Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

anait
11. zář 2012

@activia graf máš pekný, len vydržať 🙂
@piefunko ej to sme dopadli...upadáme do depresie? ale nieeeee ... aj keď tá ovu teda kurník šopa...ako to, že sója nefunguje??

piefunko
11. zář 2012

@anait ja neviem, na nervy som z toho a teraz ked sme chcli skusit kazdy den pred ovu sexik vies... ooooch vzd sa nieco posere, vzdy 😠 😠 😠 fakt sa na to asi vybodnem do konca roka lebo nemam na to nervy, nenavidim ked nieco nejde ako chcem ja 😅

anait
11. zář 2012

@piefunko ej, to poznáááááám 😝 a čo sa posralo? ste sa pohádali, či čo?

piefunko
11. zář 2012

@anait nieeeee ale ze jeden mesiac nepraskli foliky, dalsi mesiac sa tvarilo ze neni ovu a potom si prisla ked sme ju vobec necakali a neda sme ju nevystihli, potom drahy cez ovu ochorel, minuly mesiac sme mali kopu vybavovaciek okolo auta a zase sme ju nevymakli a keksik bol az den po... a teraz toto... proste furt nieco, mam dneska depku z toho vsetkeho 😔

piefunko
11. zář 2012

@iknella moja vsetko ok? dlho si sa neozvala, co doki? potvrdil tehu? 😕

anait
11. zář 2012

@piefunko tiež čakám, že sa ozve @iknella

anait
12. zář 2012

A tu je čo tak mŕtvo? Haloooooooooooo

lucijeta
12. zář 2012

kde jste kdo? 😕
chtělo by to nějaké dobré zprávy..
jsem druhý cyklus s clostíkem a zítra jdu na folikulku, tak doufám, že zdvojnásobení dávky zabralo...

@saurer jak pokračuješ s měřením? 🙂

saurer
12. zář 2012

@lucijeta bohužel nepokračuju...o víkendu jsem jela na dámskou jízdu na vinobraní a to bych měřit nezvládla...ale příští týden mám dostat MS, tak jsem si dala předsevzetí, že začnu měřit hned příští cyklus a celý...ale minulý týden jsem měla teplotu kolem 36,6, 36,4 a tak nějak postejnavo...a příští měsíc chci taky folikulometrii, doktor mi ji teď ani nenabídl :-/

lucijeta
12. zář 2012

@saurer joo, tak to je jasný, já většinou víky taky vynechávám, protože většinou se nepovede přeměřit ve stejnou dobu jako v týdnu 😅 já před ovu mívala 36,6 a teď když beru clostík tak mívám přes 37
třeba další cyklus už nebude 😉

holky kdo měříte BT, zvyžuje vám ji clostík? mně hodně znatelně, mám při něm vyšší teplotu než po ovu 😒

lucifer1987
12. zář 2012

Ahoj holky, já brala Clostík tento měsíc a právě mi vyšel ovulační test, tak zkusíme štěstí a uvidíme 🙂. Když se nezadaří, tak mám ještě dvě balení. Terinka nám tenkrát vyšla při druhém cyklu s Clostíkem. Jsem zvědavá, jak to dopadne.

anait
12. zář 2012

@lucifer1987 ahoj...ja som dobrala druhý cyklus clostilu a dnes bola ovu, tak to sme tak nejako narovnako...až na to, že ja s clostilom ešte žiadny úspech nemám...u vás to pri malej ako bolo? mala si aj vajíčka, aj ovulku aj dobré spermie? lebo my áno a prvý cyklus nevyšiel a Dr. povedal, že ak nevyjde druhý, tak laparka...☹

lucifer1987
12. zář 2012

@anait já ho brala 2 cykly a pak jsem zjistila, že jsem těhotná 😉 takže vlastně na druhý cyklus zabral pořádně a otěhotněla jsem 🙂 dělala jsem si ovulační testy a vyšlo to 😉 teď si je dělám taky a snad to zase vyjde. my na takové testy nemuseli, vajíčka i spermie teda asi ok 😉

anait
12. zář 2012

@lucifer1987 no tak to sa môžete rovno pripraviť na prírastok 🙂 a akú dávku si brala?

piefunko
13. zář 2012

@lucijeta ahoj jasne ze zvysuje, potom pred ovu by mala trochu klesnut na povodne hodnoty 😉

lucijeta
13. zář 2012

@piefunko jo tak tak nějak to bylo 😅

holky dnes jsem byla na kontrolním UTZ jak zabrala dvojitá dávka clostilu a nic ☹ při jedné tabletě jsem 11DC měla 16mm folík a dnes 10DC všechny jen kolem 9mm 😢 mám PCO, tak je to se mnou asi složitější..

tak mi napsala další balení a mám 4dny brát 2 tablety a v pondělí se zas ukázat, měly jste to tak taky některá? že jste v jednom cyklu stlačily 18 tablet clostilu??

