Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kvietok1605
25. srp 2012

@anait ja som zmenila doktora je to odborník nemusím chodiť po všetkých možných lekároch dokonca mi robil laparoskopiu po tej operácií som v poriadku mesiac čo mesiac lepšie výsledky a nič vlastne by už nemalo brániť nič môjmu otehotneniu ale proste sa nezadarí ale prečo neviem doktor mi povedal že ešte 3 mesiace a budem musieť ísť do CARu a tomu sa ja bránim aspoň zatiaľ teraz som sa na všetko vykašľala lebo neviem či by sa v takomto psychickom stave v akom sa práve náchadzam aj niečo zadarilo proste sa musím dostať k tomu môjmu optimizmu ktorý som mala a stratila lebo som si myslela že sa tento mesiac zadarilo dokonca pozitívny tehu test som mala lenže musel byť veľmi citlivý a zachytil ešte pregnyl po 13 dňoch od injekcie lebo ptom už nič len veľké sklamanie

anait
25. srp 2012

@kvietok1605 joj to ma mrzi, to musi byt strasne tie falosne dve ciarky...dobre si spravila, ze si si dala pauzu, treba sa trochu zregenerovat a sustredit aj na ine veci...co ma byt, to bude...

kvietok1605
25. srp 2012

@anait no necchela som sa dopredu radovať ale je to také že dúfaš že predsa len sa podarilo a potom príde realita už to nikdy neurobim že sa budem testovať pred menzesom aj ke´d je to ťažké vydržať mala som tlaky v podbrušku akoby v maternici ja neviem či môže pregnyl pôsobiť v tele tak že sa cíti ako tehotné alebo už blbnem

anait
25. srp 2012

@kvietok1605 mna stale boli brucho ako pred ms, ja neviem, co sa kde deje...nechapem nicomu, len cakam ako pako...

kvietok1605
25. srp 2012

@anait a kedy by ti to malo prísť ak príde?

anait
25. srp 2012

@kvietok1605 dnes, zajtra...

kvietok1605
25. srp 2012

to už vydržíš ja už zvyčajne viem na 25 DC cyklu či mi príde na 28 alebo 29 DC poznám svoje telo

anait
25. srp 2012

@kvietok1605 sak prave ja to tiez viem popredu podla krcka a hlienu a tiez priznakov...krcok a hlien sa tvaria, ze sa nic nedeje a priznaky trvaju uz aspon 4 dni...cize divne..to asi ten clostil dovrzal...

kvietok1605
25. srp 2012

to neviem mne clostil nič také nerobil prišlo to ako malo žiadne meškanie ani skôr

anait
25. srp 2012

@kvietok1605 tak uvidime, co sa to deje, zatial nemeska, este zajtra ma sancu ;)

anait
26. srp 2012

@kvietok1605 http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666 tak na ms to stále nevyzerá...test ale biely... 😒

kvietok1605
26. srp 2012

a čo krčok zatvorený?

anait
26. srp 2012

@kvietok1605 dnes som ho ešte neskúmala...večer bol...keď pôjdem na vecko, kuknem ho 🙂

anait
26. srp 2012

@kvietok1605 krčok je nejaký menší a trochu otvorenejší ako večer, ale to tak mám vždy, že ráno je iný ako večer...každopádne hlien na ms rozhodne nevyzerá...asi sa na to vykašlem a prestanem sa sledovať, lebo už mám toho po krk...

kvietok1605
26. srp 2012

presne nesleduj to ona sa to aj tak ukáže ako to je 🙂

anait
26. srp 2012

@piefunko lauritka vraví, že do dvoch dní mam ms, keď je test negatívny...ale na grafoch je ich veľa, čo mali na 12DPO ešte negatívne testy...ty čo myslíš?

mijadave
26. srp 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
len Vas chcem upozornit, ze sa nam zas zmensila tabula tehuliek 😉
@veji srdecne aj tu blahozelam ku krasnemu chlapcekovi 😉
@lorreine aj Tebe aj na tomto fore srdecne blahozelam ku krasnej slecne 😉
este raz Vam prajem aj Vasim ratoslestiam vela zdravia, lasky a Bozieho pozehnania, vela radosti a co najmenej starosti 😉 hned je krajsi den, ked vidim dalsie krasne babatka... 😉 tak velmi sa tesim s Vami 😉
krasnu nedelu prajem vsetkym 😉

anait
26. srp 2012

jupí dve clostilčatká na svete 😵 😵 blahoželám aj ja @veji @lorreine

sydnyi11
26. srp 2012

☹ Ahojte mokjovia mne to nepomohlo,,,jedine umele oplodnenie potvrdene na papieriiii ..

