Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

amisa
17. črc 2009

Tehu tema : Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂

a1211
17. črc 2009

musím vám ještě říct co se mi včera stalo,potkali nás kamarádi od manžela a pak mu večer volai a gratulovali, že čekáme mimi a jakto že jsme jim to neřekli, všude to roznesli takže volalo asi 5 kamarádů a gratulovali:(jenže já těhu nejsem, pouze si to mysleli, když mě viděli, je mě uplně do breku a nejradši bych se propadla do země jak se stydím, mám uplně vypouklý břicho, nevím jakto,dřív jsem ho mívala pěkné, ale co beru ty léky je to čím dál horší a to jsem si myslela, že je to ještě dobrý..do včerejška

jaspina
17. črc 2009

a1211 - mě se taky nafouklo, tak to radši maskuju volnějšíma tričkama a když něco, tak řeknu, že beru hormony, že jsem z nich jak sud..

a1211
17. črc 2009

mmm, taky to tak řeším a pak kdo mě delší dobu neviděl tak si myslí že jsem těhotná, uplně mě to bylo líto...jaspi a jinak to snášíš dobře?

amisa
17. črc 2009

baby aj ja som amla ale potom zaciatkom tehu ako zacali aj nevolnosti to slo velmi velmi rychlo dole to je len voda nebojte.
a1211 hmm to je blbe s tymi kamosmi

a1211
17. črc 2009

bylo mi to jen líto, někdy si říkám jestli to všechno má cenu

mimina321
17. črc 2009

micha moc gratulujem

michamicha
17. črc 2009

míšo, já tam občas nakukuju, ale počkám až na potvrzení od dr. nebo když budou pořádný // dálnice, tak za váma přijdu, pořád mam strach, že to není definitivní 😅

kkamca
17. črc 2009

Tak to jsou krásné zprávičky--micha ohromná gratulace 🙂 😵 😵

jaspina
17. črc 2009

a1211 - no po Utroši trpěla hlavně pleť, hodně se mi teď mastí vlasy a motala se mi hlava a po Clostilu mě 1 dne po vysazení docela bolelo břicho a je furt velké a já mívám i před MS, že mě z ničeho nic hrozně bolí nohy. Nechápu spojitost, ale mamka na to taky trpěla.. no a teď s tím clostilem mě bolí taky, ale jako prase.. V klidu ne, ale jak jdu, tak jak při velké chřipce nebo kdybych před tím šla maraton.. Taky mám občas pocit, že je mi trochu blbě a hůř snáším horko a tak.. Co ty, jaké vedlejší účinky?

samson
17. črc 2009

michamicha - super moc ti to přeju 😵

mannerka
17. črc 2009

michamicha,
potichucky ale o to s vacsou radostou gratulujeeeeeeeeeeeeem 😵
Nech vsetko dopadne najsamlepsie a Dr bude mat len dobre spravy pre teba 🙂

Cakame ta v tehulkovskej teme 😉

Baby a vam vsetkym cakatelkam prajem nech sa cim skor zadari, ved uz to musi vyjst nie? 🙂

jane86
17. črc 2009

Ahoj holky mysíte, že bych se mohla přidat do Vaší diskuse?

jaspina
17. črc 2009

Jane - já myslím, že určitě 😉 Sama jsem tady teprv chviličku. ale myslím, že jsou tady semé supr baby 🙂

jaspina
17. črc 2009

Jak dlouho se snažíte? Taky bereš Clostil? Už dlouho?
Já tady právě čekám při popíjení kontryhelového čaje až mi skončí pracovní doba.. 🙂

jane86
17. črc 2009

Tak to je fajn. A jaký máš problém ty?

jaspina
17. črc 2009

Já jsem neměla MS ani OVU - teda jen dřív z Proverou MS byla, pak jsem 10 let brala HA a po vysazení nic.. Moje doktorka to neřešila, tak jsem šla jinam a ta hned udělala spoustu testů a zjistila, že málo roste sliznice a málo Progesteronu - tak nasadila Utrogestan a Clostil.. Tento měsíc to zobu poprvé - bude se zjišťovat, jestli to dávkování (3-5DC 1x) stačí. V úterý jdu na folikulometrii.

