Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kvietok1605
12. srp 2012

@domi1988 ja poznám ženy ktorým povedali lekári , že nikdy nebudú mať vlastné deti a majú ich,alebo ich čakajú , ono niekedy je lepšie nechcieť to nasilu a hneď všetko má svoj čas a postupnosť máš zdravotné problémy tie najskôr treba odstrániť a potom to bude na dobrej ceste dôležitá je psychika a nemysli si viem presne čo cítiš a prežívaš tiež sa mi ešte nepodarilo otehotnieť ale podarí sa viem to a určite sa podarí aj tebe

anait
12. srp 2012

@viktorka555 nooo to píšu na letáku a tiež môj Dr. to vravel, že sa to môže brať 3 cykly po sebe, potom 3 pauza a potom zase 3 cykly a potom už nikdy viac...lebo to môže byť nebezpečné... tak neviem 😨
@iknella 13 😉 dúfam, že to bude niečo ovulačné, lebo hodne ma to bolelo a stále pobolieva, ale to nemávam...

domi1988
12. srp 2012

@anait no je,ja viem.. ale ked sme sa tak s dokinou dohodli tak co mam robit... este aj zvysila daviku, ale ved budeme s m nac hate sami tak bude sexik kazdy druhy den.. ak nieco ma byt tak bude...

domi1988
12. srp 2012

@kvietok1605 ved ja sa tiez snazim si stale dokola opakovat ze sa urcite podsri ale 3 dni otimizmu vysttrieda depka ze co ak nie a vsetko je v haji... mne sama dokina povedala ze to odkladat urcite nemame... mam hypotyreozu takze tiez nic moc...

kvietok1605
12. srp 2012

@domi1988 clostil budeš brať 3x1? a berieš aj duphaston po ovulácií?

anait
12. srp 2012

@domi1988 aj ja mám hypotyreózu, ale môj doktor tvrdí, že to máme pod kontrolou a že v tom nevidí problém...tebe hovorí, že je to problém pri otehotnení?

domi1988
12. srp 2012

@kvietok1605 no mne dala orgameril aby sa vobec dovalila mrcha,pretoze v poslednom case sa jej vobec nechce... potom zacnem brat od 3.dc 3x1 5 dni clostilu a este mi k tomu dala nieco kvoli pco nejaake lieky na m zabudka som nazov a nechce sa mi ist hrabat sa do tasky ale co som citala vsetkym je z toho zle... tesim sa..

domi1988
12. srp 2012

@anait nie nie len vravela ze ked to mam aby som brala poctivo lieky a chodila na endokrin pravidelne ako mam aby ma mali pod kontrolou a inak nie je problem.. akurat vravela ze s tou hypotyreozou je tazsie schudnuit a to by som ja veru nutne potrebovala.. 😒

mijadave
13. srp 2012

ahojte kocky, dnes som rano nestihla tabulku 😉 a v praci sa mi na mobile neda, tak bude vecer 😉 prajem vsetkym krasny dnik 😉

nativanativa
13. srp 2012

@mijadave ahoooj , takze par zmien , datum porodu opat na 17. oktober , cize som v 31. tt dakujeeeem a tu je fotka nasho krpca

domi1988
13. srp 2012

@anait tak dnes som kukla do kalendara a zistila, ze folikulometriu stiiiiham 🙂 mrcha sa asi oficialne rozbehne dnes a ja sa za 2 tyzdne vratim zo sk 🙂

milacik3
13. srp 2012

Baby je mozne ze sa zadarilo a kedze som len 27 DC (posledny den mam dufaston) by som mohla mat ,,priznaky,, alebo si to zase nahovaram :-/ (strasne ma bolia prsia,v podbruskom ani nehovorim....v soobtu ma tam riadne pichalo potom to prestalo a bola miernejsia bolest...,mam od soboty zavrate ale len tak do obeda...aj teraz mam a to len sedim an stolicke...a stale chodim na WC za hodinku aj 4 krat ke mi to uz trapne ....ale nezda sa mi ze vela pijem tak uz som vlastne viac ako pollitra vypila..to asi je len z toho) ...
test sa neodvazim robit kazdy mesiac je negativny a uz ma to nebavi ☹

maciatko248
13. srp 2012

Ahojky Holky mam otazku tento cyklus som brala prvy krat clostik, od 5 - 9 dc po 1 tabletke (nebola som na UTZ mam ist az druhy cyklus kde budem jest zvysenu davku 2tbl) od 17dc som brala proveru, dnes som 14dpo a potvora stale nikde test rano bol negativny....stalo sa vam ze mrcha neprisla? Brucho ma vobec neboli na mrchu obcas mam pichanie na lavej strane. moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/36e3dd

anait
13. srp 2012

@piefunko @activia hlásenie : 3 vajíčka, 1 naľavo, 2 vpravo, všetko sú dosť veľké, nad 20 mm. Pregnyl nedal, že necháme to na spontánnosť, že keby to nevyšlo, tak ďalší cyklus už dáme aj ten, ale že on to vidí dobre... jupí, tak tešííme 🙂
@activia ty si čo poriešila?

anait
13. srp 2012

@maciatko248 ja by som ti aj poradila, keby som vedela, ale tiež clostilujem prvý mesiac, tak neviem čo a ako...

martina.an
13. srp 2012

@anait držím palce...

