Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ynguska
6. srp 2012

@mijadave dakovacka 🙂

mijadave
7. srp 2012

dobre ranko kocky 😉 tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
krasny dnik prajem 😎 pa

piefunko
7. srp 2012

@anait
@milacik3 baby nehnevajte sa na mna ale boli sme na vychode od piatku a nebolo kedy chodit na net, musdim vas ist docitat 😅

anait
7. srp 2012

@piefunko nehnevám, hlavne, že si tu 🙂
aaa pozeraj aká som zodpovedná 🙂 http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

piefunko
7. srp 2012

@anait musis ist na pravo hore ze sharing, tam klikni na setup a potom ten prvy link hore skopci a daj sem. inak to neukazuje tvoj graf 😉

anait
7. srp 2012

@piefunko hento? šak to neukazuje ništ ...

piefunko
7. srp 2012

@anait nie nieeee to je divne 😕 sharing - potom setup - a potom hned prvy link v takom ramiku je a nad nim je napis ze Your Charting Home Page Web Address. nieco taketo http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko len ty namiesto piefunko budes mat nejake cisla a pismenka... skus este raz 😉

piefunko
7. srp 2012

@milacik3 ked si teraz dobrala clostil tak mas este pred ovu nie? to s este len zadariii 😵

piefunko
7. srp 2012

@anait a ako inak sa citis nebyva ti po nom zle alebo tak? dufam ze ho dobre znasas 😉

piefunko
7. srp 2012

@mijadave ahoj manamani1 bude mat dievcatko, mozes ju doplnit do tabulky 😵

anait
7. srp 2012

@piefunko toto?
http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666

si mi nepovedala, že to mám odkliknúť 😀

clostil znášam dobre, v podstate ani neviem, že ho mám, len večer, keď pozeráme film, tak mám miestami pocit, akoby sa mi rozplýval obraz, že neviem zaostriť...ale neriešim to nejak...ešte dnes a zajtra a prvý cyklus za mnou...

piefunko
7. srp 2012

@anait jasneze odkliknut, no prepac 😀 super tak si to zmakla. inak je dobe ked si tam nahodis aj mrchu kedy si mala, kliknes si na ten den v tabulke a pri menses/spotting zadas ci bola H (heavy-silna) M (medium) alebo L (light-slaba) spotting je spinenie a da ti to tam taku hviezdcku. mozes si tam aj hlienik zaznacovat ak si sledujes. potom ked tam mas aj mrsku tak ti rata kolky si dc a potom ked si nastavis tak aj DPO 😉 aj ten clostil si tam vies dat, v medicaments a zakliknes clomid a bude ti ukazovat C 😉 na vsetky dni kedy si ho brala... tak ako mam ja minuly cyklus aha http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
aj mavas taketeploty predovu ako ja 36,4 alebo 36,5 😉

milacik3
7. srp 2012

@piefunko nie ja som brala posl.clostil v july potom som dostala 18.7 MS a tento cyklus teda je bez clostilu a neviem ci ovulka bola alebo nie...dnes som 21 DC

piefunko
7. srp 2012

@milacik3 jej ty si na tom ako ja teraz 🙂 tiez neviem ci bola a tiez som po vysadeni (minulomesacnom) a merias aj? ja teraz nie, tak uvidime, nechavam sa prekvapit 😅

milacik3
7. srp 2012

@piefunko no ja som nikdy nemeriavala...chodim na folikumetriu teda chodila som ked som brala clostil...a tento mesiac som nebola...ale tak mala som bolesti neviem...vsak aj teraz ma obcas pichne vo vejecniku...tak uvidime...budeme obidve cakat 😉
a ktorý si DC?

anait
7. srp 2012

@piefunko @milacik3 čo vám doktor povedal, že prečo ten clostil nepriniesol tehotenstvo? 😉
@piefunko uuuuf, ďakujem za rady, pokúsim sa to tam podopĺňať ...

milacik3
7. srp 2012

@anait to mi nepovedal ....vsak aj tu sa docitas ze nie kazdej to pomohlo k otehotneniu i ked zena ma ovulku neznamena ze musi aj otehotniet...ale zase som tu citala ze niektorím sa podarilo aj po clostile ze este v tele su tie latky a teda mali aj bez clostilu ovulku...tak uvidime co bude neskor....

