Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pancuska
1. lis 2012

@mucha11 ahoj....nahodou som natrafila na tvoj prispevok a nevzdavaj to prosim ta!!ja tiez nemam vajickovody!!!

mucha11
1. lis 2012

@mijadave Janka, manžel mi je veľkou oporou.Skoro stále plačem, ale verím, že po všetkých tých slzách príde zmierenie so situáciou, ktorú prežívame.

mucha11
1. lis 2012

@pancuska Ďakujem za pekný listík, tebe držím palce. Možno časom túto informáciu strávim a budem sa na to pozerať inak.

mijadave
1. lis 2012

@mucha11 moja, velmi drzim pasticky... nadej umiera posledna... fakt ma to velmi mrzi... neviem si ani predstavit, co prezivas...

pancuska
1. lis 2012

@mucha11 chcem ti dať nádej lebo aj mne sa rúcal svet a chcela som to vzdať ale treba bojovať a stáť si za svojim cielom! Ak máš dobrého muža zvládnete aj nemožné a to ti môžem zaručiť že je to tak,lebo môj mm ma posunul až takto daľeko a za 3 mesiace som s ním zvládla 2 laparky! To je osud a musíme ho tak prijať aby sme boli bojovníčky! O to viac si to budeme vážiť! 🙂

lucijeta
1. lis 2012

@anait aoj, co nového? já dnes byla na krvi, nevyšlo to 😔

anait
2. lis 2012

@lucijeta och, to je mi luto, velmi... 😔 je to uz iste? ale hlavu hore, este je vela moznosti...len niekto z nejakeho dovodu musi na ceste za dietatom zniest takto strastiplnu cestu...ale vies ako sa hovori KTO VYDRZI, VYHRAVA!

lucijeta
2. lis 2012

@anait ano, je. to mi říkal i dr. teď mě čeká laparoskoie, ale necháváme to až po novém roce, letos už chceme "vypnout".. tak snad bude ten příští rok úspěšnější.. i tobě moc přeji

anait
2. lis 2012

@lucijeta ďakujem...ja plánujem laparku v decembri ešte stihnúť... asi, uvidíme 🙂

mijadave
2. lis 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
@lucijeta to ma mrzi... mozno prave teraz ked vypnete sa zadari 😉 drzim pasticky 😉
@anait takze chces laparku v decembri? tak drzim pasticky, nech je vsetko ok 😉

anait
2. lis 2012

@mijadave no že by som po nej nejako túžila sa nedá povedať 😀 ale čo už my chudery musíme pre tie detiská všetko vydržať 😀 😝

mijadave
2. lis 2012

@anait ja viem, ani ja som po nej netuzila... ale uz ju mam za sebou 😉 aj tak Ti drzim pasticky, nech je to ok a cim skor najdes // 😉

mvkoty
3. lis 2012

Ahojky takjá dneska sezobla poslední clostík tak uvidíme co se bude dít, zda se tentokrát povede a najdu na konci měsíce //.....kontryhel piju denně ale už budu jen do ovulace a poté vynechám a začnu až s ms pokuid dorazí. Měřím BT tak snad se na nás konečně usměje štěstí

mijadave
3. lis 2012

ahojte babulky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
@mvkoty tak drzim pasticky, nech to vyjde 😉 a ides k dr aj na folikulometriu? 😉

mvkoty
3. lis 2012

@mijadave zatím nejdu zkusíme to bez ní a když se nepovede tak to nejspíš rozjedeme pořádně kompletně se vším jak s krví, folikulometrii a podrobnějším sledováním mě a spermiem u manžela. QAle zatím se tomu dr chce vyhnout když máme přirozeně dvě děti

mijadave
3. lis 2012

@mvkoty jasne, ja len ze pri clostile sa robieva folikulometria, lebo moze sposobovat cysty, no je pravda, ze sme sa tu na fore velakrat stretli s tym, ze hlavne dr v cechach nerobia folikulometriu 😉 neber to tak, ze som Ta chcela vystrasit alebo tak... no mne napr. clostil robil cysty...