maciatko248
13. srp 2012

@anait tak to je krasne 3vajíčka tak nech sa zadari 🙂 a dakujem za ochotu uvidíme zajtra skúsim zas testovať ja sa len trosku bojím minule tehotenstvo som našla 16dpo // a bolo to mimodelozne tak dufam ze ak sa to zadarilo tak to bude vsetko ok. Uvidíme ach ten cas 🙂

kvietok1605
13. srp 2012

@anait super z toho môžu byť aj trojičky 🙂

activia
13. srp 2012

@anait @piefunko tak ja som skoncila s jednym 17mm vajickom vlavo ale vpravo mam jedno 21mm,pichol mi pregnyl a teraz tri dni milovacka 😉
Anait tak ty si mala super az 3 Waw

iknella
13. srp 2012

@anait super teším sa za teba, ja tento mesiac nejdem na folikulometriu, moj doki je na dovolenke, tak budeme iba triafať 😝 .

anait
13. srp 2012

@maciatko248
@activia
@iknella
@kvietok1605
baby ďakujem za podporu.. 🙂 trojičky nie, veď to je tak, že vajíčka praskajú iba na jednej strane vždy, nie? minulý mesiac bolo to malé naľavo, tak teraz je narade pravý a tam sú tie dve 😝 ale na dvojičky sme pripravení ... radšej dve ako žiadne...

anait
13. srp 2012

@maciatko248 veľa báb malo mimomaternicové a potom normálne vynosili dieťa...neboj nič, čo má prísť, príde 😉

zuzuza
13. srp 2012

Ahojky holky, předem se omlouvám, že ám sem zase lezu, ale nutněěěěě potřebuji radu Vás zkušenějších, Nedávno jsem psala, mám první cyklus clostil( před třemi lety před 1. těhu nezabral), nyní jsem 15. dc a brala jsem ho od 5.-9. dc, 10. dc jsem jen tak změřila teplotu a byla 36,9, další den 37, další den 37, další 36,9, a dnes zase 37, dnes jsem byla na folikumetrii a mudr. říkala, že to vypadá, že už je tam velký 3 cm skolabovaný folikul, ze kterého to vypadá, že se dělá žluté tělísko, že čípek jsem měla měkký, jako po ovu a že taky sliznice pěkně roste 9 mm, naposledy jsem po clostilu měla 3 mm!!! Rekla, že to vypadá, že ovu byla dnes nebo včera, ale jak je možné, že mám už od 10. dc tu teplotu 37???? To mi nedokázala vysvětlit, nemohla jsem mít 2 ovu v jednom cyklu? Rikala, že je to mozné, me se to nejak nezdá ta teplota, porad me to vrtá hlavou. Graf BT nemám, nějak mě to na FF nechce pustit, můžete mi prosím některá poradit, co to teda s tou teplotou jako je??

piefunko
13. srp 2012

@zuzuza ahoj,clostil sposobuje zvysenie teplot a u teba su mozne dve varianty: alebo si uz po ovu a teplota ti ani nestihla ist dole,alebo sa ti z neprasknuteho foliku spravila cysta,ktora ale moze odist s mrchou,cize nic hrozne 😉 ale ak videla prasknuty folik,tak asi prva moznost bude ok u teba...

piefunko
13. srp 2012

@anait
@activia babyyyy tak poriadne keksujteeee nech vam to vyjde 😉 😵

mijadave
13. srp 2012

@nativanativa ahoooooj, zmeny zaznamenane 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... a krasna fotecka 😉 gratulujem, tesim sa s Tebou 😉
@milacik3 moja, to co popisujes mozu byt priznaky, no bez testu tazko povedat, lebo to moze byt aj pred ms, hoci to caste cikanie... no kazdopadne drzim pasticky, kiez by si nasla // ako dialnice 😉
@maciatko248 moja, toto sa mi stalo velmi velakrat... no ms vzdy dosla... ale aj BT Ti pomaly klesa, asi by som to videla na ms... ale moze este vyskocit a testik moze ukazat neskor... drzim pasticky 😉
@zuzuza fuha, tak to je zaujimave... a nemohla si mat zvysenu teplotu kvoli prechladnutiu alebo kvoli niecomu inemu? tazko povedat, s tymto som sa nestretla, iba ak baba bola prechladena alebo na nu nieco liezlo, mala vnutornu teplotu... ale drzim pasticky, mohlo sa zadarit 😉 a suhlasim s @piefunko 😉

mijadave
14. srp 2012

dobre ranko dievcata, takze tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... davam do pozornosti novu tehulku 😉
@zana21 z celeho srdiecka este raz gratulujem 😉
prajem Vam vsetkym krasny dnik 😉

milacik3
14. srp 2012

@mijadave dakujem ti pekne...este pockam az mi bude meskat MS...po dufastone sa musi dostavit do 10 dni tak dufam ze tolko vydrzim cakat 😉

anait
14. srp 2012

Dobré ráno...mňa bolí podbruško jak hovado...to je normálne pri tomto clostile, či čo?? Teplota stále dole...

zuzuza
14. srp 2012

holky, nachlazena nejsem vubec nic, takze tim to nebude a ta teplota se po clostilu muze drzet takhle nahore i po dobrani od toho 10. az do xxx dne i kdyz ho uz neberu? mudr prave rikala, ze to vypada na praskly folik, ze jako by se uz tvorilo zlute telisko, tak sna byla ovu me jde hlavne o to, abyh ji aspon mela🙂 dnes zase 37,1, to uz prece nemuze byt 16. dc po clostilu ci ano,