anait
7. srp 2012

@milacik3 veď práve, že nie každej to pomôže, tak som chcela vedieť, či vedia, že prečo niekomu áno a niekomu nie...ale asi nevedia...

milacik3
7. srp 2012

@anait to moze mat viacero faktorov ...napr. aj kvoli zlym spremiam... Vsak aj par co je zdravy a snazi sa cely rok ma 25 % sancu ze sa to podari...to som citala niekde na nete...podla statistik

anait
7. srp 2012

@milacik3 no to áno, ale keď je to stimulované a časované, tak je to iné...no jasné, spermie môžu byť dôvod...

piefunko
7. srp 2012

@anait @milacik3 presne, dovodom moze byt vselico a najcastejsie je to psychika, ze mas lieky a "musi" to prist sexujes na povel... a vacsinou cez ovu, teraz som citala tu jedna baba pisala ze tie pomale su najzdravsie a najdlhsie ziju - spermosky, ale ze cez ovu ich prevalcuju tie rychle "vadne" ktore aj ked oplodnia vajo neudrzi sa a neuhniezdi sa a potom neotehotnies.... preto niekedy je lepsie keksikovanie lazo plazo, a nemysliet na ovu, jedna spolubojovnica moja tu otehu z keksiku 5!!! dni pred ovu... 😉
a ani mne nepovedal preco to nevyslo, povedal ze si dame pauzu na leto, ale ja som mala v plane si ju urobit aj bez toho aby mi to on povedal a potom ze v septembri uvidime co dalej... och je to na nervy 😠 a som 30dc 😅 ked som mala ovu sama tak na 27 dc a na 29dc cize mozno som prave po, ale bojim sa merat, ze bude nizko a ovu nikde

milacik3
7. srp 2012

@piefunko aha a podla priznakov nevies??? ja som s clostilom mavala tak cca 16-17 DC. takze mi sme sa snazili 13,14 a 15 DC a potom uz nic lebo som bola unavena v noci tak som kaslala na to...vsak aj dalsi cyklus mame sancu...

piefunko
7. srp 2012

@milacik3 my sme sa vzdy pri clostile kazdy druhy den snazili od cca 12dc a ovu byvala 15,16dc, ale tak keksikujeme tak skoro stale kazdy druhy, treti den, ako sa podari a vzdy sme sa aj v ten den ako nam to vychadzalo - 36hodin po inekcii, lebo mne pichali aj pregnyl aby vajko prasklo... aj teraz keksikujeme stale skoro ale teraz to nevnimam, lebo to nesledujem a nezapisujem 🙂 priznaky som nikdy nemala a ovu hlienik ked som sa zacala sledovat a merat tak obcas bol, s clostilom to aj tak vychadzalo okolo ovu a teraz ovu hlienik nikde ale prave som dosla z wc a je taky hustyyyy biely ako som mavala po ovu tak neviem 😅

kacculle
7. srp 2012

Ahoj holky, hlásím se asi po týdnu... nějak jsem vůbec nestíhala.
Dnes jsem 24DC, píchání v podbřišku, které jsem pociťovala min. týden už zmizelo, bradavky jsou stále přecitlivělé. Nevydržela jsem to a včera jsem zkoušela testovat a zatím nic:( V neděli mám dostat MS - doufám, že nedorazí a konečně najdu //. Teplota koncem min.týdne ještě stoupla, od ovulky jsem měla 36,7 a nyní mám 36,9C. Ach jo, to čekání mě ubíjí, ale snad se tentokrát zadaří. Držte prosím palečky 😉

activia
7. srp 2012

@piefunko ahoj aj si cosi pochytila po vyhodniarsky? 😀 pocasie vam vyslo super 😉
...dnes som 8DC, zajtra posledna tabletka clostilu, len nerozumiem akurat som prisla z wc a totalny egg 😕 , co to je pre pana jana ved som 8dc 😒

anait
7. srp 2012

@activia tak my sme narovnako úplne...ja tiež 8DC a zajtra posledný clostil... 🙂 koľkýkrát ho berieš? ja prvý

mijadave
8. srp 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasny dnik, pa

milacik3
8. srp 2012

@piefunko ja taky mavam tiez od ovulky po MS

activia
8. srp 2012

@anait aj ja ho beriem prvy krat tento mesiac 🙂 a merias aj BT?