Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacule34
25. kvě 2012

Holky, mám nějaké období starostí......a ani mě nebaví sex........je to normální? a to jsem byla taková "nymfomanka" ☹

isabellaa
25. kvě 2012

@kacule34 to je normalne, ja tiez niekedy nemam chut, raz sme hore a raz dole 😀 byva to tak aj so sexom.
Asi na teba uz dolahlo to snazenie, ci? Urcite sa to zmeni, daj tomu cas.

mokio
25. kvě 2012

Ahoj Holky. Ráda bych se k Vám přidala. Beru druhým měsícem Duphaston, a začnu brát poprvý Clostík...Zatím nevím, co je ovulace, tak doufám, že ten clostík zabere a snaženíčko nepříjde nazmar.

kacule34
25. kvě 2012

@mokio jak nevíš co je ovulace? 😀 Uvolnění vajíčka, aby se mohlo oplodit spermií 😉

kacule34
25. kvě 2012

@isabellaa já jsem z těch hormonů děsně přecitlivělá....a nějak na mě všecho doléhá. At přijde jakýkoliv problém tak jsem z toho vykolejená......a jsem stále nějaká nervozni ☹ nevim, jestli je to těmi hormony

mokio
25. kvě 2012

Ale ne že nevím 😅 ale u mě neprobíhá, tak jako že na sobě nepozoruju ovulaci.Tak jsem to myslela..

mokio
25. kvě 2012

Minulé léto jsem po 13 letech vysadila antiko, a od té doby anovulační cykly...tak proto doufám, že mi clostík ukáže... 😅

isabellaa
25. kvě 2012

@kacule34 asi ano, tymi hormonmi. Ved stale nieco jeme, ci clostil, dufik, kys. listovu, ja mam toho uz tiez dost, nech sa nam uz zadari, nechcem sa tolko napchavat tymi hormonmi. A taktiez si vyzadujem od mm viac pozornosti a lasky, z mojej strany to pripisujem hormonom / aspon sa je naco vyhovorit 😎

kacule34
25. kvě 2012

@isabellaa jj. taky to mam tak.....včera jsme se pohádali, že prý si pořád stěžuju, že si mě málo všímá 😀

isabellaa
25. kvě 2012

@kacule34 chodte sa niekam poprechadzat a vysvetli mu, ze to maju aj ine baby, ze teraz to bude trochu komplikovanejsie, ze potrebujes viac pochopenia a vies, ked mu to tak polopatisticky vysvetlis, tak pochopi, ved sme zeny, prechadzame zmenami, kolisu nam hormony, myskim, ze moj to pochopil 😉

isabellaa
25. kvě 2012

@kacule34 neviem ako tvoj, ale moj mm lepsie pocuva, ked sme niekde mimo domu....preto ta prechadzka

kacule34
25. kvě 2012

@isabellaa dakujem za tip.....no niekedy sa s nim da rozporavat, niekedy nie a nepochopi a urazi sa...uvidime. Teraz bude 3 dni v praci, skoro sa neuvidime tak treba se to srovna

piefunko
25. kvě 2012

@mokio ja som vysadila po 7 rokoch a tiez som mala problemy, ptoom sa to zrovnalo, ms chodila pomerne praavidelne alepotom opat anovulaky... a zistili mi zvyseny prolaktin, ono za tie anovulaky vzdy nieco moze, to nie je len tak ze hm vajko nedozreje... tak drzim palce, ja som teraz po prvy krat po clostile, bolo mi z neho v celku fajn, bala som sa zavrati ale nic sa nekonalo 😉 teraz som 3dpo a cakaaaaaaaam 😝

matka128677
25. kvě 2012

baby, ja som mala velmi nepravidelnu MS, 3-4 krat do roka bez liekov, clostil som brala niekolko mesiacov, prvy krat nezabral, potom uz ano. Ale rozhodla som sa vysadit, ze pockam, ci nepride MS sama a ze pojdem na dlho odkladanu laparku. Ale MS dosla na tusim 33DC, potom 40DC a potom uz nedosla, tak som si robila test, aby som isla na gyndu s istotou, ze nie som tehu a tam zrazu //. Uplne necakane, vraj clostil stale posobil na vajecniky a to som ho uz 3 mesiace nebrala. Teraz som 32 tt. Velmi Vám drzím palce, viem, čo je to...