piefunko
13. zář 2012

@lucijeta ja som to tak nemala, ale malo by to pomoct, malo by ti to pumpnut tie foliky, aby dorastli, drzim palceky 😉

lucijeta
13. zář 2012

@piefunko no já doufám.. že taková koňská dávka už bude co k čemu 😅 jinak si tento cyklus o IUI můžu nechat zdát 😒
díky, budu to potřebovat 😉

paulik1
14. zář 2012

@lucijeta ahoj, ja som tiež reagovala až na dávku 3tbl denne, ale po nich som to mala ukážkové, jeden cyklus až 5 folíkov od 18 do 24mm. Tiež mám silné PCO. Hádam táto dávka zaberie aj tebe 🙂

lucijeta
14. zář 2012

@paulik1 díky 😵 no musím tomu věřit a v pondělí se uvidí.. a první mimčo se vám podařilo jak, jestli se můžu zeptat? taky clostík?

paulik1
14. zář 2012

@lucijeta prvé sa nám podarilo po 2 rokoch snaženia, akurát sme nastúpili do CAR, brala som len duphaston akurát vtedy. no neviem ako sa to podarilo 🙂 bola to šťastná náhoda. ja párkrát za rok asi mám spontánnu ovuláciu, ale teraz po pôrode to zas môže byť celkom inak. tentokrát mi to nevyšlo ani so 6mes braním clostilu. takže problém bude asi inde :( ale folíky som mala ukážkové, tak budem držať palce 🙂

lucijeta
14. zář 2012

@paulik1 aha, tak to jste měli fajn překvápko, ale po těch 2 letech už jste si to fakt zasloužili 😉 my se snažíme od vánoc, ani spermio nevyšlo nejlíp, tak nám bylo doporučeno IUI, teď už "jen" mít ty folíky 😔
tak snad se brzy přijde na to, v čem to je.. držím palec 😵

piefunko
14. zář 2012

@lucijeta drzim palce, skus sa cez vikend zabavit, spravit si nejaky program, aby si na to nemyslela 😉

micak
14. zář 2012

ahojte, dnes som 7dc, cize 5.den s clostylom 1xdenne. a citim taku ostru bolest v pravom prsniku. je mozne, ze to sposobuje clostyl? doteraz nic, len dnes..

anait
14. zář 2012

@micak neviem, či to súvisí...ja som nič také nemala...

kstablova
15. zář 2012

Ahoj ženy, tak se přesně po 14ti dnech hlásím znova a opět bych prosila Váš "fundovaný" názor. Nevím, zda to napíšu tak nějak aby to mělo hlavu a patu, ale už je pokročilá hodina a já stejně nemůžu spát..... tak snad to bude srozumitelné 🙂. Obvykle se nemám problém vyjádřit srozumitelně a stručně 🙂
Je to dva týdny, co jsem byla 13 a 20 den cyklu na UTZ, zda jsou nebo nejsou folíky a doktor neviděl vůbec nic, děložní sliznice nízká, takže jsem měla počkat na další cyklus a začít s Clostíkem. No ten poslední UTZ byl v úterý no a v pátek jsem Vám psala, že se cítím přesně tak na ovulaci a dokonce bych řekla, vyšel ovulační test vlastně poprvé pozitivní, tak jsem nevěděla, zda opravdu ovu nebo jen nějak šílené hormony (nesledovala jsem krček ani teplotu)....... no a právě teď jsem zkusila udělat si těhu test a zdá se mi, že tam mám ducha. Prosím Vás, řekněte mi, jestli je možný mít ducha na těhu a nebýt těhu? Logicky mi přijde že NE. No a proč jsem si těhu test dělala je proto, že jsem očekávala MS po svých obvyklých 35-36 dnech a zatím nic. Nicméně abych pravdu řekla, těhu test jsem si dělala i přesně minulý víkend a tam duch nebyl žádný. Napadá mě za jak dlouho by těhu test (10 ml) zachytil těhotenství? Kdyby byla ovulace ještě později než před těmi dvěma týdny.... jak dlouhá je potřebná luteinizační fáze, aby se plod uchytil? To je otázek, že. Mě se to těhu zdá fakt tak nepravděpodobný a navíc na ovu testech mám duchy v podstatě více či méně stále, tak začínám pochybovat, zda ovu test byl opravdu pozitivní......no dávám foto ovu testů a těhu testu. Děkuji předem za názor.... 😅

lucijeta
15. zář 2012

@kstablova tak bych řekla, že se doktor přehlíd a ty jsi v tom 😵

lucijeta
15. zář 2012

@piefunko to nebude problém 🙂 včera jsme s bráchou slavili maturu, dnes jdem přát tchýni a zítra se budou slavit mé narozky, tak než se naděju budu zas ležet na UTZ 😅

hezký víkend holky 🙂

martina.an
15. zář 2012

@kstablova no podľa mňa je to tam,ja som mala taký istý test a v lekárni mi povedala,že si nemusím ani ďaľší kupovať,že toto by mi neukázalo,keby som neni tehotná,to tak nebýva,jedine ma napadlo,keby si brala pregnyl,ale to si nespomínala,takže sa môžeš potichúčku tešiť.Držím palce,aby to dopadlo tak ako mne...

anait
15. zář 2012

@kstablova ten predposledný ovu test je pozitívny si myslím...a druhá čiarka na tehu testu nemá prečo byť len tak...LF je normálne 14 dní, vajíčko sa uhniezduje medzi 9. a 12. dňom LF, aspoň takéto info som tu nazbierala 🙂
myslím, že si tehotná ... 🙂