jane86
17. črc 2009

Já jsem vysadila HA 5. prosince 08. Už od 12 ti let mám problém s MS. Po vysazení HA jsem to nikdy nedostala a musela na agolutin. Potom jsem 3 měsíce brala utrogestan a teď 2 měsíc clostil. 1. měsíc jsem brala jednu tabletu 3-7 DC. A nic. Teď jsem brala dvě tablety taky 3-7 DC a dnes jsem byla u doktorky a mám prý krásně narostlý folikl tak jsem zvědavá jestli z toho konečně něco bude 😒 To je moje první ovulka.... 🙂

jaspina
17. črc 2009

Já si myslím, že to moje dávkování bude málo.. ale uvidíme no. Taky mi napřed po vysazení HA píchali agolutin, ale měla jsem to hrozně málo - spíš jen špinění. Právě kvůli té sliznici. Ale tento měsíc po Utroši dobré.. Držím palce, aby z folíku bylo miminko 😉

a1211
17. črc 2009

jaspi promin blbne mi pc, já to mám stejné pořád mě polívá horko, nic nevydržím ujít, o náladě ani nemluvím, plet se mi hodně zhoršila, ale už to je zase lepší, no a jinak mám to hodně hodně nafouklé břicho:(

a1211
17. črc 2009

ahoj jane, tak to jsme na tom stejně já taky po vysazení HA chodila na agolutin, ale nedělalo mi to dobře, tak mám ted duphaston a clostyl druhý měsíc, ale bohužel ovu ani po něm není:(

jane86
17. črc 2009

Já sliznici měla prý hezky narostlou a stejně nic. Ale je fakt, že an Utrogestan jsem reagovala dobře. A ty také užíváš clostil?

jaspina
17. črc 2009

a1211 - a co následuje po těch 3 měsících, když to nefunguje? 3 měsíce pauza..zas 3 měsíce Clostil, ale pak? IVF? Toho se dost bojím - říkám si, že ta stimulace pak musí být hrozná, když vidím, jak tělo reaguje už na tohle a to je proti IVF nic..

wolfskinka
17. črc 2009

ahojte po dlhej dobe zase tu, ja som bez toho mojho compu doma uplne stratena ...

co tu nove ? nejaka nova tehulka ???

takze dnes mam 3dc tento cyklus bez nicoho nesmieme sa snazit lebo mam antibiotika a ten dalsi cyklus frcime na clostilbegyte a ak nic tak ten dalsi IVF

jane86
17. črc 2009

Ahoj a1211 já teda musím říct, že na všechyn ty léky reaguji dobře. Po agolutinu jsem to dostala vždy 5 den. A na ten clostil taky dobrý. První měsíc jen zkoušela co mi to udělá a další měsíc nasadila 2 tablety a už tam mám jedno vajíčko. Tak teď se jen budu modlit aby bylo miminko.....

jane86
17. črc 2009

jaspina: na Clostil nemusí každá žena reagovat. Na někoho to nemusí působit vůbec. Pak by asi doktror měl zkusit něco jiného, resp. nějaký jiný lék....

jaspina
17. črc 2009

Jane - já po Agolutinu taky tak 6tý den a po Utroši jak jsem dobrala 26DC, tak 28 už bylo špinění a druhý den MS. S tím Clostilem teprve uvidím, teď jsem ho začala teprv brát.. akorát se trochu bojím, že 3tablety na celý cyklus je málo.. No snad doktorka ví, co dělá..

jane86
17. črc 2009

Jak říkám já ten první měsíc brala také jen celkem 5 tablet. Doktorka mi to vysvětlila tak, že na někoho to působí tak, že se vytvoří najednou hodně vajíček a to není dobře. Se mnou to ten první měsíc neudělalo ic tak až pak mi přidala a hned byl úspěch s 10 tabletama za jeden cyklus.

a1211
17. črc 2009

jane já na agolutin taky dobře reagovala,ale nějak zdravotně mi to nesedlo, píchala mi to půl roku a už jsem chtěla něco šetrnějšího a duph.pomohl, mám ho první měsíc a super. Na clostyl. taky reaguju na každé straně byli 4 folíci bohužel malý a ani jeden nebyl dominantní. tak ted mám 2 tabl.denně a snad.....

jaspina
17. črc 2009

Já jsem byla na folikulometrii minulý měsíc - ještě bez clostilu a na pravo byl 1 folík větší a vlevo nějaké malé - tak možná toho potřebuju málo - jen aby dozrály a praskly? Já nevím.. Nenapadlo mě zeptat se, jak byl velký.. ale vím, že OVU jsem neměla.