Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kessica
25. únor 2012

@veronicka33 ty ho mas ?? a ake to je, co ti ma uakzaovat ??? 🙂

veronicka33
25. únor 2012

@kessica No ked máš ovu tak by ti mal ukazovat take papradie 🙂 ale je to oničom nič mi nikdy neukazal ☹

strawbery
25. únor 2012

ahojte babenky,
@veronicka33 pokial ide o ten ovu mikroskop, tak aj ja som sa o to zaujímala v lekárni.kamoška mi tam robí a ona mi povedala, že vela žien sa na to chodí stažovať, že je to nekvalitné.......takže sa tým vôbec neriad a isto dnešný testík bude silnejší 🙂

fifitko25
25. únor 2012

@majushkab ahoj, vďaka za reakciu, ja mám tretí cyklus s clostilom a toto cítim prvýkrát.... mne sa nevytvorilo viac vajíčok ani pri prvých dvoch prípadoch, bolo len jedno, ale aspoň veľké a dominantné, najskôr bolo 22 mm a potom 24 mm - bez liekov som mala sotva 14 mm.... tak som zvedavá, v pondelok idem na folikulometriu a uvidím,č i ich tam nebude aj viac 😀

kessica
25. únor 2012

@veronicka33
@strawbery presne presne aj ja som citala vo forach ,ze to je trosku blbost cize daj radsej na ovu testy 🙂
@fifitko25 no ja ked som prvykrat brala clostil a isla som k dr. na kotrolu tiez som mala len jedno vajicko ale dominantbe 20mm 😉 uvidim ako to bude teraz 😉 😉

majushkab
25. únor 2012

@fifitko25 tak potom napíš ako si dopadla 🙂 ja mám vždy viacej a aj 3 take väčšie okolo 24mm..no aj tak sa nazadarilo ☹ uvidíme teraz ved raz sa to podarí 🙂

majushkab
25. únor 2012

A inač baby vám aj zisťovali dr.prečo nemate ovulku? 🙂

fifitko25
25. únor 2012

@kessica som zvedavá aj ja,či do tretice bude viac vajok a hlavne, či sa nejaké už konečne uchytí 😀

@majushkab ani nám sa nedarí, lenže u nás je problém aj u mm - máme pomalých bojovníkov 😒

strawbery
25. únor 2012

@majushkab mne áno,ale ja chodím do centra ........ináč baby ja som teraz 4cyklus s clostilom a tiež mávam len jeden dominantný folik

fifitko25
25. únor 2012

@strawbery ja som mala vždy len jeden.... 😒 aspoň niečo no nie? 😀

kessica
25. únor 2012

@fifitko25 no sak dufam,ze sa podariii 😀 😀 sak uvidim ten utorok co mi povie 😉 a duphaston teda nasadim az po ovulke hmm ? 🙂

majkushka
25. únor 2012

@kessica určite až po 🙂

strawbery
25. únor 2012

@fifitko25 presneeee lepšie jeden ako žiadny .......treba myslieť pozitívne 😀
@kessica áno, duphastom rozhodne až po ovulke 😉 ...aj ja ho beriem

fifitko25
25. únor 2012

@kessica isto po ovulke, doki ti nepovedal, od ktorého dňa? ja som brala dufík len mesiac, lebo mi z neho bolo fakt zle, namiesto neho mám utrogestan, ten znášam v pohode 😀 a mám si ho dávať až od 17 DC 😉

majkushka
25. únor 2012

@fifitko25 ahojte babulky , svokra ok , a ja dufam tiež , hihihi ja dnes 11 DC tak som zvedava , ale je mi inak super , nič ma neboli 🙂 🙂

strawbery
25. únor 2012

@kessica inak mne tiež dr. hovorí až potom kedy si ho mám dať, pretože ja mám ovu hala-bala ako sa jej chce, zakaždým inak........no, ked mi pichnú pregnyl, tak mi povie, že o dva dni ho mám začať brať

kessica
25. únor 2012

@majkushka
@strawbery
@fifitko25 no to bolo tak,ze ja som prisla na 15DC k dr. a este ovulka neprebehla a uz som dva dni brala duphaston bo ked som bola na 12DC u dr. povedal mi ,ze je to super folik velky ze 13DC mam nasadit duphaston asik cakal ,ze ovu prebehne na ten 12DC no ale nic z toho asik to ten duphaston blokol . . . 😒 sak tento cyklus urcite az po ovulke ak niaka bude 😉 😉

fifitko25
25. únor 2012

@kessica dufík ti môže bloknúť ovu, to je pravda.... mne zatiaľ vždy ovu prebehla v dňoch 12 - 14 DC, takže od 17 DC, keď nasadzujem utros, je to v poriadku... počkaj na ovulku radšej 😉

veronicka33
25. únor 2012

@kessica Nezabudni o 17tej testujeme 😀 už ma chytá zase spánok asi sa naobedujem a šup ho do posielky 🙂hahaha 😀

strawbery
25. únor 2012

@kessica podla mna by ti on mal dávať aj ten pregnyl.......pretože tam je istota, že naozaj praskne a môžeš začať ten duphaston brať 😠 ........alebo ho nepočúvaj a podla ovu testov si ho nasadíš sama a bude 😀

kessica
25. únor 2012

@veronicka33 No sak myslim na to 😀 😀 nie,ze zaspiiiiiis 😀 😀

@fifitko25 No sak radsej dam az po ovulke ten duphik 😉 😉 hadam mi to pomoze 😀

kessica
25. únor 2012

@strawbery no ved sa ho opytam na ten pregnyl bo bny som ho chcela 😀 😀 @nativanativa mi slubila ,ze mi ho posle teda dufam,ze dovtedy pride 😉 😉

nativanativa
25. únor 2012

@kessica ano ano , ja ti ho poslem ale az v utorok , nakolko som v robote od rana a nemam sa jak dostat na postu ok ?

kessica
25. únor 2012

@nativanativa tak ten co mi posles si dam teda pichnut asik az na druhy cyklus 😀 😀 dakujeeeeem 🙂

kessica
25. únor 2012

@nativanativa alebo to mozno este stihnem teraz 😀 😀 😀

kessica
25. únor 2012

@manamani1 tabulkarka kde siiiii ? 😀 😀

nativanativa
25. únor 2012

@kessica jak mas cyklus ? ked to pride doporucene , tak by to malo byt rychlo , poslem to expresne 😉

janusa_
25. únor 2012

@mijadave @manamani1 neviem sice ktora opravujete tabulku teraz ale poprosim o vymazanie spomedzi tehuliek 😔

nativanativa
25. únor 2012

@janusa_ si ma opustila z druziny 😢 😢

janusa_
25. únor 2012

@nativanativa raz sa k tehulkam urcite vratim,verim tomu 😔