anait
26. srp 2012

@sydnyi11 kedy ideš? a akú diagnózu povedali?

sydnyi11
26. srp 2012

Ahojky nemam ovulaciu u mna ani neexistuje povedal lekar..bola som v Lubochni na vysetreni a povedal ,ze len umelym oplodnenim,normalne neexistuje u mna sposom.Neveim este bli.inf. zajtra idem k svojej lekarke a potom sa objednavam do repr.centra v KE ale este neviem kam mam ist koho si mam vybrat..juuujjj normalne som s toho hotovaaaa 😢

anait
26. srp 2012

@sydnyi11 hlavne, že je spôsob...teš sa 🙂 kam ísť ti neporadím, tak ďaleko ja nie som, ale ktovie, kde my skončíme 😀

piefunko
26. srp 2012

@anait moja bohuzial si to mysim asi aj ja, lebo je rozdiel 12 dpo a 12 dpo... v grafe vidis kedy asi mohol byt IP, a tiez ako je na tom teplotka, ale ty ju mas dole uz dva dni.. no nechcem bzt negativistka, ale skor rataj s mrchou 😔 ale ako som uz pisala u teba je super to ze si mala ovulku, predtym si ju nemavala, takze to je super, nie? 😉 ja som napr teraz tiez neostala tehu, ,ale mala som ovu sama od seba, cise na 33dc a nestihki sme ju ale prisla sama, tak sa tesim aspon z toho 😅

piefunko
26. srp 2012

@lorreine
jeeej uz mas babatko na svte? krasa, velka gratulkaaaaa 😵

anait
26. srp 2012

@piefunko počkaj, počkaj ja v grafe žiadnu IP nevidím...to čo, kde?

piefunko
26. srp 2012

@anait 🙂 IP je implantacnz pokles... byva pri tehu, ale nemusi bytm je to jednodnovy pokles teploty a potom ide hned hore, niektore ho maju na 11dpo a teda na 12 dpo musia mat biely test, lebo hcg sa tvori az ked sa mimi uhniezdi a to je ten IP... takze tak ale niekedy je tehu aj bez IP takze nieje to smerodatne ale vysvetluje to aj tie testy... napr. ja som mala tento krat prvy krat nieco ako "ip" ale u mna to pravy "ip" nebol, lebo som tehu neostala, alebo sa neudrzalo, to uz nezistim 😅 na tehu musi po ip teplota ist spat hore alebo este vyssie a nie ako bola u mna.... http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko

anait
26. srp 2012

@piefunko jáááj, čiže keby ten môj pokles na 10dpo mal znamenať IP, tak na 11dpo by išla teplota zase hore...? na rovnakú úroveň, či vyššie? inak včerajšie meranie mám na prd, mm išiel na turistiku, o pol 5 ma zobudil a meriavam o 7 a už som nezaspala a merala som o pol 7 myslím... no ale to je jedno, úprimne povedané nemám pocit, že by som mala byť tehotná a nebudem z toho zrútená ani nič, len mi to je divné, že čo sa to kurník deje... už skoro týždeň mi je zle, mám kŕče v bruchu akoby ms mala prísť každú chvíľu a ona nechodí a nechodí...hlien mávam cca 3 dni pred ms už taký hnedší a teraz proste nič...

anait
26. srp 2012

@piefunko a vôbec, povedz aká bola dovolenka a či ideš na tú sóju?

piefunko
26. srp 2012

@anait moja a mas dufik? zaznac si ho potom do grafu, aj pregnyl ak si mala, tam kde si znacila Clomid, si daj HCG shot na pregnyl a Progesteron ako dufik... po vysadeni do tyzdna bysi mala dostat mrsku mozno preto ti "meska" a ano ta teplota by sa mala vratit hore, idealne hned na druhz den minimalne na 36,9 akoo si mala, alebo aj vyssie, urcite by dnes nemala byt tam kde je 😅 ak mas dufik, mala by si ho mat 10dni a ja dostavam vydz na 4ty den od vzsadenia.. cize si este v limite 😉

anait
26. srp 2012

@piefunko nemala som drahá ani pregnyl ani dufík...dr. povedal, že ak by to náhodou nevyšlo tento cyklus, čo si vraj ale nemyslí, tak nabudúce dá aj pregnyl...