají vaši chlapi??????, Máte v nich oporu????????

kessica
19. únor 2012

@danielin cize ked ti skonci menzes tak za 10dni nas prist ? 😉 😉 aha uz chapem 😀 😀 No verim,ze sa zapiseme coskoro 🙂 🙂

mijadave
20. únor 2012

dobre ranko dievcata 😉
u nas je rozhodnute 😒 mm mi vzal teplomer aj ovu testiky a ze proste sa mam na to vykaslat… ze ked neviem odolat, tak mi to jednoducho vezme… (akoby som si to nemohla kupit v lekarni 😝 ) proste si nebudeme davat pozor, no uz sa nemam sledovat (to sa lahsie povie ako uskutocni 🙄 )vraj to od BT nebolo pekne sa takto so mnou zahravat, tak naco dalej merat, ked aj tak nic mi to nepovedalo, len dalo falosnu nadej 😢 teda okrem toho este aj ze bola ovulka… 😉 cize ideme si uz len uzivat ;) je mi z toho tak cudne, ale tak asi to tak bude lepsie… 😒

mijadave
20. únor 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................73..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................66...............28.......................Duphaston
Kacnov....................23..........13m..............42...............50.......................Gynex
Strawbery...............27...........2r..................40...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Pancuska...............31..........2,7r...............32...............30........16............Femibion,gynex,caj gynastan,clostyl,pregnyl
Zana21...................31...........8m................31...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r.................29................30.....................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
DaDenKa111.........31..........4r..................20...............33...........3........ Clostilbegyt,Pregnyl,Utrogestan,Femibion 800 Janielik87..............24...........9m................20................32......................Femigard, E, Maca, Femibion
Petulak1988..........23.........18m...............15................28.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Drndapetka...........27.............4r.................13.................33.........2..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Govinda .................31.........35m...............12................49.....................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Stella881................22..........14m..............11...............32.......................femibion,alchemilka,maca,grep. dzus
Ingris......................31..........6,5r..................7................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Veronicka33..........34...........2r....................7...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Majkushka.............32...........9m..................6...............32.......................Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r.....................6...............32.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Kessica..................24.........13m.................4...............29.......................Clostil,duphaston,estrofem
Manamani1...........25...........7m..................4...............31.......................Clostil,duphaston,gravital,maca,grep.dzus
Mijadave.................35..........2r.....................2...............31.......................Alchemilka, grep. dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................33+2...................33+2............8.-10.4.2012.......................................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........29+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................24+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............22+4..................21+5................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............18+6..................19+0................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............17+2..................17+3................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............14+3............................................17.8.2012............12.3......
Veji......................25................8m...............13+5..................13+6..............22-28.8.2012.......................
Jeny....................30................2,5r..............10+0....................9+2.................21.9.2012...........................listovka
Ili08.....................28................5m.................5+4...........................................17.10.2012.........................listovka
Janusa_............19.................8m.................4+0...........................................29.10.2012.........................

kessica
20. únor 2012

@mijadave dobre ranko moja. . . Inak nieco na tom bude 😉 skus to tak 🙂 ja viem,ze to neni nic lahke vypnut a nemysliet na to,ale traba to skusit . . . ja som si povedala,ze ked budem mat pauzu s clostilom tak budem len davat na pocity a tak si uzivat 😀 😀 bez vseliakych podporujucich veci teda okrem mojho muza 😀 😀 toho potrebujem 😀 😀 😀 ale aj chcem 😀 No drzim prstiky moja a hlavne sa cit dobre to je zaklad . . . . 😎 😎

lucianak
20. únor 2012

Baby, môžem si sama nasadiť clostil??? Dala mi ho moja stará gyn, ale nezačala som ho brať, lebo som otehu aj bez neho. No žiaľ som došla len po 11tt. Ale teraz už druhý cyklus som nemala ovu hlien a neviem vôbec, či prebehla ovulka. Aj keď bt stúpala od 36,5 po 37 ale bolo to bez hlienu ☹

kessica
20. únor 2012

@lucianak ja si myslim,ze je dobre si tam aspon zavolat a opytat sa jej presne tuto istu otazku 😉