Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

roty
17. čer 2009

Holky tak sem vám ten popis vyfotila i a dala do alba tady na koníkovi, fakt to tak je 😉 .

shaarka
17. čer 2009

roty, asi ta nepotesim, je to prekerna situacia, ale ja osobne by som ten clostil takto nebrala.
aj ta provera 4 dni od 21.DC je dost zvlastna... nehnevaj sa, ale fakt by som to radsej nerobila.
asi by sa ti nic nestalo, ale takyto nestandardny postup sa mi nepaci.
i ked asi vsetky by sme to tak chceli brat, ked sa dozvieme, ze si prave v tomto cykle otehotnela 😀 😀 😀

kkamca
17. čer 2009

čauky kde jste všici dneska? 😀

moa
17. čer 2009

caute kocky tak uz som sa dotrepala konecne aj ja domov,boze ale bolo mrtvo 😔 cely den nikoho asi pre to,ze v piatok nam zacina vypredaj to bude potom ludi.

shaari tu je graf
http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

ono mi to rata aj % a dalo mi zatial 66%,hmm keby to tak bola pradva ,ale podla programu sa riadit neda ,tak aspon pre potechu vzdy pozriem 🙂

moa
17. čer 2009

aha tak asi je uz vela hodin a vsetky spite absolutne som stratila pojem o case 😒

shaarka
17. čer 2009

ja nie som spita 🙂 a som tu 😀

shaarka
17. čer 2009

moa, kraaasny graf. len tak dalej. 😉

moa
17. čer 2009

jooj shaari ved ja ja si prajem aby to slo aj dalej tak pekne 🙂
no dnes cez prestavku som nabehla do bio obchodu a kupila tekvicove semienka,taku roznu mix orechov vseliake mozne su tam.a aby toho este nebolo malo v druhom som kupila este aj tekvicovy olej 😉
a ten mozem papat aj ja ,ked ho dam na salat bude ok.

este potom musim pozriet tie ostatne veci co si mi tam popisala ,ale bude zdravi ten moj chlap
uz som mu hned aj namiesala do krabicky na zajtra do roboty a este aj do desiatej som mu pridala papriku,nech pekne papka 😀

moa
17. čer 2009

ale teraz uz fakt vsetky spite tak idem aj ja rano vstavam ,tak az som neni moc unavena

vsetkym dobru nocku 😉

kkamca
18. čer 2009

Dobré ráno milé clostilky..Leni moc dík za ip ..mrknu

amisa
18. čer 2009

ahojte dievcata..ako sa mi mate? co nove? 😎

wolfskinka
18. čer 2009

ahoj amis

takze dostala som kramy, v heliku to mam dohodnute zacinam 3 a posledne umele ... od 3.7. zacinam s liekmi do 10.7. s injekciami a 20.7. idem na krv a utz ...

o 12.00 drzte palce pride ta teta zo socialky pozriet ku nam domov

amisa
18. čer 2009

wolfi budem na vas mysliet 🙂 a nech dobre dopadne to umele... 😎

wolfskinka
18. čer 2009

no to umele je teraz druhorade dolezita je teraz ta adopcia, na to mame len jeden pokus ...

kkamca
18. čer 2009

Wolfi ahoj..tak at ta návštěva tety dopadne dobře.. 😀

shaarka
18. čer 2009

no wolf, tak jaaak? 😅

kv3tka
18. čer 2009

...ahojte clostilky...snad sa mozem i ja k Vam pridat....v pondelok mi lekar predpisal clostilbegyt,a som tak trosku zmatena,preco?na prehliadky chodim pravidelne,vzdy bolo vsetko ok.,cyklus mam pravidelny i ovu vzdy na 15-16DC....snazime sa o babo len druhy mesiac,a po pondelnajsej navsteve mi najskor lekar povedal,ze nevidi problem vsetko je ciste,a po sone mi oznamil,ze sa mu nezdaju moje vajecniky ☹ ...vraj som 9DC a nevidi ziadny dominantny folikul...nebolo to skoro,aby tam uz bol,kedze dokaze narast denne aj 2mm??? 😕 a bez akychkolvek odberov mi predpisal od dalsieho cyklu Clostil...podla poznania svojho tela,by ovu mala prist tak o 3dni,dnes som 13DC,objavil sa i plodny hlien...a ovu test ukazal // i ked jednu slabsiu....

