Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
3. čer 2009

inak teplota dnes zas ta sama ako stale 36.7 asi ta ovu fakt nebola alebo ten ovu test bol nejaky divny 😒

magnolina
3. čer 2009

Ještě bych se ráda zeptala na BT.Merila jsem si BT po ovu 3.den se pohybuji mezi 37,1 - 37,2. Do kdy bývá teplota takto zvýšená, máte někdo zkušenost?Díky, díky. Míša

moa
3. čer 2009

ahoj magnolia ja mam teplotu zvysenu od ovu skoro az po MS a par dni 2-3dni pred MS mi zacne padat dole alebo jednoducho den pred MS spadne zrazu dole.
ale napr. ked som brala Duphaston tak po jeho dobrati mi hned zacala padat a na 3den som vzdy dostala Ms

ladybugie
3. čer 2009

ahojky holky, tak jsem teď dočetla příspěvky a celkem jste mě překvapily. Nevěděla jsem, že se po Babyplanu dá přibrat 😲 a já pořád odkud se ty kila berou 😒 Dneska jsem málem vykostila kolegyni. Řekla mi, že na neplodnost je nejlepším lékem rozvod a jiný partner. No, je normální?? Hlavně, že sama má 4 děti. To se jí to kecá...

kkamca
3. čer 2009

Holky..a při měření BZ ..když měříte a otěhotníte někdyy mezitim..teplota je jaká spíš vyšší nebo nižší??By mě to zajímalo. 😀 Dík za každou odpověd

moa
3. čer 2009

ahoj kkamca ak si tehu teplota by sa mala drzat hore okolo 37 alebo viac

kkamca
3. čer 2009

moa..děkuju zas budu chytřejší..chci začít měřit po mršce..pokud přijde a asi že přijde mě zas pobolívá podbřišek

kkamca
3. čer 2009

Kde dneska všici jsou?? 😠 😀

kkamca
3. čer 2009

Hele lidi je to možný nemůžem sehnat rtutový teploměr???!!Že prý se podle EU nesmí vyrábět..no to mám dost.Ted mi teda řekněte až budu měřit BZ digitálem jestli mám taky odečítat A KOLIK stupnů? 😀

vendy05
3. čer 2009

ahoj clostilky 🙂
kkamco jo jo je to tak http://www.denik.cz/z_domova/rtutove_teplomery_...

kkamca
3. čer 2009

vendy05--ty brdo no to sem zaspala..

miluse
3. čer 2009

ahojky holky,

kamí vše o bazálce najdeš zde http://merenibt.xf.cz/index2.html 😉

vendy05
3. čer 2009

ahojda milusko, tak jakpak se máš???
kkamco, já jsem to četla někdy začátkem roku, ale taky jsem tomu nějak nepřikládala váhu....

miluse
3. čer 2009

Vendy a jen ta mimochodem pro měření bazálky je určitě lepší digi, je přesnější, než rtutověj.

Ahojky Vendy, jj, jde to, dneska jsem byla na IUI, takže teďky tak 14 dní čekání 😕 ikdyž moc tomu nevěřím. V pondělí jdeme stejně podepsat papíry k IVF a dohodnout stimulaci a protokol

a co ty?

miluse
3. čer 2009

tada, myslela jsem Kamču, samozřejmě 😅

kkamca
3. čer 2009

Miluško něco sem našla to jo..ale to co sem chtěla vědět sem nenašla nebo neumim číst..Má se teda něco odečítat nebo ne?Vim že u mimíska se odečítá u rektálního měření..ale u poševního to nevim..poradte ☹ 😀

miluse
3. čer 2009

proč by se to mělo odečítat? 😕 Bazální teplotu můžeš buď měřit orálně, vaginálně nebo análně o odečítání nic nevím, to slyším poprvé 😕 😨

kkamca
3. čer 2009

Miluše..tak v tom případě je to v poho.. 😉

moa
3. čer 2009

zasa tu nikto nie je co sa vsetky opalujete 😉

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Hezký podvečer holčinky 🙂
V práci už jsem se za vámi nedostala, měla jsem toho moc a nestíhala jsem.

Ahoj Miluško, Vendy a Moa 🙂 Vendy, co to vidím u tvé vizitky - snažilka a žádný tt, doufám, že se nic nestalo 😉

Míšo, teplotu po ovu je vždy vyšší a až do ms se zvyšuje a pokud budeš těhu, tak vysoká zůstane, jinak před ms postupně klesá 😉

papus
3. čer 2009

Hezký večer clostilky 🙂 jsem doma úplně hotová a mám za sebou první injekci 😉

ahoj Leni 😉 ty semnou dneska nekomunikuješ 😢 ???

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Šárko, komunikuju, akorát se tu nějak míjíme ☹ A ty už jsi tedy píchala, jsi statečná 😉
Já už se chystám do sprchy a do hajan, v práci jsem se totálně vyčerpala, šéf má dovolenou, dělám ještě za něj, musela jsem na 2 porady a tím pádem mi vázne moje práce ☹
A k tomu mě začala bolet pravá půlka zadnice, jakoby záda dole, skoro nemůžu chodit, tak to zkusím nahřát horkou vodou a pak zalehnu.
Zítra musím o hodinu dřív do práce, abych si v klidu něco udělala.

A jak jsi se dneska měla ty, měla jsi hodně zákaznic?

papus
3. čer 2009

Leni já jsme dnes makala dost dnes mám první injekci za sebou tak jsme zvědavá jak mi bude 😒 spolkli jsme sumamed a oba dva nás bolí v krku paráda snad nám to zabere a bude klid 😒 do práce jdu až v pondělí jsme totálně vyčerpaná ani jsme stejně nic do pátku neměla tak jsme na to hodila bobka 😉

kkamca
3. čer 2009

Leni díky za reakci..budu čekat na další psaní 😉

Jinak hezký večer všem

papus
3. čer 2009

jestli nemáš skříplej nerv ☹ to je nepříjemné

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Kami, nemáš za co a i tobě krásný večer a hlavně PLODNÝ 😉

Šári, Milda mi to taky říkal - nikdy jsem to neměla, tak vůbec netuším co s tím. Říkal i něco o zánětu nervu a to teda taky nevím, jak se to léčí. Ach jo 😢 A zrovna mám v pátek sraz ze základy po 20ti letech a nakonec budu dřepět doma s bolavou zadnicí 😠

papus
3. čer 2009

kup si v lékárně náplast Flektor teda doufám,že se tak jmenují nalep si to na to místo kde tě to bolí snad ti to pomůže a ted do rána by bylo nejlepší zahřát si to dečku zahřívací asi nemáš viď???

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

na tu náplast se zítra zeptám, zatím jsem si to namazala gelem Ibalgin, dám tu sprchu a zahřívací dečku mám, takže už jí jdu zapnout. Já jsem zmrzlá a mám dokonce celou zahřívací podložku, co se dává pod prostěradlo a je přes celou matraci a mám i takovou tu bačkoru na obě nohy a jednu menší dečku a tu si dám na prdel 😀
Šári, díky za radu 😉

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Tak už půjdu, dám tu sprchu, pověsím prádlo a jdu do hajan, fakt jsem vyřízená. Šárko, ještě jednou díky za rady, zítra písnu, jestli je to lepší.
Krásnou dobrou noc clostilky a stimulantky 😵

papus
3. čer 2009

krásnou a klidnou dobrou noc Leni a ať je ti líp 😵 😵 😵 😵 😵

všem clostilkám též krásnou dobrou noc 🙂