Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

Ahoj polesuvka, klidně mezi nás vstupuj, vítáme nové clostilky 😉 Není podmínkou, aby BT vystoupla nad 37 stupňů, mě se to stalo snad jen jednou, každá to máme jinak, takže s tím si hlavu nedělej.
Polesuvka, ty nemáš normálně ovulaci?
Na první stránce diskuze máme tabulku, kde jsou napsané některé clostilky a tam uvidíš i těhulky. Jinak zkušenosti myslím máme všechny dobré, hlavně teda pokud jde o účinky clostíku - folíky narostly, ovulka proběhla. Některé vedlejší příznaky nejsou sice nic moc, ale přežily jsme to 😀

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

kikina, i kdyby ten pregnyl nešel nějak přendat, tak si myslím, že to nebude vadit, budete sexíkovat před cestou, spermijky žijí dlouho a pak na hotelu, vajko taky přece vydrží, takže to bude v pohodě neboj 😉

el, tak to je slečna v nejkrásnější věku, v bytovce mám takovou malou sousedku a je hrozně ukecaná a moc správňácká 🙂

kikina666
25. bře 2009

miluse ... no musim si pripravit nejaky padny argument na dr. na zajtra na utz ... lebo ked na neho vybalim toto tak sa asi pocura od smiechu

kikina666
25. bře 2009

lenka no ved hej nejako to budeme musiet vymysliet

eloana
25. bře 2009

no jo mala je taky expert🙂

kikina666
25. bře 2009

dnes su vsetky tie deti ako z divych vajec

eloana
25. bře 2009

mala ani ne ale hroznej rozumprd🙂)) na vsechno ma odpoved

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

el, to jo, oni tyhle dětičky všechno okomentují, ale je to sranda, když pronesou nějakou jejich moudrost 😀

eloana
25. bře 2009

ale jinak je hodna -sice ma sve dny🙂)) ale zas tedy s nami spi v posteli🙂 me ot nevadi -mela problem a ma s ocima tak nam ji bylo lito a je u nas.) postylku jsme si mohli strcit nekam🙂))

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

jééé, tak to se mám, když spinká s vámi 😉 a je to kočka, koukala jsem na fotky. el, vy máte nějakého velkého hafana viď? a ještě králíčka nebo morče nebo co to je?

eloana
25. bře 2009

kralicka -ale uz jineho hodnejsiho -tamten sezral na co prisel a pak zdrhnul ven a ztratil se. (nastesti) fakt znicil na co prisel a tento je hodnouckej🙂
jinak pejsek s nami taky chrape v posteli tedy v nohach a kdyz manzel rano vstane tak pes hned zabira jeho misto🙂) vcera se divil kdyz byl manzel jeste v posteli uz si brousil zuby ,ale manzel jel zrovna dele 😀

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

tak to mate doma takovou malou zoologickou 😀 a manžel když odejde, tak tě chrání pesan, manža mu zahřeje postel a on si pak užívá v peřinách 🙂

eloana
25. bře 2009

ja jsem vystudovana CZU - zootechnicka takze proto🙂)))

eloana
25. bře 2009

tedy vystudovala🙂

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

no jo, tak to musí být doma zvířátka 🙂

eloana
25. bře 2009

🙂 pejsek byl aby se na to prestalo myslet -tedy nejen pro to. jenze problem je takovy ,ze to ani pes nevyresi🙂)

miluse
25. bře 2009

Holky, kdy se vystavuje těhu knížka? To teďky řešíme s kámoškou, a já nevím jestli v 8 tt nebo 12 tt nebo jsem ouplně vedle 😕

Elo, my taky máme hafíka, bez něj by to bylo takové smutné doma, sice je to mrcha rozmazlená, ale už to k tomu patří 😀

eloana
25. bře 2009

milu -to zalezi jak kde🙂 vetsinou v 8 tydnu -u meho gynekologa se do poradny zacne chodit ve 12 a tak jsem dostala az ve 12 tt.do te doby jsem chodila jak si me pozval bez prukazky.
taky je rozmazlenej🙂)))))

mirusska
25. bře 2009

ahoj babule moje, ako sa mate? ja celkom fajn, len ma sem - tam pobolieva brusko, to asi maternica.... 🙂 teda dufam.....posielam vam tehu bacilky......

mirusska
25. bře 2009

milus ahoj, ta tehu knizka sa dava v 12tt, teda aspom u nas.....

mannerka
25. bře 2009

ahoj miruss 😉
nechces si zmenit vizitku (pas), aby sme videli ako ti pekne pribudaju tyzdne tehulkovania ? 😵

mirusska
25. bře 2009

mannerka a to sa kde a ako robi? 🙂

miluse
25. bře 2009

Mirusko nahoře v nastavení 😉

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

Ahoj Mirusska, těhulko, jak se máš a co mimísek, doufám, že už tě nezlobí 🙂
Díky za bacilky 😉

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

Mirusska, v nastavení zaškrtneš "Čekáme miminko", zadáš datum poslední ms a pak uložit a už ti naskočí tt 😉

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

No vidíš, už je to tam 🙂

mannerka
25. bře 2009

klikni do nastaveni , oznac ze cakate baby atd... 😉

mna to vzdy tak potesi a namotivuje, ked vidim tie tehulky, ktory sa to podarilo... 🙂

mirusska
25. bře 2009

no milus uz to mam, teda neviem ci som to dobre urobila.....ahoj leni....poslucha, len niekedy ma boli brusko, ale stale chodim na zachod ci nahodou neni nejaky hnedy vytok alebo krv, mam taky strach...som neni zvyknuta, ze tak nic neni, lebo ja som stale spinila ked som nebola tehu.... 🙂

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

Mirusska, teď už to všechno bude určitě v pořádku, uvidíš 😵 A kdy budeš mít fotečku z UTZ?

miluse
25. bře 2009

Miru, no vidíš, šikulka.

A chytám těhu bacilíííííííííííííííííííííííííííííííííí 😕 😀

Jsem zase po obědě líná jak veš, to je hnus velebnosti. 😔