Ked som sa spytala preco mi to predpisuje,odpovedal,ze nieje na co cakat....myslim,ze tym myslel,moj vek 30

☹ ...

wolfskinka
18. čer 2009

ahoj ... dnes sme mali to preverovanie zo socialky, boli u nas doma, trvalo to 45 minut .. mila pani tam bola az som bola prekvapena ... pozrela byt povypytovala sa vselijake veci ohladom rodiny a znamych a ze ci sme sa starali o dieta niekomu z rodiny a znamych a aky mame okruh znamych a ci su rozvedeni a ci maju deti a ako by sme to dieta chceli vychovavat a ako ho zabezpecit .. a hodnotenie napisala, ze mame velmi dobre podmienky na vychovu dietata a ze ma z nas dobry pocit a ze je spokojna s nami a ze doporuci adopciu po absolvovani rodicovskej pripravy ... ze sme slusni ludia a sme schopni postarat sa o dieta a zabezpecit ho a nakoniec dodala ze by bola rada keby sme dostali take dieta, ktore by nam robilo radost, lebo ze my mu dokazeme zabezpecit slusny zivot a aj dobru buducnost ...a povedala ze si mame dat kriteria ake chceme .. bez obmedzeni ze zdrave a biele dieta ... a bola mila .... az som bola prekvapena aka bola mila

zajtra mame o 8.00 prve sedenie rodicovskej pripravy

a od jula zacinam s iVF, uz mam aj terminy kedy mam co pichat ...

polesuvka
18. čer 2009

Ahoj holky prosím Vás neváte co je s Lenkou

wolfskinka
18. čer 2009

neviem co s nou je aj mne tu chyba

polesuvka
18. čer 2009

moc dík snad je všechno v pohodě

wolfskinka
18. čer 2009

snad ano ... papa

uz konecne padam domov ... a potom na bicykel papa

papus
18. čer 2009

hezké odpoledne clostilky 🙂

tak a teď vám napíšu co se semnou dělo byla jsem na 11.15h šla jsem dovnitř hupsla nahoru doktor si to připavil čekal na míma pak to začal zavádět a dlouho to nešlo tak říká nastřihnu vám trocu čípek zabolí to no nic příjemného začal nový pokus o zavedení opět nic vzal ultrazvuk na bříško aby tam viděl a nic moc tam neviděl měla jsme prázdný močák tak jsem se šla pořádně napít a po hodině mě vzal a říká zas,že jsem pila moc tak opět na záchod a tak to jsme šla ještě 5krát odčůrat než tam konečně viděl já jsem si držela ultrazvuk pevně na mřiše a on se pokoušel je tam dát pořád nic pak znovu nastříhnul čípek a něco ještě udělal s pipetou a pak hurááááá mimísci byli tam kde mají být 😵

no prostě jak jsem měla tu sepci v děloze a odstranovali mi ju tak se tam hůř dostává.....já si zasadit trpaslíka tak mi vyroste místo 15min jsem tam strávila 2,5h ☹

Leni copak je s tebou??? 😕

michamicha
18. čer 2009

papus, tak držím palečky, aby se mimísci uchytili 😵
wolfi, to je super, že s té schůzky máš dobrý pocit, určitě to vyjde 😉
moa, vitamínky musí být 😀

no a já se opět hlásím se svým nudným BT grafem, teplota stále 36,4 je mi všelijak od žaludku, test negativní, ale začalo mě dneska trošku pobolívat bříško, tak snad ta mrcha dojde, už mě to čekání nebaví, potřebuju bejt co nejdřív těhu, kvůli práci, nevyvíjí se to tam moc dobře v můj prospěch ☹

kkamca
18. čer 2009

ahoj..kde se ta Lenička toulá..
Papus četla sem ze zatajeným dechem..hlavně že to dobře dopadlo ted budeš jen čekat vid?A co dál bude? 😕

papus
18. čer 2009

teď budu čekat zda mrcha dorazí testovat mám 14-17den ☹

michamicha
18. čer 2009

papus a ukazovali ti je pod mikroskopem jak vypadají? já bych to strašně moc chtěla vidět 😵 no ještě radši uvidím živý a zdravý miminko v náručí 😵 😵

papus
18. čer 2009

ne neukazovali až na utz jak je tam dal 😉

michamicha
18. čer 2009

já vždycky když jdu k dr. do CARu, tak mu koukám přes rameno, má tam na takovym obrovskym plakátu jednotlivý stádia vývoje 😅

alienka24
18. čer 2009

ahoj holky, můžu se k vám přidat? čekám ted na ms a opět budeme zkoušet stimulaci clostilem 🙂 tak doufám že už se třeba konečeně povede