mvkoty
3. lis 2012

@mijadave no uvidíme jak dopadnu tento cyklus ale dr se na to zeptám

nelabela
3. lis 2012

@pancuska
dakujem. no mam PCO a nemam ovulku, takye ju ideme vyvolavat 😀

dufam, ze sa vsetko podari a na vianoce budeme traja 😝

mijadave
3. lis 2012

@mvkoty jasne, ved za opytanie nic nedas 😉

mijadave
4. lis 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem vsetkym peknu nedelu 😉

veronicka33
4. lis 2012

@mijadave ahoj 🙂 no mám sa celkom dobre moc sem nechodím 😒 o babenko sa nesnažíme zatím ale chcela by som ostat v tabulke ked možem 🙂 a ty?ako sa darí? 🙂

milacik3
5. lis 2012

@mijadave ahoj prepac nebola som tu.... No vsak aj na letaciku je pisane ze sa moze uzivat clostil len 3 mes. a tu na MK som citala ze nie je dobre to uzivat 6 mes. ☹ A tak ja neviem vsak preco to vtedy nevyslo ked som ho brala... Ja neviem ci to nie je zbytocne brat.... ☹
Je to strasne a stale rozmyslam vsak nie je ziadne normalne riesenie... Bez liekov nemam vobec ovulku... a bez dufika nemam MS... Vsak na ovulku nemozem stale brat lieky...co ked to teraz nevide tie 3 mes. s clostilom a potom co... uz žiadna nadej !? taku mam depku 😢 😔 😢 ☹
Zajtra idem znova doktorovi chce zobrat mi krv a pozriet sa ci som mala ovulku ale urcite som nemala...nic ma nebolelo..Ja neviem co mu mam povedat...nechcem lieky stale brat ☹

mvkoty
5. lis 2012

@milacik3 mě bylo řečeno že clost užívat bjednou za 3měsíce, protože má dlouhodobější účinek.....takžee když jsem ho měla teď v listopadu tak další můžu v únoru protože do té doby účinkuje. Pokud jde ted o podporu ovulace

milacik3
5. lis 2012

@mvkoty no vsak ja viem aj na letaku je pisane ze sa ma uzivat len 3 mes. je to silny liek tak som sa doktora pytala ze to mozem znova uzivat... povedal ze mozem... tak netusim :-/

mvkoty
5. lis 2012

@milacik3 no můžeš ho používat ale v tom intervalu po třech měsících, ne tři měsíce v kuse, ale tak jak jsem psala výš

milacik3
5. lis 2012

@mvkoty to ja viem ale doktor mi ho uz teraz chce dat ☹ tak mu asi poviem ze nechcem lieky...a az nabuduci rok si ich dam...

mvkoty
5. lis 2012

@milacik3 aha tak to já zle pochopila, ale tak bych konzultovala proč ti je chce znovu dát....dělal folikulomerii???

milacik3
5. lis 2012

@mvkoty ano robil mi minuly tyzden a ziadna ovulacia bez liekov...tak mam este zajtra prist ci nahodou som nemala ovulku (minuly tyzden nevidel ziadne domin.folikuly) ☹ ja neviem ked tak nad tym rozmyslam...asi budem musiet ist na umel. oplod. asi prirodzenou cestou to nepojde.... este ma chce doktor poslat na laparku...

mvkoty
5. lis 2012

@milacik3 uvidíš co ti řekne zítra ale nevzdávej to, pokud by laparka pomohla tak proč ne....já pokud neotěhotním do ledna tak mě taka nejspíš čeká laparka

milacik3
5. lis 2012

@mvkoty no hej vsak ja sa nebranim...ale tak na co mi bude laparka ked...ja bez liekov nemam ovulku. Viem ze pri laparke mi skontroluju ci mam priechodne vajcovody ale...tak hneva ma to ze nemam vobec ovulaciu 😢