mokio
25. kvě 2012

@piefunko tak držím palce...já ještě 5 dní duphaston, a pak budu čekat na menstruaci a pak 2.den mám clostík nasadit. Jsem taky pěkně zvědavá, jak mi po něm bude.Doufám, že to bude o.k...no a pak 11.den na folikumetrii.To budu čekat, jestli se tam konečně něco ukáže 😉

piefunko
25. kvě 2012

@mokio tak dufam ze ano 🙂 mne sa ukazal folik, ale bol mensi cca 11mm tak doki hned plasil ze to je malo a ze to vidi na CAR ale ja som si vydupala dalsiu kontrolu o dva dni u jeho kolegu lebo on mal dovcu a to uz mal 15 a potom po vikende uz mal skoro 19 tak sme dali hned pregnyl... cize aj keby bol mensi, neboj, on dorastie 😉

mokio
25. kvě 2012

@piefunko já byla tento měsíc na folikumetrii a byl tam jeden folík 10 mm, byl to 16 DC...takže nic moc. Jinak folíky mají růst snad o 1-2 mm denně.Ale moje doktorka už nechce čekat, tak proto nasadila clostík..a já jsem ráda, protože se to alespon někam zase posune. 🙂

piefunko
25. kvě 2012

@mokio hej hej ale niekedy im to trva, minule som mala na 10dc folik 10mm a na 16dc uz nebol, ale podla teplot ovu nebola, prisla az na 27 dc, ked dorastol iny, oni si niekedy daju nacas 🙂 a hej clostil ti pomoze, ale vravim niekedy tiez rastu pomalsie aj s clostikom, cize ak by sa ti to nahodou stalo tak sa neboj ze je zase maly, on isto dorastie, prave koli clostilu 😉

mokio
25. kvě 2012

@piefunko děkuju za podporu..já dám určitě vědět, jak to pak dopadne a jak jsou folíci velcí 🙂

piefunko
25. kvě 2012

@mokio urcite daj 😉 drzim palceky aby boli pekni velki a aby neboli stresy 🙂 a budete pichat aj pregnyl?

e.l.i
25. kvě 2012

ahojte babulky.. tak sa chcem s vami poradit.. od 5DC do 9DC som brala clostil... a 10DC som mala bolesti bruska a krizov ako pred mrchou, a bola som nafuknuta... a trvalo to do stredy.. potom to nejak povolilo.. len nafuknuta som stale. 😕 🙄 .. a dnes som bola na folikulometrii a dr . mi povedala ze mam pekny folik na pravom vajecniku...ma 25mm, a ze do cca 4 dni by mal byt puknuty,,, a v pondelok mam prist znovu ci pukol, alebo sa vstrebal..a ze lavy sa jej nejak nepozdava.. lebo ze nereaguje na clostil..a ani minuly mesiac sa tam nic netvorilo.. a chcem sa vas spytat ked mi na ten 11DC vyletela teplota a ma velmi bolelo podbrusko..nemohla ovulka prebehnut aj na lavom....len doktorica hovorila ze nevidi tekutinu v dukte... no a videla by tu tekutinu aj 5dni potom ako mi teplota vybehla? 😕

petanevesta
25. kvě 2012

@e.l.i ahojky podle mě to ovulka být nemohla, to by ti teplota po vylítnutí pořád držela nahoře, ale tobě zase začala klesat ..každopádně držím palečky na snažení, folík 25mm je super 😉

e.l.i
25. kvě 2012

@petanevesta no zrejme este nebola..... tak teraz neviem ..ako casto snazilkovat...dr.. vravi ze prakne za 4 dni.. hmm sa mi to nezda..ma stale picha podbrusko.. mam pocit ze to bude asi skor.. 😉

petanevesta
25. kvě 2012

@e.l.i jo tak zkoušejte klidně trošku dřív, spermijky se v těle pár dní udrží 🙂)

mijadave
26. kvě 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
vsetkym prajem krasny dnik, ja frcim do prace... stahujeme kanclik 😒 a potom gulaaaaaaaas 😎 pa

mokio
26. kvě 2012

@piefunko jestli budem píchat pregnyl...to nevím.Já Ti určitě napíšu.Sama jsem na to pěkně zvědavá 😀 A najednu stranu se docela těším, že se to někam posune. 🙂

ingris
26. kvě 2012

@mijadave ahoj nemala som akosi čas sa sem dostať chcem ťa poprosiť o zmenu v tabuľke dnes som 5 deň cyklu ďakujem veľmi pekne ináč ja som už s clostil. skončila vraj už nemôže nič so mnou robiť asi bude najlepšie riešenie umelé tak uvidíme

mijadave
26. kvě 2012

@ingris opravene 😉 tak drzim pasticky 😉

harley26
26. kvě 2012

@mokio ahoj, drzim palce aby na tebe clostil zapusobil jak ma a ty jsi patrila mezi ty stastne, kterym se zadari hned v prvnim cyklu 🙂 Ja uz jedu 4 cyklus - jsem 4DPO a cekam na test, dovedes si asi predstavit mou netrpelivost. Mela sem i injekci pregnylu a tak se momentalne bavim ti, ze si delam TT a sleduju jak mi mizi pregnyl z tela. Dneska uz bylo // opravdu slaboucka, takze pocitam ze treba 6DPO uz ho budu mit z tela ven. Zajimave je, ze kdyz sem mela pregnyl poprve, tak tehotensky test byl pozitivni jeste 11 DPO.

mijadave
27. kvě 2012

dobre ranko kocky, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasnu nedelu 😉